Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Group predstavuje nový dizajn webových stránok.

Mníchov. BMW Group má nové riešenia webových stránok. Inovovaná webová prezentácia spoločnosti ponúka nový firemný dizajn a inovatívnu technológiu v digitálnej podobe. Je optimalizovaná pre požiadavky online komunikácie orientovanej na súčasné aj budúce potreby.

Firemné záležitosti
·
Predaj a marketing
·
Internet, elektronický obchod
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(2x, ~4,27 MB)

Mníchov. BMW Group má nové riešenia webových stránok. Inovovaná webová prezentácia spoločnosti ponúka nový firemný dizajn a inovatívnu technológiu v digitálnej podobe. Je optimalizovaná pre požiadavky online komunikácie orientovanej na súčasné aj budúce potreby. Zmeny sa týkajú globálneho firemného portálu BMW www.bmwgroup.com, jeho lokálnych adaptácií (v našom prípade www.bmw.sk) a taktiež stránky určené pre novinársku obec www.press.bmwgroup.com/global na centrálnej i národnej úrovni.

Nové webové stránky využívajú veľkoformátovú grafiku, posúvače vo formáte galérie a štruktúru bez rámcov. Obsah sa automaticky prispôsobuje akejkoľvek veľkosti obrazovky  akéhokoľvek zariadenia.

Všetko je možné jednoducho a intuitívne nájsť - od najaktuálnejších noviniek týkajúcich sa spoločnosti až po všetky relevantné informácie pre uchádzačov, investorov a mnohé iné cieľové skupiny.

Responzívny dizajn novej webovej lokality sa zameriava na meniace sa požiadavky jej návštevníkov a poskytuje záruku optimálneho zobrazenia na všetkých koncových zariadeniach - od smartfónu, cez tablet, až po počítač. Obrazový materiál použitý na nových webových stránkach vyjadruje prémiové štandardy BMW Group.

Ústredným obrazovým motívom zastrešujúcej stránky www.bmwgroup.com je srdce spoločnosti: štvorvalec budovy vedenia BMW a susediace budovy BMW Welt, múzeum BMW a mníchovský závod BMW.

„Podniková komunikácia sa zameriava na širokú zainteresovanú verejnosť a slúži všetkým relevantným aktérom. Preto sme sa rozhodli navrhnúť špičkovú digitálnu platformu, ktorá zahŕňa všetky naše hlavné témy. Na novej podnikovej webovej stránke môže každý rýchlo a jednoducho nájsť to, čo ho zaujíma, “ hovorí Bill Mc Andrews, riaditeľ pre oblasť stratégie podnikovej komunikácie, podnikové záležitosti a trhovú komunikáciu.

 

bmw.sk

Samotná stránka BMW Group Slovakia na linku www.bmw.sk ponúka zákazníkom interaktívny konfigurátor vozidiel, cenníky, detailné informácie o jednotlivých modeloch a technológiách, informácie pre individuálnych a korporátnych klientov a tiež informácie o finančných produktoch ponúkaných prostredníctvom BMW Financial Services. Zároveň časť BMW jazdené automobily bližšie informuje o programe BMW Premium Selection.

Osviežením je karta Fascinácia BMW, v budúcnosti bude doplnená o témy trvalo udržateľného rozvoja v BMW Group, rovnako o iniciatívy, ktoré spoločnosť realizuje v oblasti podpory kultúry a umenia po celom svete.

Nový koncept webstránky BMW má tiež implementované odkazy na sociálne siete  prevádzkované spoločnosťou BMW Group na Slovensku - na Facebook, Twitter a YouTube.

 

Vedúcou agentúrou pre oblasť kreatívnej koncepcie a prípravy dizajnu je spoločnosť Interone. Za technickú realizáciu zodpovedá agentúra valtech ponúkajúca komplexné IT služby.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

BUILT IN THE US: THE ALL-NEW BMW X3.

Here you can see the live transmission of the event in Spartanburg, USA.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť