Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

SPOLOČNOSŤ ROLLS-ROYCE MOTOR CARS OTVÁRA PRVÝ SHOWROOM V ČESKEJ REPUBLIKE

Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague dnes slávnostne otvorila prvý showroom, ktorý sa stal domovom tejto luxusnej značky v ČR. Český predajca Rolls-Royce patrí do skupiny CARTec Group. Britský výrobca super luxusných automobilov usporadúva dnes večer pri príležitosti slávnostného okamihu reprezentatívnu akciu pre zákazníkov a priaznivcov tejto značky.

Brands
·
Firemné záležitosti
·
Predaj a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~133,2 KB)
  
Photos(9x, ~61,55 MB)

Goodwood/ Praha, 7. apríla 2016

 

  • Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague slávnostne otvorila showroom, ktorý sa stal prvým domovom tejto luxusnej značky v Českej republike
  • Showroom sídli na začiatku luxusnej nákupnej zóny Parížskej ulice, teda na jednej z najprestížnejších adries v Česku.

 

Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague dnes slávnostne otvorila prvý showroom, ktorý sa stal domovom tejto luxusnej značky v ČR. Český predajca Rolls-Royce patrí do skupiny CARTec Group. Britský výrobca super luxusných automobilov usporadúva dnes večer pri príležitosti slávnostného okamihu reprezentatívnu akciu pre zákazníkov a priaznivcov tejto značky.

 

Fintan Knight, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti Rolls-Royce Motor Cars a člen jej predstavenstva, pri otvorení showroomu povedal: „Toto miesto sa dnes stáva srdcom luxusu v Českej republike. Rodina Kadlecových má vďaka svojim bohatým skúsenostiam s týmto špecifickým segmentom trhu všetky predpoklady pre to, aby v ČR skvele zastupovala značku Rolls-Royce. Vďaka sľubnému ekonomickému vývoju v regióne strednej a východnej Európy nepochybujeme o tom, že pôjde o prospešné a dlhodobé partnerstvo.“

 

Karel Kadlec, vlastník spoločnosťou Rolls-Royce Motor Cars Prague a CARTec, k tomu dodal: „Rolls-Royce stelesňuje individualitu tak ako žiadna iná značka. Sme preto nesmierne potešení, že naša spoločnosť sa z rozhodnutia Rolls-Royce Motor Cars stala exkluzívnym dealerom automobilov, ktoré reprezentujú absolútny luxus, pre Českú republiku."

 

Historický okamih podčiarkla česká premiéra nového modelu Rolls-Royce Dawn. Ten sa svetovej verejnosti prvýkrát predstavil v septembri minulého roka. K prvým zákazníkom sa tento luxusný kabriolet dostane tento rok v máji.

 

Dawn je inšpirovaný elegantným a nadčasovým modelom Rolls-Royce Silver Dawn, ktorý spoločnosť vyrábala v 40. a 50. rokoch 20. storočia. Cieľom návrhárskeho tímu bolo vytvoriť vysoko moderný super luxusný štvormiestny kabriolet, ktorý by bol evolučným krokom v dizajnovej koncepcii značky Rolls-Royce.

 

Vďaka prítomnosti Jessicy Dyer, špecialistky na kožené detaily interiérov vozidiel Rolls-Royce, si účastníci slávnostného otvorenia mohli urobiť predstavu o unikátnych zručnostiach remeselníkov pracujúcich v továrni v Goodwoode. Jej práca bola názornou ukážkou toho, ako funguje služba Bespoke, teda možnosť ďalšej individualizácie vozidiel Rolls-Royce nad rámec štandardnej ponuky, a akým spôsobom Rolls-Royce zapája do výroby svojich vozidiel ručnú prácu. Vďaka tomu prekonáva očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. V roku 2015 bol v rámci programu Bespoke vyrobený takmer každý Phantom predaný v Európe, a tiež viac ako tri štvrtiny modelov Ghost a Wraith.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

BUILT IN THE US: THE ALL-NEW BMW X3.

Here you can see the live transmission of the event in Spartanburg, USA.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť