Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Tím Thajska po prvýkrát zvíťazil vo svetovom finále BMW Golf Cup International v Dubaji.

V impozantnej scenérii Dubaja sa konalo svetové finále BMW Golf Cup International. 114 amatérskych hráčov zo 40 krajín odpaľovalo loptičky pred dych vyrážajúcimi siluetami metropoly situovanej uprostred púšte. Súťažili o víťazstvo v populárnom celosvetovom turnaji a zároveň si užili nezabudnuteľný týždeň

Golf
·
BMW Golf Cup International
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~88,61 KB)
  
Photos(34x, ~50,83 MB)

 

  • Thajskí súťažiaci v impozantnom golfovom klube Emirates porazili reprezentantov všetkých ostatných 39 krajín.
  • Zvláštny hosť Colin Montgomerie zo Škótska predstavil trofej a dostal účastníkov do varu tipmi a exkluzívnou školou golfu.
  • Do najväčšieho medzinárodného turnaja sa zapojilo 100 000 amatérskych hráčov golfu po celom svete.

 

Dubaj. V impozantnej scenérii Dubaja sa konalo svetové finále BMW Golf Cup International. 114 amatérskych hráčov zo 40 krajín odpaľovalo loptičky pred dych vyrážajúcimi siluetami metropoly situovanej uprostred púšte. Súťažili o víťazstvo v populárnom celosvetovom turnaji a zároveň si užili nezabudnuteľný týždeň. Tím Thajska (317 bodov) po prvýkrát dominoval a získal titul v súťaži národov. Víťazmi kategórií jednotlivcov sa stali Tsung Hui Lee z Taiwanu (ženy, 104), Mexičan Felipe Olvera (muži I, 113) a Htun Htun Soe (Mjanmarsko, muži II, 106).

„V medzinárodnom golfovom turnaji BMW Golf Cup International pretekalo viac než 100 000 hráčov z vyše 50 krajín. Svoje sily si zmerali vo viac než 800 jednotlivých turnajoch po celom svete. To z tohto podujatia robí najväčší amatérsky golfový turnaj na svete,“ povedal na galavečeri Johannes Seibert, riaditeľ BMW Group pre Stredný Východ. „Samotná kvalifikácia do svetového finále je pre každého dôvodom byť na seba právom hrdým. V mene BMW by som rád zablahoželal tímu Thajska, rovnako ako aj víťazom kategórií jednotlivcov. Tento týždeň sme mali možnosť sledovať skvelé výkony.“

Čestným hosťom svetového finále bol Colin Montgomerie. V priebehu celého týždňa finalistom ponúkal mnoho rád, ako si počínať na dvoch vynikajúcich ihriskách – „Majlis Course“ a „Faldo Course“ – uprostred púšte. Vo štvrtok kapitán víťazného tímu z pretekov Ryder Cup v roku 2010 dostal pretekárov do varu exkluzívnou školou golfu, po ktorej počas galavečere predstavil trofeje.

„BMW je vďaka svojej podpore profesionálneho i amatérskeho golfu veľmi významným partnerom tohto športu. Svetové finále je skvelým podujatím pre všetkých nadšencov golfu, preto som s veľkou radosťou opätovne prijal pozvanie BMW. V Dubaji som strávil celý týždeň a bol som svedkom vynikajúceho turnaja na špičkových ihriskách,“ povedal osemnásobný víťaz európskych pretekov Order of Merit. „Na najvyššie méty dosiahne len niekoľko najlepších, no ja považujem za víťazov každého z účastníkov svetového finále. Prišli sem ľudia z mnohých krajín a kultúr, aby si spoločne vychutnali nezabudnuteľný zážitok a odniesli si odtiaľto nové priateľstvá, ktoré pretrvajú ešte dlho po skončení svetového finále. A to je omnoho hodnotnejšie než akákoľvek trofej.“

Svetové finále je viac než len špičkovým golfovým zážitkom. Finalisti a ich hostia boli ubytovaní v luxusnom hoteli Waldorf Astoria Dubai na svetoznámom „The Palm Jumeirah“. Vďaka exkluzívnemu večernému programu a rozličným akciám, pri ktorých hostia navštívili mnohé dubajské atrakcie, sa tento výlet do Spojených Arabských Emirátov stal zážitkom na celý život.

 

BMW Group

 

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2014 celosvetový predaj v objeme približne 2,118 milióna predaných automobilov a 123 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2018.

Munich, 17. May. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of BMW AG.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť