Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

A NEW ERA: BMW Group predstavuje nový film on-line. Pokračuje príbeh korporátnej kampane pri príležitosti 100. výročia BMW Group.

Vo filme A NEW ERA sa po prvý raz vedľa seba objavili všetky štyri vizionárske štúdie BMW Group. Rok po oslave svojich 100. narodenín sa celosvetovo vedúci výrobca prémiových automobilov a motocyklov rozhodol pripomenúť kampaň THE NEXT 100 YEARS.

Spoločnosť
·
Predaj a marketing
·
Sté výročie
·
Spoločnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~72,43 KB)
  
Photos(1x, ~2,13 MB)
  
Videos(1x, ~236,3 MB)

 

Mníchov. Nová éra sa začala. To je kľúčové posolstvo nového filmu spoločnosti BMW, ktorý sa predstavil prostredníctvom on-line kanálov (https://youtu.be/RMMQxoWN0R8). Vo filme A NEW ERA sa po prvý raz vedľa seba objavili všetky štyri vizionárske štúdie BMW Group. Rok po oslave svojich 100. narodenín sa celosvetovo vedúci výrobca prémiových automobilov a motocyklov rozhodol pripomenúť kampaň THE NEXT 100 YEARS.

 

A NEW ERA je druhý film, ktorý predstavuje celú korporáciu BMW Group so všetkými silnými značkami BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad.

 

Film A NEW ERA po prvý raz spolu ukazuje všetky štyri vizionárske vozidlá, čím nadväzuje na motto minuloročnej kampane pri príležitosti storočnice BMW Group „THE NEXT 100 YEARS”. Identitu spoločnosti vždy tvorili orientácia na budúcnosť a prelomové inovácie. Poháňali jedinečný tím ľudí, ktorí mali spoločnú inšpiráciu - fascinovala ich mobilita.

 

Pri príležitosti narodenín vznikol televízny spot, ktorý po prvý raz predstavil aktívnu rolu spoločnosti pri vytváraní budúcnosti, jej ochotu učiť sa a meniť sa, vášeň pre technologické inovácie a zároveň aj zodpovednosť voči okoliu. Téma televízneho spotu „Spolu tvoríme históriu. Históriu zajtrajška”, podčiarkovala prístup zameraný na budúcnosť.

 

On-line film A NEW ERA rozvíja toto posolstvo: v tomto filme sa budúcnosť už začala. V odpovedi na predchádzajúci spot A NEW ERA otvára pohľad na budúcnosť a oživuje načrtnutú víziu spoločnosti BMW Group.

 

Mobilita je sloboda a možnosť ísť vo svojom živote kamkoľvek sa rozhodnete. Vizionárske vozidlá značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad túto slobodu zosobňujú a interpretujú ju jazykom jednotlivých značiek. Ústrednými námetmi sú autonómna jazda, individualita, bezpečnosť dosiahnutá inováciami a vozidlo ako aktívny spoločník a poradca v každodenných situáciách. Film zároveň zdôrazňuje ďalšie oblasti inovácií ako elektromobilita, zdieľaná mobilita a konektivita.

 

„Kampaň THE NEXT 100 YEARS nebola iba oslava narodenín spoločnosti. Bolo to niečo oveľa významnejšie. Bola to naša filozofia neustáleho nazerania do budúcnosti a nastavovania vysokých štandardov inovácií. To poháňa všetkých spolupracovníkov BMW Group do ďalšej každodennej práce,” povedal Bill McAndrews, riaditeľ komunikačnej stratégie, korporátnej komunikácie a marketingovej komunikácie. „Vo filme A NEW ERA sme túto ideu zdôraznili a prispôsobíme jej našu korporátnu stratégiu na najbližšie mesiace a roky.”

 

A NEW ERA bude výraznou súčasťou digitálnej komunikácie spoločnosti BMW Group vrátane vlastnej platformy na sociálnych médiách a sieťach. Film sa nakrúcal v USA v Los Angeles a v thajskom Bangkoku. Za výrobu bola zodpovedná kreatívna agentúra Interone.

 

A NEW ERA bude aj súčasťou výstavy Future Exhibition, ktorú BMW Group predstaví v priestoroch BMW Welt.

 

BMW Group

 

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2014 celosvetový predaj v objeme približne 2,118 milióna predaných automobilov a 123 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť