Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Motocyklová dámska jazda

Motocyklová dámska jazda sa za účasti BMW Motorrad uskutoční v sobotu 7. mája 2016 od 9:30 so štartom v Motorshop Žubor v Banskej Bystrici.

BMW Motorrad
·
Brands
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~2,2 MB)

Motocyklová dámska jazda sa za účasti BMW Motorrad uskutoční v sobotu 7. mája 2016 od 9:30 so štartom v Motorshop Žubor v Banskej Bystrici.

Bystričanka Michaela Žuborová už od detstva motocykle doslova miluje. Obdivuje ich zvuk aj dynamiku. Preto sa rozhodla pustiť do organizácie nevšednej motocyklovej jazdy. Bude určená čisto pre dámy. Inšpiráciou jej boli zákazníčky a kamarátky. S touto myšlienkou sa podľa vlastných slov pohrávala od minulého roka. 

Kto povedal, že silné stroje by mali riadiť len muži a ženy sú spolujazdkyne? V Poľsku sa robí každý rok veľký zraz motorkárok zo strednej Európy. Na Slovensku sa robia klasické zrazy niekoľkokrát ročne v rôznych kútoch krajiny, no ale len čisto ženské zoskupenie nie je bežným javom.“  vysvetlila organizátorka.

Prvé takéto stretnutie je naplánované na sobotu 7. mája od 9:30 pred predajcom motocyklov Motoshop Žubor.  Podujatie má už pár dní pred začiatkom veľký úspech.  Ženy a dievčatá mi píšu z celého Slovenska, že by sa chceli pridať. Začneme brífingom na predajni, informáciami o trase cesty, bezpečnostnými radami a krstom motocyklov pred jazdou, aby nás zlí škriatkovia obchádzali,“  pokračovala motorkárka o akcii, ktorá nadchla aj motocyklového manažéra Mareka Malatinca zo spoločnosti BMW Group Slovakia.

Naplánovaná trasa zahŕňa nasledujúce miesta: Banská Bystrica, Očová, Detva, Detvianska Huta, smer Lučenec a Šalgotarián.  „Body som vybrala zámerne smerom na juh, aby sme mali voľnejšie cesty a teplejšie počasie. Dievčatám chceme ukázať miesta, ktoré, až tak dobre nepoznajú a sú krásne pre motocykle a bez automobilov. V Šalgotariáne je plánovaná prestávka, kde si pochutnáme na najlepších štrúdľach,“  vysvetlila výber trasy Žuborová. „Dievčatá, neváhajte a pridajte sa k nám. Teším sa z vášho odhodlania vyraziť na cestu a mať silu stroja vo svojich rukách,“  dodala na záver.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť