Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW spolu s exkluzívnymi prémiovými partnermi prezentuje špičkovú kolekciu doplnkov pre nové BMW radu 5.

Len niekoľko dní potom, čo sa nové BMW radu 5 Sedan objavilo na trhu, BMW Lifestyle spojilo svoje sily s prémiovými partnermi najzvučnejších mien – Montblanc, Bowers & Wilkins a Moleskine –, aby spoločne odprezentovali viacero skvelých doplnkov navrhnutých presne pre dnešný životný štýl: súpravu BMW pre Activity Key, slúchadlá BMW a inteligentné písacie potreby BMW.

BMW
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~122,2 KB)
  
Photos(15x, ~51,32 MB)

Mníchov.  Len niekoľko dní potom, čo sa nové BMW radu 5 Sedan objavilo na trhu, BMW Lifestyle spojilo svoje sily s prémiovými partnermi najzvučnejších mien – Montblanc, Bowers & Wilkins a Moleskine –, aby spoločne odprezentovali viacero skvelých doplnkov navrhnutých presne pre dnešný životný štýl:  súpravu BMW pre Activity Key, slúchadlá BMW a  inteligentné písacie potreby BMW. Okrem najvyššej kvality je ich spoločným menovateľom presné pochopenie súčasného životného štýlu, kľúčovými prvkami ktorého je bezchybná konektivita, ako aj nekompromisný dizajn.

Produkty zamerané na infotainment a súprava osobných doplnkov vhodne dopĺňajú širokú ponuku technológií zabudovaných do BMW radu 5, čo z nich robí ideálne nástroje pre každého top podnikateľa priamo vo vozidle i mimo neho.

 

Transformácia kľúča od vozidla na elegantný osobný doplnok.

Súprava Activity Key  - Montblanc pre BMW -  premení BMW Activity Key na elegantný osobný doplnok. Vďaka jeho kompaktným rozmerom 5 x 2 cm môžete mať Activity Key vždy pri sebe; majitelia tohto kľúča navyše už na odomykanie svojho vozidla nebudú musieť stlačiť žiadne tlačidlo. Jeho modulárny dizajn poskytuje širokú škálu možností ako ho bezpečne odložiť a zároveň mať vždy poruke.

BMW a Montblanc nadviazali na úspech svojej spolupráce s názvom „Montblanc pre BMW“ a vytvorili úžasnú sadu doplnkov, spĺňajúcu tie najprísnejšie kritériá kladené na dizajn aj funkčnosť. Elegantný remienok Montblanc z jemnej čiernej hovädzej kože transformuje Activity Key na štýlový doplnok, ktorý jeho majiteľ môže nosiť na zápästí. Súprava Activity Key „Montblanc pre BMW“ obsahuje aj kvalitný prívesok na kľúče s koženou vložkou s vyrazenými slovami „Montblanc pre BMW“ – Activity Key tak môže cestovať so svojím majiteľom v klasickom štýle.

 

Výnimočný hudobný zážitok.

Špičkovú akustiku systémov priestorového zvuku Bowers & Wilkins dostupnú pre nové BMW radu 5 si teraz môžete vychutnať aj mimo vozidla, náhlavné  slúchadlá BMW Bowers & Wilkins P3 S2  ohromia svojou špičkovou kvalitou zvuku.

Jedinečný dizajn s konštrukciou reproduktorov z leštenej nehrdzavejúcej ocele a náhlavným pásom vystlaným jemnou jahňacou kožou slúchadlám zaručuje športový a zároveň elegantný vzhľad. Vďaka šikovnému mechanizmu sa dajú zložiť tak, aby nezaberali veľa miesta. Pri skladovaní ich ochráni ich robustné puzdro.

 

Dokonalá integrácia analógového a digitálneho obsahu.

BMW spojilo svoje sily s renomovaným výrobcom notebookov Moleskine. Výsledkom tejto spolupráce sú inteligentné písacie potreby, ktoré vo veľkom štýle demonštrujú plnú integráciu a dostupnosť analógového a digitálneho obsahu. Pomocou notebooku Moleskine, známeho ako Paper Tablet, môžete ručne vytvoriť písaný text aj obrázky a potom ich digitálne preniesť do smartfónu či tabletu, kde ich možno ďalej používať. S pomocou programu Microsoft Office 365 inštalovanom vo vozidle si používatelia môžu pozrieť, čo vytvorili pomocou písacích potrieb  BMW Smart Writing Set.

Túto plynulú integráciu podčiarkuje špičková technológia. Technológia NCode™ od Moleskine, ktorú nájdeme len v tomto produkte, presne špecifikuje polohu pera Smart Pen+ voči stránkam Paper Tabletu, čím zaručuje, že zariadenie zaznamená každý ťah pera. Priložená aplikácia jednoducho prenáša ručne písané poznámky z notebooku na obrazovku mobilného zariadenia alebo si ich môžete pozrieť a zdieľať pomocou Microsoft Office 365 v BMW radu 5.

S exkluzívnou skicou nového sedanu BMW radu 5 na kryte notebooku a nenápadným nápisom BMW na uzávere pera sú písacie potreby BMW Smart Writing Set praktickým doplnkom pre každého, kto oceňuje pohodlnosť zapisovania poznámok ručne, no nechce sa ochudobniť o výhody digitálnej kreativity. Rozhodne nemôže chýbať vo výbave žiadneho ozajstného nadšenca BMW.

Písacie potreby BMW Smart Writing Set a slúchadlá BMW Bowers & Wilkins budú dostupné od marca na webovej stránke shop.bmw.com, ako aj u vybraných predajcov BMW.

Súprava Activity Key „Montblanc pre BMW“ bude k dispozícii od leta roku 2017.

 

Výrobcom odporúčané maloobchodné ceny:

Súprava Activity Key „Montblanc pre BMW“: 430,00 EUR

Slúchadlá BMW Bowers & Wilkins P3 S2: 150,00 EUR

Písacie potreby BMW Smart Writing Set: 250,00 EUR

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2018.

Munich, 17. May. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of BMW AG.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť