Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Projekčné mapovanie BMW. Inovatívny storytelling predvádza luxus a technickú dokonalosť BMW radu 7.

Prostredníctvom estetických svetelných inštalácií a inovatívneho storytellingu (rozprávania) v dômyselne odstupňovanom predstavení oživuje BMW proces vývoja a technické skúsenosti skryté za novým sedanom BMW radu 7.

BMW
·
Brands
·
Radu 7
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(8x, ~25,52 MB)

Mníchov. Prostredníctvom estetických svetelných inštalácií a inovatívneho storytellingu (rozprávania) v dômyselne odstupňovanom predstavení oživuje BMW proces vývoja a technické skúsenosti skryté za novým sedanom BMW radu 7. Inštalácia sa bude vystavovať na podujatiach BMW Welt v Mníchove, BMW Brand Stores v Paríži a Bruseli a v BMW Driving Centre v Soule. Značka BMW týmto spôsobom kombinuje umenie a technológiu v jedinečnej inštalácii, ktorá nastavuje nové štandardy z hľadiska zákazníckeho zážitku.

 

Vďaka estetickému dizajnu, dynamickému výkonu a elegancii nastavuje najnovšia generácia sedanu BMW radu 7 nové porovnávacie kritérium v luxusnej triede – nielen svojím nenapodobiteľným štýlom, ale aj vedúcim postavením v oblasti inovácií. BMW radu 7, vlajková loď značky BMW, má zabudovanú širokú škálu nových technológií vrátane konštrukcie karosérie typu Carbon Core, ovládania gestami a laserovej technológie BMW Laserlight.

 

Na základe moderného chápania luxusu a technického spracovania, stelesneného v sedane BMW radu 7, vypracovalo oddelenie BMW úplne nový tkz. strytelling (rozprávačský) prístup.

 

Cieľom zážitkového marketingu je privedenie podstaty značky BMW k životu prostredníctvom inovatívnych prístupov a najmodernejších technológií. Najnovšia inštalácia „projekčného mapovania BMW“ využíva na vizualizáciu procesu projektovania sedanu BMW radu 7 pokročilé metódy projekcie. Výkonné projektory mapujú obrázky s dokonalými rozmermi na sériový model. Návštevníci môžu v rozpätí dvoch minút sledovať vývoj BMW radu 7, od prvého kreslenia čiar výrazných línií bočného profilu, cez hlinený model až po 3D výkres – od nápadu po hotovú vlajkovú loď. Na prídavných obrazovkách sú zobrazené ďalšie doplňujúce informácie k príslušným pracovným fázam.

 

 

„Naším cieľom je priblížiť návštevníkov k značke BMW prostredníctvom nových a interaktívnych zážitkov“, vysvetľuje Claudette Pohl, projektový manažér pre zážitkový marketing pre formáty medzinárodných značiek. „Tento projekt predstavuje ideálnu kombináciu revolučného digitálneho „rozprávania o luxuse“ a silnej estetickej príťažlivosti. Z hľadiska vlajkovej lode BMW a technologickej platformy tento inovatívny prístup k obsahu a médiu dokonale vyhovuje BMW radu 7.“

 

BMW úmyselne umiestnilo inštaláciu mimo showroomov. Inštaláciami na podujatiach BMW Welt v Mníchove, BMW Brand Stores v Paríži a Bruseli a v BMW Driving Centre v Soule na seba značka upozornila v kľúčových mestách. BMW týmto spôsobom vyhľadáva aktívny dialóg s cieľovým kozmopolitným publikom. Formát projekčného mapovania je centrálnym prvkom zážitku zo značky. 

 

BMW pri tomto projekte spolupracuje s agentúrou Holition, ktorá má sídlo v Londýne. Špecialisti na technológiu virtuálnej a rozšírenej reality ušili projekty presne na mieru BMW radu 7, pričom niekoľko týždňov strávili len upravovaním detailov. Každý pixel musel byť úplne presne umiestnený, aby ladil s líniami konštrukcie karosérie. Na projekciu nemajú svetelné podmienky vplyv a absolútnou novinkou je, že obrázky v dokonalej kvalite sa dokonca dajú namapovať priamo na lak vozidla za denného svetla.

 

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL ACCOUNTS

Here you can see the full-length transmission of the BMW Group Annual Accounts Press Conference.

 

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť