Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Individual predstavuje umelecké dielo. Verzie Solitaire a Master Class odvodené od nového BMW 750Li xDrive.

Mníchov. Hlavnou motiváciou značky BMW je vyrábať najlepšie automobily. No aj najlepšie automobily sa dajú individuálne upraviť, aby vyhovovali prianiam a predstavám náročných zákazníkov.

G12
·
Brands
·
BMW
·
Radu 7
·
Dlhý rázvor
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~85,1 KB)
  
Photos(25x, ~105,82 MB)

Mníchov. Hlavnou motiváciou značky BMW je vyrábať najlepšie automobily. No aj najlepšie automobily sa dajú individuálne upraviť, aby vyhovovali prianiam a predstavám náročných zákazníkov. O to sa už viac ako 20 rokov stará BMW Individual. Pri výrobe špeciálnych modelov spolupracuje s najlepšími špecialistami, medzi ktorých patria výrobca hodiniek Girard Perregaux, výrobca koncertných krídel Steinway&Sons či tradičný špecialista na výrobu strieborných produktov ROBBE & BERKING.

 

S novým BMW radu 7 sa značke BMW podarilo nastaviť nové štandardy v oblasti luxusu, komfortu a inovácií. Oddelenie BMW Individual posúva tieto požiadavky ešte ďalej a ukazuje, čo všetko je možné. Na základe vrcholného modelu BMW 750Li xDrive vznikli limitované edície "Solitaire Edition" a Master Class Edition".

 

Jedinečné tvary nového BMW radu 7 zvýrazňujú dve špeciálne farebné verzie, ktoré využívajú výnimočné laky z ponuky BMW Individual - čiernu BMW Individual Black Gold a bielu BMW Individual Metallic Solitaire White. Laky a ich špeciálny efekt so sklenými úlomkami, ktoré zvýrazňujú ich hlboký lesk. Výnimočnosť vozidiel umocňuje aj plaketa s nápisom "Solitaire" na C-stĺpiku všetkých siedmich modelov limitovanej edície či ozdobná lišta na zadnej časti s názvom špeciálnej edície.

 

Interiér predstavuje nový rozmer estetiky, luxusu a elegancie.

Interiéru dominuje maximálny komfort posádky, estetika a elegancia. Jeho súčasťou je kožené čalúnenie jemnou hnedou kožou Merino vrátane čalúnenia strechy alkantarou v rovnakej farbe. Luxusný charakter modelu BMW 750Li xDrive verzií "Solitaire aj "Master Class" zvýrazňujú koberčeky z baranieho rúna s vysokým vlasom, rovnakou hnedou kožou potiahnuté priečinky v zadných dverách či pohodlné vankúše s vyšitými nápismi "Solitaire" alebo "Master Class". Špecialitou je aj chladený box medzi zadnými sedadlami so sklenenými sektovými pohármi. O výnimočnosti a exkluzivite edície decentne informujú aj postriebrené plakety na stredovej konzole. Čerešničkou je na prianie dodávaná pätica diamantov vsadených do palubnej dosky a do dverí.

 

Výnimočnosť vyhotovenia sa prejavuje aj v batožinovom priestore. Hnedé čalúnenie alkantarou podčiarkuje výsostne luxusné zameranie vozidla a je pripravené kedykoľvek prijať ušľachtilé kusy batožiny. K výnimočnému charakteru vozidla nevyhnutne patrí aj obzvlášť exkluzívny box na kľúče od vozidla. Ten je nalakovaný čiernym klavírnym lakom a zdobia ho diamanty. Priečinky na samotné kľúče sú čalúnené alkantarou.

 

BMW Individual a poťahy kožou Merino - koža najvyššej kvality.

Sedadlá patria k častiam vozidla, s ktorými sú majitelia v neustálom kontakte. Preto nevyhnutne vplývajú na pocit komfortu pri každodennom používaní. Poťahy kožou Merino patria v ponuke BMW Individual k tomu najlepšiemu, čo môže zákazník dostať. Koža je svojou štruktúrou veľmi príjemná na dotyk aj na pohľad. V týchto jedinečných poťahoch sa zrkadlí podstata oddelenia BMW Individual: schopnosť poskytnúť tie najlepšie materiály a vyhotovenie na špičkovej úrovni. Na čalúnenie sa vyberajú iba tie najlepšie výrobky dôsledne spracované vyberanými garbiarskymi majstrami. Preto je koža Merino od BMW Individual nanajvýš elegantná a vyznačuje sa jemným trblietavým efektom. Napriek tomu je odolná, priedušná a aj pri dlhých jazdách umožňuje telu prirodzene dýchať. Kožou Merino môžu byť v BMW radu 7 od BMW Individual čalúnené mimoriadne pohodlné sedadlá, ale aj palubná doska či B-stĺpiky.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

DETROIT MOTOR SHOW.

Here you can see the webcast of the BMW Group press conference at the North American International Auto Show 2018.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť