Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Nové príslušenstvo pre MINI Cabrio: balík John Cooker Works.

Špeciálny projekt MINI upiekol inovatívny balík príslušenstva pre MINI Cabrio. Od apríla 2017 si môžu záujemcovia vybaviť svoje MINI Cabrio balíkom MINI John Cooker Works.

F57
·
MINI Convertible
·
Špeciálne vozidlá
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(17x, ~61,12 MB)

Nové príslušenstvo pre MINI Cabrio: balík John Cooker Works.

 

Oxford. Od apríla 2017 môže byť MINI Cabrio vybavené novým balíkom výbavy John Cooker Works, ktorý ho premení na pouličný predajný stánok. MINI Cabrio dostane dosku z masívneho dubového dreva, ktorá poslúži na prípravu a predaj jedla.

Súčasťou balíka výbavy je indukčná varná doska a zabudovaný digestor. Veľkoryso dimenzovaný batožinový priestor MINI Cabrio s objemom od 160 do 215 litrov obsahuje potrebnú chladiacu technológiu. Dodávku energie zabezpečujú vysokonapäťové batérie s nanotechnológiou Natural Food Nanotechnology®.

Na dobíjanie využívajú klasickú rekuperáciu brzdnej energie. Unikátne vozidlo je schopné spracovať na výrobu trvalo udržateľnej energie pre batérie NFN® aj odpad, ktorý vzniká pri výrobe jedla. Povrch vyrobený z masívneho dreva z trvalo udržateľne rastúcich dubov z grófstva Cornwall presne zapadne do tvarov interiéru pri stiahnutej streche a so svojou ľahkou konštrukciou zároveň slúži ako stabilný úložný priestor pre jedlá a nápoje. Zariadenie spĺňa všetky potravinárske predpisy a môže sa používať pre teplé aj studené jedlá.

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre tento nový balík, získajú všetky výhody mimoriadne flexibilného vozidla na ambulantný predaj potravín so širokými možnosťami uplatnenia vrátane predaja suši, zmrzliny či čerstvo vytlačených džúsov. Inštalácia balíka MINI John Cooker Works si vyžaduje iba sklopenie vodičovho sedadla. Tým vznikne veľký priestor pod doskou z masívneho dubového dreva, ktorý sa dá využiť na skladovanie potravín, kuchárskeho náčinia a príboru.

Pri náhlej zmene počasia stačí za 18 sekúnd zatiahnuť strechu, pričom pracovná doska môže zostať na svojom mieste. MINI Cabrio s balíkom John Cooker Works ponúka nespočetné množstvo obchodných príležitostí. Využijú ho napríklad start-upisti, ktorí pripravujú svoje kulinárske majstrovské diela priamo pred očami zákazníkov, prípadne ambulantní predajcovia, ktorí potrebujú väčší priestor na prezentáciu jedál.

Uvádzacia cena balíka je 1 959 €/1 959 $/1 959 £ a oddnes je dostupný u vybraných partnerov MINI.

„Príťažlivo lakované a podsvietené kryty zrkadiel a bočné výduchy v žltej farbe Citrus Yellow dodávajú modelu MINI Cabrio ostrý street food vzhľad. Využili sme skúsenosti, ktoré sme získali z nášho programu individuálnych úprav MINI Yours”, vraví Tam Bree z dizajnérskeho tímu MINI.

Súčasťou balíka John Cooker Works sú aj pásy v červenej farbe Chilli Red alebo v modrej Berry Blue.

„Street food, stánkový či ambulantný predaj predstavuje významný doplnok k zabehnutým reštauráciám a zákazníkom ponúka nesmierne pestrú ponuku. Typické prívesy a vozidlá s takýmto tovarom sú však veľmi veľké a v centrách našich miest pôsobia ťažkopádne. MINI Cabrio môžu používať pouliční predajcovia, aby dodali čerstvé jedlo priamo k zákazníkom, prípadne ho predávali na plochách veľkých festivalov”, dodáva Harry Chinn z oddelenia MINI Business Innovation.

Balík príslušenstva John Cooker Works dokonale dopĺňa úrovne výbavy MINI Salt, Pepper a Chilli.

„MINI Cabrio je teraz unikátnejšie ako kedykoľvek predtým a zároveň je najmenším multifunkčným pojazdným stánkom na jedlo na svete”, uzatvára Adam Zapple, šéf vývoja oddelenia MINI Special Vehicles.

Či už v šanghajských uliciach, pred barcelonskými kancelárskymi budovami, alebo krúžiac medzi londýnskymi pamätníkmi a turistickými lákadlami, MINI Cabrio s balíkom John Cooker Works predstavuje príťažlivú atrakciu, ktorá výrazne znepríjemní život dodávkam s burgrami, ale aj kaviarňam na rohu.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2018.

Munich, 17. May. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of BMW AG.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť