Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Motorsport na bicykli: BMW Cruise M Bike Limited Edition, pocta novému BMW M2 Coupé.

Iba niekoľko dní po oficiálnom spustení predaja nového BMW M2 Coupé sa značka BMW rozhodla predstaviť poctu kompaktným vysoko výkonným vozidlám z rodiny BMW M: bicykel BMW Cruise M Bike Limited Edition. Základným poznávacím znakom je modrá metalická farba Long Beach Blue, ktorá je zároveň aj oficiálnou farbou novinky BMW M2 Coupé.

BMW
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
·
BMW M
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~110,06 KB)
  
Photos(4x, ~11,11 MB)

 

Mníchov. Iba niekoľko dní po oficiálnom spustení predaja nového BMW M2 Coupé sa značka BMW rozhodla predstaviť poctu kompaktným vysoko výkonným vozidlám z rodiny BMW M: bicykel BMW Cruise M Bike Limited Edition. Základným poznávacím znakom je modrá metalická farba Long Beach Blue, ktorá je zároveň aj oficiálnou farbou novinky BMW M2 Coupé.

 

Neprehliadnuteľný M design.

Presne tak ako M2 Coupé, aj BMW Cruise M Bike Limited Edition, ktorý vznikne iba v obmedzenom množstve 1 500 kusov, zosobňuje vynikajúce dynamické jazdné vlastnosti a dokonalú ovládateľnosť. Bicykel dostal vďaka hydraulickému tvarovaniu hliníkového rámu výrazné tvary. Jeho súčasťou je aj „ Bull-neck/ býčia šija” - oblúk, ktorý svojim umiestnením pripomína palivovú nádrž na motocykloch. Hladké zvary vytvárajú exkluzívny pocit jednoliateho rámu. Rovnako ako jeho automobilový vzor, aj bicykel dostal príťažlivú modrú metalízu Long Beach Blue, ktorá zvýrazňuje jeho osobnosť a nadchne všetkých priaznivcov značky BMW M. A nielen ich.

 

Očarujúci dizajn bicykla dopĺňajú špičkové komponenty. Vďaka nim získajú majitelia výnimočný kontakt s vozovkou. S karbónovým sedadlom aj podsedlovkou je BMW Cruise M Bike Limited Edition ľahkým a zároveň výkonným strojom. Dostal väčšie kolesá (teraz 28 palcov), 30-rýchlostný prevodový systém a hydraulické kotúčové brzdy Shimano. S touto výbavou poskytne množstvo radosti z jazdy na rovinatých, kľukatých aj kopcovitých cestách. Každý exemplár tejto špeciálnej edície dostane aj svoju vlastnú plaketu.

 

Nové bicykle BMW na rok 2016.

Model BMW M2 Coupé je špičkovým príkladom prístupu značky BMW k výnimočnej dynamike jazdy, neporaziteľnej obratnosti a ukážkovej ovládateľnosti. BMW však už viac ako 60 rokov dokazuje svoje bohaté skúsenosti aj pri vývoji špičkových prémiových bicyklov. Jazda na nich (rovnako ako v automobiloch) sa vždy mení na nezabudnuteľný zážitok.

Kolekcia bicyklov BMW dostala na jar 2016 niekoľko dizajnových zmien a technologických noviniek. BMW Cruise M Bike je s novými farebnými kombináciami ešte príťažlivejší, BMW Cruise e-Bike očarí vyšším výkonom (s pomocou 400-Wh batérie) a maximálnou rýchlosťou 25 km/h.

Všetky modely dostali väčšie kolesá (teraz 28 palcov) a tradičné veľkosti rámov (S – od 160 cm, M – od 175 cm, L – od 185 cm). Pre najmladších členov rodiny BMW si značka BMW pripravila dokonalé prekvapenie: detský bicykel BMW Cruise Bike Junior.

 

Bicykle z kolekcie BMW a príslušenstvo k nim (napríklad helmy, blatníky, zámky či ruksaky) nájdete u vybraných predajcov značky BMW.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť