Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

„This Day Forward” - MINI Cabrio sprevádza neobyčajný krátky film oskarového režiséra Joachima Backa.

Mníchov. Značka MINI spustila tretiu fázu kampane predstavenia nového modelu MINI Cabrio predstavením krátkeho filmu „This Day Forward”. Nachádza sa na stránke mini.com/stay-open a na YouTube: https://youtu.be/J1oIEwOYq-Q. Film režíroval oceňovaný režisér Joachim Back, ktorý v roku 2010 získal prestížne ocenenie Oscar za najlepší krátky film „The New Tenants”.

F57
·
Spoločnosť
·
MINI
·
Brands
·
MINI Convertible
·
Predaj a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(9x, ~19,14 MB)

„This Day Forward” je dostupný online. Predstavenie nového modelu MINI Cabrio sprevádza neobyčajný krátky film oskarového režiséra Joachima Backa.

 

Mníchov. Značka MINI spustila tretiu fázu kampane predstavenia nového modelu MINI Cabrio predstavením krátkeho filmu „This Day Forward”. Nachádza sa na stránke mini.com/stay-open a na YouTube: https://youtu.be/J1oIEwOYq-Q . Film režíroval oceňovaný režisér Joachim Back, ktorý v roku 2010 získal prestížne ocenenie Oscar za najlepší krátky film „The New Tenants”.

 

Rozum alebo srdce? Na to, aby sme zistili, čo vlastne chceme, potrebujeme niekedy viacero pokusov. Hlavná postava Jake sa nachádza v presne takejto situácii. Musí sa rozhodnúť či predá svoju nahrávaciu značku za niekoľko miliónov, alebo ponuku odmietne a bude pokračovať v napĺňaní svojho sna v hudobnom biznise. Film pozostáva z troch epizód, v ktorých Jake nanovo prežíva deň svojho rozhodnutia a ukazuje, ako sa Jake rozhodol nasledovať svoje srdce. Jedinečná technika rozprávania príbehu, ktorá krok za krokom odhaľuje rôzne aspekty a detaily príbehu, vytvára napätie a odhaľuje okolnosti Jakeovej dilemy.

 

Jake zosobňuje cieľovú skupinu značky MINI s pozitívnym a kozmopolitným prístupom k životu ako aj vlastnosti nového MINI Cabrio, vozidla s radostným a otvoreným duchom.

Krátky film s názvom „This Day Forward” sa natáčal na Miami a v jeho okolí ako aj na Florida Keys. Pobrežie Mexického zálivu s bielymi plážami a palmami a otvorené a multikultúrne mesto Miami korešpondujú s duchom nového MINI Cabrio. Scenár vznikol v úzkej spolupráci medzi značkou MINI a londýnskou agentúrou WCRS. Film režíroval oskarovský režisér Joachim Back. Dánsky režisér krátkych filmov je vďaka svojim skúsenostiam ideálnym kreatívnym partnerom. Jeho filmárske skúsenosti a cit pre detail robia z tohto filmu oveľa viac než len klasický reklamný spot. Jeho prístup k interpretácii vlastností MINI Cabrio z neho robia niečo naozaj výnimočné.

 

Fakt, že kampaň využíva krátky film a nie klasické médiá, podčiarkuje novú stratégiu značky MINI zameranú na autentické zážitky a na obsah. MINI sa krátkym filmom oslobodzuje od tradičných reklamných médií a stanovuje nové štandardy. Značka tak reaguje na meniace sa potreby svojej cieľovej skupiny, ktorá čoraz menej reflektuje na klasickú reklamu. Namiesto toho kampaň využíva Jakeov autentický a uveriteľný príbeh, aby citlivo a moderne vyjadrila hlavné hodnoty značky, ktorými sú vášeň a pozitívny prístup k životu.

„Predstavenie nového modelu MINI Cabrio týmto jedinečným filmom nám pomôže vytvoriť dlhodobý a autentický zážitok, ktorý by sa nepodarilo vyvolať klasickou kampaňou,” vysvetľuje Marc Lengning, riaditeľ predstavenstva značky MINI.

 

Krátky film je ústredným motívom globálnej kampane na model MINI Cabrio. Posolstvo kampane „Stay Open” symbolizuje rôznorodosť cieľovej skupiny a nadväzuje na kampaň predchádzajúceho modelu, ktorá sa niesla v duchu posolstva „Always Open”. Na rozumovej úrovni zdôrazňuje možnosť jazdiť dlhšie s otvorenou strechou, k čomu prispievajú nové prvky výbavy. Na emocionálnej úrovni reflektuje na dobrodružného ducha kozmopolitnej a otvorenej cieľovej skupiny.

Do tvorby sa zapojili agentúry WCRS z Londýna a berlínska Soup.Filmproduktion .

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

www.bmwgroup.com

Facebook:                http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:                http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:                http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:                http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:                milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:                www.press.bmwgroup.com

 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

DETROIT MOTOR SHOW.

Here you can see the webcast of the BMW Group press conference at the North American International Auto Show 2018.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť