Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Projekčné mapovanie BMW. Inovatívny storytelling predvádza luxus a technickú dokonalosť BMW radu 7.

Prostredníctvom estetických svetelných inštalácií a inovatívneho storytellingu (rozprávania) v dômyselne odstupňovanom predstavení oživuje BMW proces vývoja a technické skúsenosti skryté za novým sedanom BMW radu 7.

BMW
·
Brands
·
Radu 7
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(8x, ~25,52 MB)

Mníchov. Prostredníctvom estetických svetelných inštalácií a inovatívneho storytellingu (rozprávania) v dômyselne odstupňovanom predstavení oživuje BMW proces vývoja a technické skúsenosti skryté za novým sedanom BMW radu 7. Inštalácia sa bude vystavovať na podujatiach BMW Welt v Mníchove, BMW Brand Stores v Paríži a Bruseli a v BMW Driving Centre v Soule. Značka BMW týmto spôsobom kombinuje umenie a technológiu v jedinečnej inštalácii, ktorá nastavuje nové štandardy z hľadiska zákazníckeho zážitku.

 

Vďaka estetickému dizajnu, dynamickému výkonu a elegancii nastavuje najnovšia generácia sedanu BMW radu 7 nové porovnávacie kritérium v luxusnej triede – nielen svojím nenapodobiteľným štýlom, ale aj vedúcim postavením v oblasti inovácií. BMW radu 7, vlajková loď značky BMW, má zabudovanú širokú škálu nových technológií vrátane konštrukcie karosérie typu Carbon Core, ovládania gestami a laserovej technológie BMW Laserlight.

 

Na základe moderného chápania luxusu a technického spracovania, stelesneného v sedane BMW radu 7, vypracovalo oddelenie BMW úplne nový tkz. strytelling (rozprávačský) prístup.

 

Cieľom zážitkového marketingu je privedenie podstaty značky BMW k životu prostredníctvom inovatívnych prístupov a najmodernejších technológií. Najnovšia inštalácia „projekčného mapovania BMW“ využíva na vizualizáciu procesu projektovania sedanu BMW radu 7 pokročilé metódy projekcie. Výkonné projektory mapujú obrázky s dokonalými rozmermi na sériový model. Návštevníci môžu v rozpätí dvoch minút sledovať vývoj BMW radu 7, od prvého kreslenia čiar výrazných línií bočného profilu, cez hlinený model až po 3D výkres – od nápadu po hotovú vlajkovú loď. Na prídavných obrazovkách sú zobrazené ďalšie doplňujúce informácie k príslušným pracovným fázam.

 

 

„Naším cieľom je priblížiť návštevníkov k značke BMW prostredníctvom nových a interaktívnych zážitkov“, vysvetľuje Claudette Pohl, projektový manažér pre zážitkový marketing pre formáty medzinárodných značiek. „Tento projekt predstavuje ideálnu kombináciu revolučného digitálneho „rozprávania o luxuse“ a silnej estetickej príťažlivosti. Z hľadiska vlajkovej lode BMW a technologickej platformy tento inovatívny prístup k obsahu a médiu dokonale vyhovuje BMW radu 7.“

 

BMW úmyselne umiestnilo inštaláciu mimo showroomov. Inštaláciami na podujatiach BMW Welt v Mníchove, BMW Brand Stores v Paríži a Bruseli a v BMW Driving Centre v Soule na seba značka upozornila v kľúčových mestách. BMW týmto spôsobom vyhľadáva aktívny dialóg s cieľovým kozmopolitným publikom. Formát projekčného mapovania je centrálnym prvkom zážitku zo značky. 

 

BMW pri tomto projekte spolupracuje s agentúrou Holition, ktorá má sídlo v Londýne. Špecialisti na technológiu virtuálnej a rozšírenej reality ušili projekty presne na mieru BMW radu 7, pričom niekoľko týždňov strávili len upravovaním detailov. Každý pixel musel byť úplne presne umiestnený, aby ladil s líniami konštrukcie karosérie. Na projekciu nemajú svetelné podmienky vplyv a absolútnou novinkou je, že obrázky v dokonalej kvalite sa dokonca dajú namapovať priamo na lak vozidla za denného svetla.

 

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť