Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

SPOLOČNOSŤ ROLLS-ROYCE MOTOR CARS OTVÁRA PRVÝ SHOWROOM V ČESKEJ REPUBLIKE

Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague dnes slávnostne otvorila prvý showroom, ktorý sa stal domovom tejto luxusnej značky v ČR. Český predajca Rolls-Royce patrí do skupiny CARTec Group. Britský výrobca super luxusných automobilov usporadúva dnes večer pri príležitosti slávnostného okamihu reprezentatívnu akciu pre zákazníkov a priaznivcov tejto značky.

Brands
·
Firemné záležitosti
·
Predaj a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~133,2 KB)
  
Photos(9x, ~61,55 MB)

Goodwood/ Praha, 7. apríla 2016

 

  • Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague slávnostne otvorila showroom, ktorý sa stal prvým domovom tejto luxusnej značky v Českej republike
  • Showroom sídli na začiatku luxusnej nákupnej zóny Parížskej ulice, teda na jednej z najprestížnejších adries v Česku.

 

Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague dnes slávnostne otvorila prvý showroom, ktorý sa stal domovom tejto luxusnej značky v ČR. Český predajca Rolls-Royce patrí do skupiny CARTec Group. Britský výrobca super luxusných automobilov usporadúva dnes večer pri príležitosti slávnostného okamihu reprezentatívnu akciu pre zákazníkov a priaznivcov tejto značky.

 

Fintan Knight, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti Rolls-Royce Motor Cars a člen jej predstavenstva, pri otvorení showroomu povedal: „Toto miesto sa dnes stáva srdcom luxusu v Českej republike. Rodina Kadlecových má vďaka svojim bohatým skúsenostiam s týmto špecifickým segmentom trhu všetky predpoklady pre to, aby v ČR skvele zastupovala značku Rolls-Royce. Vďaka sľubnému ekonomickému vývoju v regióne strednej a východnej Európy nepochybujeme o tom, že pôjde o prospešné a dlhodobé partnerstvo.“

 

Karel Kadlec, vlastník spoločnosťou Rolls-Royce Motor Cars Prague a CARTec, k tomu dodal: „Rolls-Royce stelesňuje individualitu tak ako žiadna iná značka. Sme preto nesmierne potešení, že naša spoločnosť sa z rozhodnutia Rolls-Royce Motor Cars stala exkluzívnym dealerom automobilov, ktoré reprezentujú absolútny luxus, pre Českú republiku."

 

Historický okamih podčiarkla česká premiéra nového modelu Rolls-Royce Dawn. Ten sa svetovej verejnosti prvýkrát predstavil v septembri minulého roka. K prvým zákazníkom sa tento luxusný kabriolet dostane tento rok v máji.

 

Dawn je inšpirovaný elegantným a nadčasovým modelom Rolls-Royce Silver Dawn, ktorý spoločnosť vyrábala v 40. a 50. rokoch 20. storočia. Cieľom návrhárskeho tímu bolo vytvoriť vysoko moderný super luxusný štvormiestny kabriolet, ktorý by bol evolučným krokom v dizajnovej koncepcii značky Rolls-Royce.

 

Vďaka prítomnosti Jessicy Dyer, špecialistky na kožené detaily interiérov vozidiel Rolls-Royce, si účastníci slávnostného otvorenia mohli urobiť predstavu o unikátnych zručnostiach remeselníkov pracujúcich v továrni v Goodwoode. Jej práca bola názornou ukážkou toho, ako funguje služba Bespoke, teda možnosť ďalšej individualizácie vozidiel Rolls-Royce nad rámec štandardnej ponuky, a akým spôsobom Rolls-Royce zapája do výroby svojich vozidiel ručnú prácu. Vďaka tomu prekonáva očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. V roku 2015 bol v rámci programu Bespoke vyrobený takmer každý Phantom predaný v Európe, a tiež viac ako tri štvrtiny modelov Ghost a Wraith.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť