Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

NOVÉ MINI HIPSTER HATCH

Dnes ráno v Londýne v časti Hoxton MINI odhalilo svoj nový model, prikrytý plachtou z peruánskej fair-trade bavlny. Má dvojkazetový prehrávač, okná s Instagram filtrom a jednostupňovou prevodovkou. Predstavujeme nové MINI Hipster Hatch.

Brands
·
MINI
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~300,49 KB)
  
Photos(4x, ~49,51 MB)

Dnes ráno v Londýne v časti Hoxton MINI odhalilo svoj nový model, prikrytý plachtou z peruánskej  fair-trade bavlny. Má dvojkazetový prehrávač, okná s Instagram filtrom a jednostupňovou prevodovkou. Predstavujeme nové MINI Hipster Hatch.

MINI Hipster Hatch je avantagardným, štýlovým a  perfektným spoločníkom napríklad na nákupy vintage oblečenia alebo na nezvyčajný výlet na remeselnícky trh.


Motoristi vďaka exkluzívnemu a plne prispôsobivému Instagram filtru na vonkajšej strane okien už viac nemusia nastavovať prirodzené farby okolia  (#nofilter). Vyberte si nastavenie LO-FI. Alebo Clarendon. Alebo Crema. Môžete si vybrať jeden z 12 typov Instagram filtrov a stlačením tlačidla zmeniť svoju cestu na nostalgickú spomienku.


Nové  MINI Hipster Hatch má iba jeden prevodový stupeň s maximálnou rýchlosťou 40 km/h. Inšpiroval sa pedálovým bicyklom ‘Fixie’ a zo štyroch prevodových stupňov mu zostal iba jeden. Vodič tak získa lepší pocit kontroly, keď si vybehne po supervitamínové smoothie. 

Štvorsedadlový MINI Hipster Hatch má čalúnenie z vypratého denimu, ktoré sa určite bude hodiť aj k tým najtesnejším džínsom a ladí tak s outfitmi vodiča aj ostatných pasažierov.


Vo vnútri sa nachádza dvojkazetový prehrávač, ktorý prenesie posádku do čias, keď bolo všetko iba o hudbe a umožní vystúpiť z mainstreamu použitím vlastných zmixovaných pások. Zvonka sa MINI Hipster Hatch môže pochváliť zliatinovými kolesami ručne oživenými z predchádzajúcich kolies.


„MINI Hipster Hatch sa nepodobá ničomu, čo sme doteraz predstavili,“ hovorí Ivana Newcarr, senior external product launch experience curator v spoločnosti MINI UK. „Inšpirovali sme sa inovatívnym myslením, ktoré objavíte, iba keď zabudnete na predpísaný scenár ako aj požiadavkami tých, ktorí odmietajú zapadnúť do predpísaných škatuliek. A tak máme jednostupňovú prevodovku, dvojkazetový prehrávač, recyklované detaily a okná s Instagram filtrom, aby som menovala iba zopár typických čŕt.“  


K dispozícii bude iba limitovaný počet modelov MINI Hipster Hatch, takže ak máte FOMO*, kliknite ešte dnes na www.mini.co.uk/hipsterhatch a zistite viac.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

DETROIT MOTOR SHOW.

Here you can see the webcast of the BMW Group press conference at the North American International Auto Show 2018.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť