Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

MINI Clubman v šate princa z Walesu.

MINI Clubman si oblieka šat princa z Walesu, čím podčiarkuje charakter džentlmena dnešnej doby. MINI Milano sa rozhodlo povzniesť DNA nového MINI Clubman jedinečným exemplárom „ušitým na mieru“.

F54
·
MINI
·
Brands
·
MINI Clubman
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~299,04 KB)
  
Photos(8x, ~45,81 MB)

MINI Milano a Garage Italia Customs: MINI Clubman si oblieka šat princa z Walesu, čím podčiarkuje charakter džentlmena dnešnej doby. MINI Milano sa rozhodlo povzniesť DNA nového MINI Clubman jedinečným exemplárom „ušitým na mieru“.

 

Dealerstvo MINI Milano v spolupráci s dizajnérskym centrom Garage Italia Customs navrhuje jedinečný model MINI Clubman s karosériou inšpirovanou princom z Walesu a štýlom veľkomestského a kozmopolitného džentlmena novej generácie kompaktných vozidiel shooting-brake premium.

 

Tak ako krajčír zhotovuje šaty na mieru, dokonale prispôsobené líniám tela, aj Garage Italia Customs vzdáva hold britskej značke a oblieka nové MINI Clubman do látky, ktorá má pôvod práve vo Veľkej Británii.

 

Princ z Walesu, rovnako ako kohútia stopa, rybia kosť alebo škótska kocka vyvoláva predstavu garderóby pravého džentlmena, zatiaľ čo zladenie čierneho a bieleho vzoru so siluetou bohatou na detaily dizajnu nového MINI Clubman pozdvihuje osobitosť značky.

 

Maurizio Ambrosino, generálny riaditeľ MINI Milano, vysvetľuje: „Značka MINI sa neustále vyvíja a práve sa sústreďuje na záujmy metropolitného džentlmena, preto MINI Clubman predstavuje dokonalý automobil pre individualizáciu, na zhotovenie ideálnych šiat na mieru. To nás pri príležitosti víkendu venovanému novému MINI Clubman priviedlo k spolupráci s Garage Italia Customs, so skutočným centrom štýlu ʻMade in Italyʼ.“

 

„Taliansky štýl a anglická elegancia sa stretli v Miláne na mieste, kde kreativita, emócie a pokrokové technológie pretvárajú každý projekt na unikátne dielo,“ pokračuje Lapo Elkann, zakladateľ a prezident Garage Italia Customs a Italia Independent Group. „Spolu s Garage Italia Customs a jeho umeleckými majstrami sme chceli vzdať hold najväčšej anglickej krajčírskej tradícii a pri „šate“ MINI Clubman sme sa inšpirovali látkou, ktorú obľuboval aj povestný anglický kráľ Eduard III., ʻprinc z Walesuʼ, a ktorá mu vďačí za svoju popularitu“.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

DETROIT MOTOR SHOW.

Here you can see the webcast of the BMW Group press conference at the North American International Auto Show 2018.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť