Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

MODELKA NATÁLIA VODIANOVÁ A ROLLS-ROYCE MOTOR CARS PODPORILI PODUJATIE FABULOUS FUND FAIR.

Supermodelky Natália Vodianová, zakladateľka podujatia, spolu s Karlie Kloss, hostili druhý ročník úspešnej akcie plnej hviezd. V tradičnej londýnskej tržnici Old Billingsgate Market sa konal výročný dobročinný bazár Fabulous Fund Fair nadácie The Naked Heart. Rolls-Royce podporilo podujatie tým, že pripravilo superluxusnú fotografickú kabínku. Hostí podujatia fotila renomovaná módna fotografka Ellen von Unwerth v úplne novom modeli Rolls-Royce Dawn.

Rolls-Royce
·
Brands
·
Products
·
Dawn
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(2x, ~22,14 MB)

V tradičnej londýnskej tržnici Old Billingsgate Market sa konal výročný dobročinný bazár Fabulous Fund Fair nadácie The Naked Heart. Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars podporila charitatívne podujatie tým, že pripravila superluxusnú fotografickú kabínku. Hostí podujatia fotila renomovaná módna fotografka Ellen von Unwerth v úplne novom modeli Rolls-Royce Dawn.

Supermodelky Natalia Vodianova, zakladateľka podujatia, spolu s Karlie Kloss, hostili druhý ročník úspešnej akcie plnej hviezd. Podujatie ukazuje tých najlepších zo sveta módy a svetoznáme značky v lunaparku s klasickými atrakciami a pomáha tak rodinám s deťmi, ktoré majú špecifické potreby.

 

Model Rolls-Royce Dawn Drophead Coupé, vo farbe Midnight Sapphire s interiérom vo vyhotovení Mandarin, pôsobil na akcii v úlohe superluxusnej fotografickej kabínky, v ktorej fotila svetoznáma módna fotografka Ellen von Unwerth. Ručne vyrábaný moderný interiér modelu Dawn bol skvelým nablýskaným pozadím pre návštevníkov Fabulous Fund Fair, ktorí si v ňom mohli spraviť vlastné fotky, ktoré boli niečo ako „Rolls-Royce medzi selfíčkami”.

Nadácia Naked Heart Foundation sa snaží vybudovať spoločnosť, ktorá je otvorená pre ľudí s postihnutiami a špeciálnymi potrebami tým, že povzbudzuje hravosť a vytváranie bezplatných podporných služieb pre znevýhodnené rodiny. Za ostatných 30 rokov sa nadácii Naked Heart podarilo vyzbierať viac ako 30 miliónov eur.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

DETROIT MOTOR SHOW.

Here you can see the webcast of the BMW Group press conference at the North American International Auto Show 2018.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť