Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Škrtel, Kucka, Hubočan a Nemec robili BMW taxikárov mladým futbalovým talentom na ceste za ich snami.

Slovenskí futbaloví sokoli Martin Škrtel, Tomáš Hubočan, Adam Nemec a Juraj Kucka z Nadácie Stars&Friends si pre svojich fanúšikov pripravili prekvapenie na úvod prázdnin. Aby motivovali mladé talenty zo sociálne slabších pomerov nevzdávať sa svojich snov, postarali sa o nich vo veľkom štýle. Osobne si po nich prišli až domov a na spoločný tréning ich odviezli v luxusných automobiloch BMW.

Brands
·
BMW
·
Šport
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
·
Spoločnosť
·
Ľudské zdroje
·
Firemné podujatia
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~2,91 MB)

Bratislava 1. júl 2016: Slovenskí sokoli Martin Škrtel, Tomáš Hubočan, Adam Nemec a Juraj Kucka z Nadácie Stars&Friends si pre svojich fanúšikov pripravili fantastické prekvapenie na úvod prázdnin. Aby motivovali mladé talenty zo sociálne slabších pomerov nevzdávať sa svojich snov ani vtedy, ak k nim život nebol najštedrejší, postarali sa o nich vo veľkom štýle. Osobne si po nich prišli až domov a na spoločný tréning si ich odviezli v luxusných a športových automobiloch BMW.

Nadácia Stars & Friends sa dlhodobo venuje podpore športových talentov a nápad pripraviť toto špeciálne podujatie sa zrodil spontánne ako reakcia na úspech našich futbalistov na európskom šampionáte. „Často sa stretávame s mladými fanúšikmi našich hráčov, ktorí si nemôžu dovoliť ísť na zápas reprezentácie ani tu na Slovensku, nieto ešte v zahraničí, preto sme si povedali, že im pripravíme takéto prekvapenie na začiatok leta, aby sme ich trochu naštartovali a motivovali v ďalšom rozvíjaní ich talentu,“ povedala Martina Nehézová z Nadácie Stars&Friends.

„Šport spája a prekonáva bariéry. Na podobnom princípe pracuje aj BMW Group. Spoločnosť patrí k celosvetovo najvyhľadávanejším zamestnávateľom. Dáva šancu rôznym skupinám zamestnancov. BMW Group nie je len nadnárodná, ale aj multikultúrna spoločnosť. Rozmanitosť osobností a talentov je najdôležitejšie aktívum, ktoré spoločnosť má. Atmosféra rovnakých príležitostí a vzájomného rešpektu a tolerancie vytvárajú tie najlepšie podmienky pre rozvoj. Z rôznych príležitostí a našej spoločnej vášni vytvárame veľký rezervoár tvorivých nápadov a inovačnú silu. Pre mužov a ženy všetkých vekových kategórií a všetkých národností a kultúr, “ povedal Milan Stupka z BMW Group Slovakia.

Hviezdy futbalovej reprezentácie Škrtel, Hubočan, Nemec a Kucka sa preto na pol dňa zmenili na tútorov svojich fanúšikov a venovali sa im naozaj intenzívne. Okrem toho, že si pre nich prišli až ku nim domov, aby si ich odviezli na vozidlách BMW na tréning, si s nimi zahrali aj krátky zápas. Pre futbalistov, ktorí sa už o pár dní opäť rozídu do svojich klubov, to bola jedna z posledných možností na stretnutie so svojimi obdivovateľmi. „Chceli sme vrátiť fanúšikom aspoň kúsok z tej pozitívnej energie, ktorú nám posielajú. Dúfam, že to týchto chalanov povzbudí a o pár rokov budeme stáť v rade na ich podpis my,“ povedal Juraj Kucka. „Takéto akcie ma vždy vrátia do detstva, keď som rovnako obdivne hľadel na svojich futbalových hrdinov a ani sa mi nesnívalo, že sa s nimi niekedy budem môcť stretnúť,“ priznal náš kapitán Martin Škrtel.

 

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:    http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:    http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:    http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:    http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:    milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:    www.press.bmwgroup.com

 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

DETROIT MOTOR SHOW.

Here you can see the webcast of the BMW Group press conference at the North American International Auto Show 2018.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť