Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Connected North America – Personal Mobility Companion na Microsoft Build 2016

BMW Connected North America otvára vysoko individualizovaný svet inteligentne prepojených digitálnych služieb mobility pre zákazníkov v USA. Služby sú zamerané na používateľa a jeho individuálne potreby mobility, tak vo vozidle ako aj mimo neho. BMW týmto krokom mení víziu BMW Connected, predstavenú na veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2016.

Technológia
·
BMW ConnectedDrive
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(6x, ~7,81 MB)
  
Videos(1x, ~10,77 MB)

Mníchov/San Francisco. 31. marca 2016 sa na konferencii Microsoft BUILD v meste San Francisco predstavila aplikácia BMW Connected North America pre iOS. Zároveň dostali exkluzívnu možnosť na jej stiahnutie používatelia BMW ConnectedDrive v USA.

BMW Connected North America otvára vysoko individualizovaný svet inteligentne prepojených digitálnych služieb mobility pre zákazníkov v USA. Služby sú zamerané na používateľa a jeho individuálne potreby mobility, tak vo vozidle ako aj mimo neho. BMW týmto krokom mení víziu BMW Connected, predstavenú na veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2016, na realitu v podobe jednoduchého a priameho prepojenia rozličných služieb mobility, vyladených pre potreby používateľa.

Táto koncepcia mobility spájajúca rozličné platformy je založená na extrémne flexibilnej technickej infraštruktúre, známej pod označením Open Mobility Cloud. Novo vytvorená architektúra vychádza z vysoko flexibilných integrovaných nástrojov a služieb Microsoft Azure. Inteligentný systém spracováva údaje a informácie z viacerých rozličných zdrojov, čím poskytuje základ pre individualizáciu a kontextovú orientáciu služieb. Okrem toho ponúka Open Mobility Cloud aj ďalekosiahle možnosti v oblasti učenlivých technických systémov a analýzy dát.

V prvej verzii BMW Connected North America, dostupnej v USA od 31. marca, je centrálnym bodom osobná mobilita budúcnosti, teda každodenný manažment požiadaviek mobility. Z praktického hľadiska to znamená, že zákazník vždy všade dorazí načas. BMW Connected North America rozoznáva používateľove nároky na mobilitu v celom kontexte – od navigačného cieľa cesty až po čas dorazenia do destinácie – v kombinácii s informáciami o aktuálnej dopravnej situácii. Zákazník následne v predstihu dostane na svoj smartfón správu o presnom čase odchodu, podľa čerstvých dát z premávky a ďalších údajov. Po nasadnutí do vozidla sa informácie o cieli cesty môžu preniesť priamo do navigačného systému BMW jednoduchým stlačením tlačidla. Open Mobility Cloud je učenlivý systém, vďaka čomu sa napríklad často navštevované destinácie automaticky uložia a pre ďalšie cesty sú jednoduchšie a rýchlejšie k dispozícii. Okrem tohto je pod hlavičkou BMW Connected integrovaná aj aplikácia diaľkovo ovládaných služieb BMW Remote Services.

BMW Connected North America je k dispozícii na stiahnutie pre zariadenia iPhone z obchodu Apple App Store od 31. marca 2016 výlučne v USA a dá sa použiť vo všetkých vozidlách s aktivovanou doplnkovou výbavou „ConnectedDrive Services“. Uvedenie na ďalšie trhy bude nasledovať v priebehu tohto roka.

Ďalšie informácie o uvedení BMW Connected North America v USA nájdete na adrese http://www.bmwusa.com

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť