Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Zrodené pre úspech. Kľúčovou súčasťou kampane BMW radu 5 je herec Scott Eastwood.

„Život ma naučil, že úspech si vyžaduje tvrdú prácu. Inak to nejde. Vždy maj jasnú predstavu. Uvedom si, že načasovanie je kľúčové. Buď ochotný posúvať svoje hranice. Hýb sa vpred. Dôveruj technológiám, ktoré ťa podporujú. Buď si istý, že máš stále všetko pod kontrolou. A pamätaj, tvoj najväčší súper si ty sám.“ TV spot BMW radu 5 „Zrodené pre úspech“.

Brands
·
BMW
·
Radu 5
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~83,52 KB)
  
Photos(4x, ~94,18 MB)
  
Videos(1x, ~164,95 MB)

 „Život ma naučil, že úspech si vyžaduje tvrdú prácu. Inak to nejde. Vždy maj jasnú predstavu. Uvedom si, že načasovanie je kľúčové. Buď ochotný posúvať svoje hranice. Hýb sa vpred. Dôveruj technológiám, ktoré ťa podporujú. Buď si istý, že máš stále všetko pod kontrolou. A pamätaj, tvoj najväčší súper si ty sám.“  TV spot BMW radu 5 „Zrodené pre úspech“.

https://www.youtube.com/watch?v=5Clz_tsCHZk

 

BMW, líder v segmente prémiových vozidiel na Slovensku, vstupuje do rozhodujúcej fázy medzinárodnej komunikačnej kampane pre nové BMW radu 5.

Nová generácia päťkového modelu vďaka jazdnej dynamike, ponuke asistenčných systémov a intuitívnemu ovládaniu vnáša do automobilového sveta úplne nové štandardy.

Súčasná komunikačná kampaň pozostáva zo širokej palety aktivít prebiehajúcich už pred samotným uvedením vozidla na trh. Zameriava sa pritom najmä na digitálne kanály. Zdôrazňuje priekopnícku pozíciu BMW radu 5 v otázke konektivity a digitalizácie. Už zopár úvodných príspevkov z aktuálnej kampane prinieslo viac než 18 miliónov kontaktov na Facebooku a viac než 24 miliónov na Instagrame.

Ďalšou súčasťou kampane je znovuzrodenie filmovej série The Hire na BMWFilms.com. Po 15-ročnej prestávke sa najčerstvejším prírastkom stal titul The Escape z dielne na Oskara nominovaného režiséra Neilla Blomkampa. Tento online film zachytáva akčné scény s novým BMW radu 5, za ktorého volant sa opäť posadil kultový Clive Owen. Krátko po uvedení si novinku na YouTube pozrelo viac než 5,5 milióna fanúšikov.

V nedigitálnom svete zase podujatia na predstavenie novinky za „zatvorenými dverami“ vo viac než 70 mestách po celom svete prilákali vyše 70 000 návštevníkov, ktorí si túžili dizajn a technické prvky nového business sedanu pozrieť na vlastné oči.

Komunikačná kampaň nesúca sa v duchu sloganu „Zrodené pre úspech teraz vstupuje do rozhodujúcej fázy. Nové BMW radu 5 prináša vzrušenie z nevídaných možností konektivity a jazdnej dynamiky. Kampaň sa sústreďuje na inovácie, dynamiku, business triedu a radosť z jazdy. Kľúčovou súčasťou kampane je herec Scott Eastwood. Scott je stelesnením sviežej mladej energie, pričom jeho ambicióznosť a dynamika dokonale ladia s novým BMW radu 5.

V televíznych reklamách prejavuje BMW radu 5 húževnatú osobnosť tým, že nasleduje svoju zvolenú životnú cestu. Automobil aj jeho vodič sa vytrvalo ženú vpred za jasnou vidinou svojho cieľa. Posolstvo týchto reklám dopĺňa zmienka o plug-in hybridnej verzii a jej udržateľnom charaktere a technológiách.

„Ústredné posolstvo našich reklám je jasné: úspech si treba zaslúžiť. Nikdy nezaspite na vavrínoch,“ vysvetľuje Hildegard Wortmann, riaditeľka značky BMW. „To platí rovnako pre nové BMW radu 5, ako aj Scotta Eastwooda. Zároveň je to jedným z dôvodov, prečo sa k sebe tak skvele hodia.“

Kampaň „Zrodené pre úspechsa prispôsobí nasadeniu vo viac než 40 krajinách po celom svete.

Slová z televízneho spotu Zrodené pre úspech:

„Život ma naučil, že úspech si vyžaduje tvrdú prácu. Inak to nejde. Vždy maj jasnú predstavu. Uvedom si, že načasovanie je kľúčové. Buď ochotný posúvať svoje hranice. Hýb sa vpred. Dôveruj technológiám, ktoré ťa podporujú. Buď si istý, že máš stále všetko pod kontrolou. A pamätaj, tvoj najväčší súper si ty sám.“

 

BMW Group

 

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2014 celosvetový predaj v objeme približne 2,118 milióna predaných automobilov a 123 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť