Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Unikátna BMW Lounge na Medzinárodnom filmovom festivale Karlove Vary. Olgoj Chorchoj autorom jedinečnej prezentácie budúcnosti BMW.

V tomto roku je spolupráca BMW a Medzinárodného filmového festivalu Karlove Vary úplne výnimočná! Okrem zabezpečovania prepravy významných hostí a protagonistov festivalu, sa značka BMW na tejto najvýznamnejšej kultúrnej udalosti Českej republiky prezentuje unikátnou stavbou BMW Lounge, ktorá sa nachádza v tesnej blízkostí budovy Lázně I.

BMW
·
Brands
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~102,04 KB)
  
Photos(15x, ~294,5 MB)

V tomto roku je spolupráca BMW a Medzinárodného filmového festivalu Karlove Vary úplne výnimočná! Okrem zabezpečovania prepravy významných hostí a protagonistov festivalu, sa  značka BMW na tejto najvýznamnejšej kultúrnej udalosti Českej republiky prezentuje unikátnou stavbou BMW Lounge, ktorá sa nachádza v tesnej blízkostí budovy Lázně I. Architektonický koncept BMW Lounge navrhlo štúdio Olgoj Chorchoj, dizajnér roka 2015, nedávno ocenené prestížnou cenou Red Dot Award, v spolupráci so štúdiom CMC Architects. Cieľom konceptu je zameranie na budúcnosť. V expozícii BMW Lounge je možné v Českej republike prvýkrát vidieť okrem iného vrcholné dvanásťvalcové BMW M760Li Individual, BMW i8 Protonic Red, automobily BMW M, ako aj koncept motocykla BMW Concept 101.

 

Tradičné miesto prezentácie BMW na MFF KV pred historickou budovou Lázně I je tento rok obohatené o masívnu industriálnu konštrukciu z oceľových profilov a kontajnerov. Monumentálna geometrická štruktúra sa týči pred budovou kúpeľov a vyčnieva do zeleného parku. Trojposchodový oceľový skelet je osadený aktuálnymi vozidlami značky a šikmými presklenými boxami. Celý objekt je prístupný po kovovom schodisku tak, aby bolo možné priblížiť sa k limuzínam vystaveným v horných poschodiach alebo navštíviť kaviareň v najvyššom podlaží s krásnym výhľadom do okolia. Surové materiálové spracovanie vyzdvihuje eleganciu a dokonalosť kriviek vystavených vozidiel.

 

BMW otvára v priestoroch Lázně I exkluzívnu VIP Lounge v spolupráci so slávnym barom PUBLIC INTEREST. Tu bude každý deň prebiehať špeciálny program a vstup je možný len na pozvanie.

 

S príchodom nového BMW i3 s výrazne vyššou kapacitou akumulátora značka BMW opäť demonštruje, ako sa vysoké nároky na kvalitu a dizajn môžu optimálnym spôsobom dopĺňať s trvalou udržateľnosťou. Toto poňatie prémiovej triedy, ktoré je silne definované zodpovednosťou k životnému prostrediu, je ústredným prvkom novej kolekcie BMW i.

 

BMW Group

 

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť