Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Inovatívny luxus – nová kolekcia BMW i. BMW Group rozšírila svoj segment životného štýlu o módne oblečenie a špičkové príslušenstvo vyrobené z ekologických zdrojov a recyklovaných materiálov.

Vysoko módne oblečenie s použitím inovatívnej zmesi materiálov a štýlového dizajnu, ako aj rafinované kožené doplnky a príslušenstvo – to všetko v sebe jedinečným spôsobom spája zmysel pre zodpovednosť a prémiovú kvalitu.

BMW
·
Lifestyle
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(35x, ~62,71 MB)

Mníchov.  S príchodom novej verzie BMW i3 s výrazne vyššou kapacitou batérie BMW Group znovu ukázala, ako sa najvyššie nároky na kvalitu a dizajn môžu optimálne dopĺňať s ekologickou udržateľnosťou. Takýto koncept prémiovej kvality, ktorá je do veľkej miery spojená s udržateľnosťou, charakterizuje aj novú kolekciu BMW i. Vysoko módne oblečenie s použitím inovatívnej zmesi materiálov a štýlového dizajnu, ako aj rafinované kožené doplnky a príslušenstvo – to všetko v sebe jedinečným spôsobom spája zmysel pre zodpovednosť a prémiovú kvalitu.

 

Udržateľnosť spojená so špičkovou módou.

Okrem viacerých športovo orientovaných štýlov, ktoré reprezentujú napríklad pánske a dámske športové bundy vyrobené z organickej bavlny, nová kolekcia BMW i po prvýkrát predstavuje aj luxusné prémiové módne oblečenie s inovatívnou kombináciou materiálov a strihov zaručujúcich prirodzene štýlový vzhľad.

 

Top BMW i  možno jednoducho kombinovať s rôznymi štýlmi vďaka nastaviteľným asymetrickým zipsom na bokoch a voľnému strihu. Krásne hladký materiál, ktorý vytvára hodvábne elegantný dojem, sa skladá z meďnatého hodvábu a lyocelu. Tieto regenerované tkaniny sa vyrábajú z prírodných obnoviteľných surovín pomocou chemických postupov.

 

Rovnaká zmes moderných textílií je použitá aj v jednom z highlightov celej kolekcie – kombinéze BMW i. Kombinéza vo farbe uhlíková sivá prináša vzhľad, ktorý je športový, no zároveň má nádych nadčasovej elegancie, a vždy sa postará o výnimočný dojem. Okrem toho, že je vyrobená z mäkkého materiálu s jemným leskom, ponúka táto kombinéza aj dômyselne praktický štýlový koncept: skrytý zips v páse umožňuje rýchlo rozdeliť jednodielny kus oblečenia na bundu a nohavice – čo prináša ďalšie možnosti kombinovania rôznych štýlov a ďalej posilňuje hodnotu v oblasti udržateľnosti.

 

Kardigan BMW i  je oveľa viac než naznačuje jeho názov. Stupňovitý golier s asymetrickým strihom a modrým okrajovým švom na vnútornej strane menia tento kardigan na štýlovú alternatívu klasického saka v štýle nedbalej elegancie.

 

Bunda BMW i  je ideálna do chladnejšieho počasia a jasne vyjadruje prémiovú hodnotu v oblasti ekologickej udržateľnosti. Hladká a drsná látka vyrobená z organickej bavlny a recyklovaného polyesteru sa dokonale spájajú v sofistikovanom dizajne. Podšívka na mieru šitej dámskej verzie a pánskej krátkej bundy obsahuje jemné farebné zvýraznenie vo svetlej farbe elektrická modrá na ozdobnom páse.

 

„Príručná“ udržateľnosť.

Kolekcia BMW i ďalej obsahuje rad luxusných cestovných tašiek, ktorých dizajn a výrobné postupy sú taktiež v súlade s ekologickým prístupom. Napríklad jemná nappa koža použitá pri výrobe novej príručnej tašky BMW i je farbená špičkovým postupom v súlade s najmodernejšími normami ekologickej udržateľnosti v nemeckej garbiarni, ktorá sa špecializuje na udržateľnú výrobu. Tašky a kufre sú následne ručne spracovávané majstrami kožiarskeho remesla v talianskom ateliéri.

 

Okrem exkluzívnych materiálov a precízneho opracovania má príručná taška vo farbe uhlíková sivá s ručne farbenými okrajmi švov vo farbe elektrická modrá aj niekoľko praktických funkcií, napríklad integrované vrecko na perá, mobily a iné drobné predmety, alebo kožou lemované vnútorné vrecko na zips. Ak potrebujete tašku na prenášanie notebooku, no zároveň túžite po jedinečnom a estetickom kúsku, je tu pre Vás   kožená taška BMW i vyrobená z najjemnejšej nappa kože v rovnakom štýle.

 

Batoh BMW i  a  taška BMW i  sa vyrábajú z recyklovaného PET  a ekologicky vyrábanej kože a majú funkčne zameraný dizajn, vďaka ktorému sú vhodné na každodenné používanie. Zatiaľ čo tašku BMW i môžete používať ako príručnú tašku alebo ju nosiť na ramene, batoh sa dá jednoducho zmeniť na cestovnú tašku s praktickými vnútornými priehradkami s množstvom úložného priestoru. Jeho prešívaná zadná časť je inšpirovaná dizajnom sedadiel modelu BMW i3.

 

Udržateľnosť pre ďalšie generácie.

Aj tí najmladší môžu objaviť svet zábavy a ekologickej udržateľnosti BMW i vďaka interaktívnemu detskému tričku BMW i. Tričko z organickej bavlny sa predáva so súpravou textilných pier, takže môže získať jedinečnú farebnú schému, a s malými modelmi BMW i3 a BMW i8 na hranie z vystrihnutého kartónu.

 

Uvedené výrobky aj ďalšie modely z kolekcie BMW i je možné zakúpiť exkluzívne u vybraných predajcov BMW.

 

Výrobcom odporúčané maloobchodné ceny:

Dámsky top BMW i: 150,00 €

Dámska kombinéza BMW i: 280,00 €

Dámsky kardigan BMW i: 150,00 €

Bunda BMW i dámska aj pánska: 320,00 €

Príručná taška BMW i: 690,00 €

Kožená taška BMW i: 430,00 €

Batoh BMW i: 120,00 €

Taška BMW i: 99,00 €

Interaktívne detské tričko BMW i: 39,90 €

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

DETROIT MOTOR SHOW.

Here you can see the webcast of the BMW Group press conference at the North American International Auto Show 2018.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť