Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Ďalšia možnosť pre novinárov: aktuálne novinky zo sveta MINI odteraz dostupné aj na Instagrame.

Spolu s premiérou nového modelu MINI Countryman sa značka MINI rozhodla spustiť ďalší informačný kanál na sociálnej sieti Instagram. Priaznivci značky nájdu na www.instagram.com/mini.news všetko, čo sa práve deje vo svete MINI. Ďalšia novinka MINI: predstavenie nového spôsobu digitálneho informovania o produktoch, ktoré zjednotí texty, fotky a videá do jedného harmonického celku.

Brands
·
MINI
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~302,09 KB)
  
Photos(1x, ~862 KB)

Mníchov. Automobilová značka MINI rozširuje modelovú ponuku ako aj možnosti, akými britský výrobca prémiových vozidiel komunikuje s verejnosťou. Spolu s predstavením prvých technických údajov a informácií, fotografií a videí o novom modeli MINI Countryman, spúšťa nový kanál na sieti Instagram. Oddelenie globálnej komunikácie MINI bude uverejňovať najnovšie informácie na www.instagram.com/mini.news. Otvorený účet na sociálnej sieti prinesie úžasné fotografie, jedinečné videá a informácie o modeloch, podujatiach, dizajne, životnom štýle, umení, športe a mnoho ďalšieho. Odberatelia kanálu na Instagrame tak spoznajú MINI z rôznych pohľadov a získajú bezprostredný prístup k najaktuálnejším informáciám.

 

Živý komunikačný štýl Instagramu je výsledkom rýchleho šírenia obsahu, ktorý stojí za zaznamenanie a za okamžitú reakciu verejnosti. Sociálna sieť založená v roku 2010 má v súčasnosti viac ako 500 miliónov užívateľov.

 

Značka MINI zároveň pokračuje vo svojej digitalizácii a prechádza na nový spôsob uverejňovania tlačových informácií prostredníctvom tradičného kanálu na BMW Group PressClub https://www.press.bmwgroup.com. Texty, fotografie a videá sa doteraz uverejňovali samostatne. Teraz budú k dispozícii spolu. Text sa spojí s vizuálnou prezentáciou do jedného súvislého a ľahšie pochopiteľného celku. Napríklad ak bude článok zameraný na dizajn, obohatia ho aj súvisiace fotografie. Ak text predstaví osvetľovaciu technológiu, prípadne nový spôsob ovládania, doplnia ho ilustračné fotografie alebo videá.

 

„Značka ako MINI, ktorá určuje trendy a novátorské stratégie, opäť prichádza so zaujímavými inováciami. Pri digitálnej komunikácii pomáhame médiám v ich práci tým, že pre novinárov pracujúcich online a zameraných na okamžité publikovanie ponúkame doplnkový obsah,” vraví Alexander Bilgeri, v rámci BMW Group Corporate Communications zodpovedný za celkový produkt, technológie a športovú komunikáciu.

 

Najnovšie informácie značky MINI a všetko, čo sa týka značky MINI, môžete sledovať na nasledovných sociálnych sieťach:

 

Facebook: www.facebook.com/mini

YouTube: www.youtube.com/mini

Twitter: www.twitter.com/mini

Instagram: www.instagram.com/mini a

www.instagram.com/mini.news

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť