Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Aplikácia BMW Museum – inovatívny sprievodca históriou radosti z jazdy.

Nový digitálny sprievodca po múzeu podporuje individuálne interaktívne prehliadky po stálych aj dočasných výstavách. V siedmich jazykoch je bezplatne dostupný v obchodoch s aplikáciami Apple App Store aj Google Play Store.  

Heritage
·
BMW Heritage
·
Dedičstvo MINI
·
Firemné záležitosti
·
Výrobné závody, zariadenia
·
Múzeum BMW
 

Press Contact.

Vlad Carcudobrin
BMW Group

Tel: +40-268 400 530

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(5x, ~4,94 MB)

 

Mníchov.  BMW Museum prináša novú rovnomennú aplikáciu, ktorá predstavuje novú víziu individuálnej návštevy múzea "Radosti z jazdy". Majitelia mobilných telefónov a tabletov si po prvý raz môžu pozrieť najzaujímavejšie momenty histórie a modely BMW ešte pred návštevou. Inteligentná interaktívna technológia ich následne počas prehliadky intenzívne vtiahne do deja a prinesie im nečakané zážitky. Aplikácia sa počas návštevy prispôsobí tomu, ako sa návštevník presúva po múzeu a umožní mu vybrať si jeho vlastnú cestu. V každom oddelení mu poskytne podrobné informácie o exponátoch. Audio a textové komentáre sú k dispozícii v siedmich jazykových verziách. Aplikácia BMW Museum je dostupná vo dvoch verziách – pre operačné systémy iOS aj Android. V obchodoch s aplikáciami Apple App Store a Google Play sú k dispozícii od februára 2016.

 

BMW Museum predstavuje príťažlivú výstavnú plochu s rozlohou približne 5 000 metrov štvorcových zameranú na minulosť, súčasnosť aj budúcnosť Radosti z jazdy. Nachádza sa vedľa centrály spoločnosti BMW a spolu s BMW Welt a výrobnými priestormi BMW Group tvorí jedinečný a komplexný zážitok z kontaktu so značkou. Stála výstavná plocha má sedem tematických oddelení, ktoré predstavujú bohatú a pestrú cestu históriou spoločnosti BMW a jej produktov. Súčasťou výstavy je viac ako 120 najvýznamnejších a najdôležitejších vozidiel, motocyklov a motorov z histórie značky BMW.

 

Vďaka aplikácii BMW Museum si môžu návštevníci prezrieť jednotlivé témy a obdobia z histórie značky a dozvedieť sa o nich detailné informácie. Návštevu oddelení si môžu naplánovať podľa vlastných požiadaviek a preferencií. Príslušné komentáre sa stiahnu do ich telefónov a tabletov vo zvukovej, obrazovej alebo video podobe. Interaktívna mapa umožní jednoduchú orientáciu. Vďaka tomu sa návštevníci môžu voľne pohybovať medzi oddeleniami a spoznávať témy, ktoré ich najviac zaujímajú – napríklad motoršport, dizajn, malosériové modely či vozidlá z konkrétnych období.

 

Všetky informácie v aplikácii BMW Museum sú dostupné v nemčine, angličtine, francúzštine, taliančine, španielčine, ruštine a v čínštine.

 

Aplikácia BMW Museum App predstavuje pohľad spoločnosti BMW na budúcnosť individuálnych prehliadok históriou spoločnosti a jej produktov, ktoré si môže vychutnať široké spektrum návštevníkov. Digitálny sprievodca múzeom a zároveň inovatívne informačné médium spĺňa nároky všetkých vekových skupín a inšpiruje návštevníkov, aby sa intenzívnejšie zoznámili so zameraním stálych aj dočasných či špeciálnych výstav inštalovaných v múzeu. Návštevníci tak dostanú všetky dostupné informácie k témam, ktoré ich najviac zaujímajú. Aplikácia BMW Museum odzrkadľuje vlastný prístup BMW Museum k predstavovaniu minulosti, súčasnosti a budúcnosti Radosti z jazdy. Pri tom spája živú a pútavú prehliadku spolu z interaktívnou digitálnou prezentačnou technológiou. Vďaka aplikácii môžu návštevníci počas prehliadky hneď publikovať svoje zážitky na sociálnych sieťach. Zároveň dostanú aj informácie o aktuálnych novinkách a podujatiach v BMW Museum a BMW Welt.

 

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

BUILT IN THE US: THE ALL-NEW BMW X3.

Here you can see the live transmission of the event in Spartanburg, USA.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť