Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Aplikácia BMW Museum – inovatívny sprievodca históriou radosti z jazdy.

Nový digitálny sprievodca po múzeu podporuje individuálne interaktívne prehliadky po stálych aj dočasných výstavách. V siedmich jazykoch je bezplatne dostupný v obchodoch s aplikáciami Apple App Store aj Google Play Store.  

Heritage
·
BMW Heritage
·
Dedičstvo MINI
·
Firemné záležitosti
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Múzeum BMW
 

Press Contact.

Vlad Carcudobrin
BMW Group

Tel: +40-268 400 530

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(5x, ~4,94 MB)

 

Mníchov.  BMW Museum prináša novú rovnomennú aplikáciu, ktorá predstavuje novú víziu individuálnej návštevy múzea "Radosti z jazdy". Majitelia mobilných telefónov a tabletov si po prvý raz môžu pozrieť najzaujímavejšie momenty histórie a modely BMW ešte pred návštevou. Inteligentná interaktívna technológia ich následne počas prehliadky intenzívne vtiahne do deja a prinesie im nečakané zážitky. Aplikácia sa počas návštevy prispôsobí tomu, ako sa návštevník presúva po múzeu a umožní mu vybrať si jeho vlastnú cestu. V každom oddelení mu poskytne podrobné informácie o exponátoch. Audio a textové komentáre sú k dispozícii v siedmich jazykových verziách. Aplikácia BMW Museum je dostupná vo dvoch verziách – pre operačné systémy iOS aj Android. V obchodoch s aplikáciami Apple App Store a Google Play sú k dispozícii od februára 2016.

 

BMW Museum predstavuje príťažlivú výstavnú plochu s rozlohou približne 5 000 metrov štvorcových zameranú na minulosť, súčasnosť aj budúcnosť Radosti z jazdy. Nachádza sa vedľa centrály spoločnosti BMW a spolu s BMW Welt a výrobnými priestormi BMW Group tvorí jedinečný a komplexný zážitok z kontaktu so značkou. Stála výstavná plocha má sedem tematických oddelení, ktoré predstavujú bohatú a pestrú cestu históriou spoločnosti BMW a jej produktov. Súčasťou výstavy je viac ako 120 najvýznamnejších a najdôležitejších vozidiel, motocyklov a motorov z histórie značky BMW.

 

Vďaka aplikácii BMW Museum si môžu návštevníci prezrieť jednotlivé témy a obdobia z histórie značky a dozvedieť sa o nich detailné informácie. Návštevu oddelení si môžu naplánovať podľa vlastných požiadaviek a preferencií. Príslušné komentáre sa stiahnu do ich telefónov a tabletov vo zvukovej, obrazovej alebo video podobe. Interaktívna mapa umožní jednoduchú orientáciu. Vďaka tomu sa návštevníci môžu voľne pohybovať medzi oddeleniami a spoznávať témy, ktoré ich najviac zaujímajú – napríklad motoršport, dizajn, malosériové modely či vozidlá z konkrétnych období.

 

Všetky informácie v aplikácii BMW Museum sú dostupné v nemčine, angličtine, francúzštine, taliančine, španielčine, ruštine a v čínštine.

 

Aplikácia BMW Museum App predstavuje pohľad spoločnosti BMW na budúcnosť individuálnych prehliadok históriou spoločnosti a jej produktov, ktoré si môže vychutnať široké spektrum návštevníkov. Digitálny sprievodca múzeom a zároveň inovatívne informačné médium spĺňa nároky všetkých vekových skupín a inšpiruje návštevníkov, aby sa intenzívnejšie zoznámili so zameraním stálych aj dočasných či špeciálnych výstav inštalovaných v múzeu. Návštevníci tak dostanú všetky dostupné informácie k témam, ktoré ich najviac zaujímajú. Aplikácia BMW Museum odzrkadľuje vlastný prístup BMW Museum k predstavovaniu minulosti, súčasnosti a budúcnosti Radosti z jazdy. Pri tom spája živú a pútavú prehliadku spolu z interaktívnou digitálnou prezentačnou technológiou. Vďaka aplikácii môžu návštevníci počas prehliadky hneď publikovať svoje zážitky na sociálnych sieťach. Zároveň dostanú aj informácie o aktuálnych novinkách a podujatiach v BMW Museum a BMW Welt.

 

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť