Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Lifestyle predstavuje novú kolekciu Yachtsport. Toto funkčné oblečenie a užitočné doplnky sú zamerané na spríjemnenie chvíľ na morských vlnách.

Len niekoľko dní pred začiatkom regaty Les Voiles de St. Tropez, ktorá je jedným z highlightov v kalendári BMW Yachtsport, BMW s potešením predstavuje nové prírastky úspešnej kolekcie BMW Yachtsport Collection. Tašky, príslušenstvo a oblečenie ihneď zaujmú vysokou kvalitou a námorníckym štýlom.

BMW
·
Brands
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(20x, ~49,21 MB)

Mníchov. Len niekoľko dní pred začiatkom regaty Les Voiles de St. Tropez, ktorá je jedným z highlightov v kalendári BMW Yachtsport, BMW s potešením predstavuje nové prírastky úspešnej kolekcie BMW Yachtsport Collection. Tašky, príslušenstvo a oblečenie ihneď zaujmú vysokou kvalitou a námorníckym štýlom.

 

Materiály odolné proti vetru a vode vyhovujú potrebám priaznivcov jachtingu, zatiaľ čo pohodlný strih a prepracované detaily, ako napríklad kryty vrchných častí zipsov (ktoré bránia zachyteniu), zaručujú vysoký komfort.

 

Vodoodolná  vetrovka BMW Yachting  pre dámy aj pánov je ideálnym spoločníkom v silnom vetre a ochráni aj pred vodnými kvapkami. Pohodlný bluzónový strih poskytuje dokonalú voľnosť pri manipulácii s rahnami a plachtami. Svieže, biele sfarbenie spolu s kontrastnými tmavomodrými manžetami, zladenými červenými a bielymi pásikmi a embosovaným nápisom BMW Yachtsport spoločne vytvárajú štýlový námornícky vzhľad ideálny aj na prechádzky po pobreží.

 

Námornícky ladený znak BMW na rukáve, modré a červené pásiky na rozparku a manžetách, ako aj nápis BMW Yachtsport na hrudi a na vnútornej strane goliera podčiarkujú športový, ležérny dizajn novej Polo košele BMW Yachting. Nová  čiapka BMW Yachting  vyrobená zo 100 % bavlny v bielom prevedení s kontrastnými tmavomodrými stehmi poskytuje počas plavby na mori optimálnu ochranu pred slnkom.

 

Kolekcia BMW Yachtsport okrem týchto štýlových kusov oblečenia ponúka aj tašky, ktoré sú pre výlet na vlnách priam ideálne. Vďaka extra širokému otvoru a veľkej hlavnej priehradke  športovej tašky BMW Yachting  môžete v prípade nepriaznivého počasia rýchlo odložiť citlivé zariadenia ako mobilné telefóny či laptopy. Taška je navyše vyrobená z povrchovo ošetreného plátna, ktoré je odolné voči vode aj znečisteniu.

 

Plážová taška BMW Yachting  v bielom prevedení s vytlačeným veľkým nápisom so súradnicami Hornského mysu a elegantnými popruhmi pripomínajúcimi námornícke lano je ideálnym spoločníkom na oddychové prechádzky po súši, zatiaľ čo vysoko kvalitná  nepremokavá taška BMW Yachting  príde vhod počas výprav na rozbúrenom mori. Vďaka pevnému materiálu a zataveným spojom je úplne vodoodolná.

 

Aby ste predišli strate kľúčov od domu, automobilu či lode, t. j. od niektorých z vašich najcennejších vecí, prináša kolekcia aj kľúčenku BMW Yachting v tvare karabíny. Popruh z lana, vlajočka a kovové logo BMW sú na pohľad veľmi výrazné, preto si ich veľmi ľahko všimnete či už na palube alebo kamkoľvek vás život zaveje.

 

Uvedené výrobky aj ďalšie modely z kolekcie BMW Yachtsport je možné zakúpiť u vybraných predajcov BMW už od septembra.

 

Výrobcom odporúčané maloobchodné ceny:

Vetrovka BMW Yachting, unisex: 150,00 EUR

Polo košeľa BMW Yachting, unisex: 79,00 EUR

Čiapka BMW Yachting, unisex: 29,00 EUR

Športová taška BMW Yachting: 85,00 EUR

Plážová taška BMW Yachting: 65,00 EUR

Nepremokavá taška BMW Yachting: 25,00 EUR

Kľúčenka BMW Yachting: 12,90 EUR

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť