Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Tip na víkend: Bikes in Town 2016

Už druhý rok je podujatie Bikes in Town výstavou motocyklov štýlu café racer, scrambler, tracker, classic a custom. V nedeľu nájde návštevník v Starej tržnici v Bratislave nielen krásne jednostopové vozidlá, vrátene BMW, ale aj slovenských umelcov, dizajnérov a muzikantov.

BMW Motorrad
·
Brands
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(4x, ~12,47 MB)

 

 

Slovensko objavuje trend upravených motocyklov, umenia, dizajnu a s tým spojený životný štýl. Už druhý rok je podujatie Bikes in Town výstavou motocyklov štýlu café racer, scrambler, tracker, classic a custom. Na jednom mieste návštevník nájde nielen krásne jednostopové vozidlá, ale aj slovenských umelcov,  dizajnérov a muzikantov, či slovenské značky v zóne Design In Town.

 

Podujatie sa uskutoční v nedeľu 26.6. 2016 v Starej tržnici v Bratislave.

 

Jozef Murín, organizátor špeciálneho stretnutia uviedol:

“Bikes in Town nie je len taký obyčajný zraz majiteľov pekných motoriek. Vytvárame priestor pre kreatívnych a nekonvenčných ľudí.  Je to aj prezentácia životného štýlu, ktorý  sa postupne udomácňuje aj na Slovensku. Začali to ľudia, ktorí tvoria pekné veci a majú radi adrenalín. Pridať sa však môže každý. Pre všetkých moto nadšencov je pripravená súťaž o najkrajší vystavený motocykel a spanilá jazda Bratislavou.“

 

Marek Malatinec, Country Manager BMW Motorrad SK, k účasti motocyklov BMW doplnil: „BMW vystaví model BMW R nineT a R nineT v úprave Rizoma od Motoshop Žubor. BMW R nineT priťahuje nadšencov výkonných puristických nekapotovaných motocyklov už od svojho uvedenia na trh. Vďaka drsnému šarmu flat-twin motora a dizajnovým prvkom z rôznych období sa v ňom spája inovatívna technológia, klasický štýl a modulárny koncept.“

 

Murín na záver dodal: „Príďte vystaviť a ukázať svoju motorku upravenú na café racer, scrambler, tracker, classic alebo custom. Napíšte nám na info@bikesintown.com, pripojte fotografiu svojej motorky so základnými údajmi a aj ona sa môže stať súčasťou výstavy. Ak poznáš motocyklistov, ktorí takúto motorku vlastnia, daj im o nás, prosím, vedieť, budeme radi, keď nás bude čo najviac.“

 

 

Design In Town

V spolupráci so združením  Čerstvé Ovocie bude pripravená jedinečná dizajnérska zóna. Dobré veci sa majú spájať a práve toto netradičné spojenie prinesie svieži dizajn, módu a iné doplnky úzko späté s kultúrou motocyklov a ich fanúšikov. Bikes in Town je aj Design in Town. Design in Town je špeciálna predajná výstava, kde záujemcovia nájdu produkty spojené s ľuďmi súčasnej doby, ktorí majú radi krásne motocykle, rýchly životný štýl, upravené brady, drsné kérky a hlavne unikátny dizajn. Design in Town je sloboda a krása.

 

Registrácia: REGISTRUJTE SA!

 

Kontakt pre médiá:

 

Jozef Murín                                   

info@bikesintown.com

                           

Vlado Čabák

media@bikesintown.com

 

 

Zdroj: Bikes in Town 2016

 

 

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť