Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

„Eyes on Gigi“. Krátky film, v ktorom zažiari skvelá choreografia BMW M2 so supermodelkou Gigi Hadidovou.

Jednozáberová upútavka - natočená formou jediného nezostrihaného záberu – sa zrodila v Kalifornii pod taktovkou scenáristu Marca Forstera („James Bond – Quantum of Solace“) a Oskarom oceneného kameramana Mauro Fioreo („Avatar“, „Equalizer“). Hviezdami sú nové BMW M2 Coupé a americká supermodelka Gigi Hadidová.

Firemné záležitosti
·
BMW M
·
BMW
·
Brands
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~109,48 KB)
  
Photos(2x, ~69,42 MB)

 

 

Mníchov. 16. apríla zažilo nové BMW M2 Coupé svoju premiéru na trhu a práve v ten istý deň značka BMW spustila prvú digitálnu kampaň pre tento model. Hviezdami kampane s názvom „Eyes on Gigi“ sú nové BMW M2 Coupé a americká supermodelka Gigi Hadidová, ktorá pred kamerou uvádza automobilovú značku po prvý raz.

Dynamické jazdné vlastnosti úplne prvého BMW M2 Coupé v kombinácii so zmyselnou krásou a eleganciou Gigi Hadidovej inšpirovali známeho filmového producenta a scenáristu Marca Forstera, ktorý režíroval aj filmy ako „James Bond – Quantum of Solace“, „Upírske denníky“ a „Svetová vojna Z“, aby vytvoril naozaj neobyčajný záber.

 

Eyes on Gigi.

Vzrušujúci film, ktorý je dostupný iba na YouTube a Facebooku, pozýva divákov, aby si zahrali naozaj netypickú formu „hry na škrupinky“: V úvode filmu nastúpi supermodelka do jedného z troch zaparkovaných BMW M2 Coupé a od tohto momentu sa divák snaží sledovať Gigi a jej BMW M2 Coupé.


Za krátku chvíľu sa k nej pridajú aj dva ďalšie modely BMW M2 Coupé a začne sa naozaj rýchla choreografia automobilov, vďaka ktorej je splnenie úlohy priam nemožné.

Na konci jazdy všetkých päť M2 Coupé zastaví a divák musí určiť, v ktorom z nich sedí Gigi Hadidová.

Senzačná jednozáberová upútavka - natočená formou jediného nezostrihaného záberu – sa zrodila na malom letisku v Mohavskej púšti v Kalifornii pod taktovkou Oskarom oceneného kameramana menom Mauro Fiore („Avatar“, „Equalizer“).

Interaktívne rozlúštenie hry sa nachádza na mikrostránke kampane EyesOnGigi.com, kde môže divák okrem iného aj sledovať rýchlu choreografiu vozidiel z 360-stupňovej perspektívy.

„Eyes on Gigi“ je prvá kampaň, v ktorej topmodelka z Los Angeles oficiálne spolupracovala s automobilovou značkou. Supermodelka Hadidová podľahla okamžitému očareniu: „BMW je skutočne kultová značka. Možnosť stať sa tvárou tejto kampane pre mňa bezpochyby predstavuje významný bod kariéry. M2 je naozaj skvelý automobil plný zábavy.“

Gigi Hadidová ocenila nezvyčajnú myšlienku kampane: „Keď mi predstavili tento nápad, zapáčil sa mi a bolo pre mňa cťou stať sa jeho súčasťou. Práca na projekte ma naozaj pohltila.“

BMW poskytne topmodelke vlastné BMW M2 Coupé na šesť mesiacov, aby nová „fanúšička značky“ aj naďalej pokračovala v jazde plnej zábavy.

So 16,1 miliónmi odberateľov na Instagrame, takmer 1,9 miliónom nasledovateľov na Twitteri a asi 2,6 miliónmi fanúšikov na Facebooku je Hadidová v tejto oblasti skutočne úspešná.

 

Zodpovedné agentúry:

KBS (New York)/Serviceplan (Hamburg)

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť