Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Lifestyle uvádza päť nových športových kolekcií.

Mníchov. S príchodom jari 2017 uvádza BMW Lifestyle na trh novinky zo svojich piatich kolekcií Motorsport Heritage, Motorsport BMW, Golfsport, Yachtsport a Active, ktorých súčasťou sú dokonalé doplnky prekypujúce energiou a akciou, určené pre športový a aktívny životný štýl.

Brands
·
BMW
·
BMW M
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
·
Šport
·
Golf
·
BMW Golf Sport
·
Sailing
·
BMW Yacht Sport
·
Spoločnosť
·
BMW Group Design
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~78,78 KB)
  
Photos(25x, ~91,48 MB)

Mestská športová móda BMW Active.

 

Skončili sa časy, kedy sa všetky oči upierali na maskáčový vzor, do ktorého boli odeté testovacie vozidlá BMW. Ich charakteristický maskáčový vzor sa stal špeciálnym dizajnovým highlightom všetkých produktov v kolekcii športovej a mestskej módy BMW Active. Tóny modrej a olivovozelenej so žltými dizajnovými doplnkami a reflexnými prvkami dodávajú tejto farebnej palete moderný nádych.

Kolekcia Active dominuje nielen mestským športovým vzhľadom, ale aj svojimi ľahkými, rýchloschnúcimi a priedušnými materiálmi, ktoré sú ideálne na športové a outdoorové aktivity. Praktické prvky, ako napríklad džersejom podšitá kapucňa so zaťahovacou šnúrkou a vyvýšený šálový golier na mikine BMW Active, poskytnú svojmu majiteľovi neprekonateľné pohodlie a maximálnu slobodu pohybu.

Súčasťou kolekcie sú praktické produkty, a to nielen užitočné outdoorové doplnky, ako napr. funkčný uterák BMW Active či súprava odolnej batožiny, ale aj starostlivo vybrané doplnky pre psov, ako napr. vôdzka pre psov BMW Active. Takže aj naši štvornohí priatelia sa môžu pustiť do nových dobrodružstiev s tou pravou výbavou po ruke.

 

Kolekcie BMW Motorsport Heritage a BMW Motorsport – od historických kníh po súčasnosť.

 

Kolekcia BMW Motorsport Heritage, inšpirovaná atmosférou 70-tych rokov, štýlovo odzrkadľuje dlhoročnú tradíciu BMW v motoristickom športe. Kožená bunda BMW Motorsport z vysokokvalitnej jahňacej kože je tým pravým kultovým kúskom, ktorý v sebe nesie ducha originálu.

Aj ďalšie produkty z ponuky kolekcie Heritage sa môžu pochváliť originálnym motoristickým logom BMW Motorsport z obdobia 70-tych rokov, výraznými líniami a nápadnými farebnými vzormi. Stanú sa cennou súčasťou zbierky nielen pre fanúšikov BMW Motorsport, ktorí sa motoristickému športu venujú od začiatku, ale aj pre tých, ktorým imponuje kultúra 70-tych rokov a BMW klasika.

Nadšencov súčasného motoristického športu určite osloví novouvedená kolekcia BMW Motorsport, ktorá prichádza s množstvom rôznych dizajnov – či už ide o výrazné pásiky typické pre BMW Motorsport, dynamické vzory alebo vysokokvalitné materiály – navrhnuté tak, aby oživili starodávnu atmosféru pretekov BMW. Highlightom kolekcie BMW Motorsport je ľahká praktická bunda. Je vyrobená z inovatívneho materiálu Tyvekâ, podobného papieru, na ktorý je možné písať permanentnými fixami. Preto je neodmysliteľným kúskom šatníka pre všetkých lovcov autogramov na pretekoch.

 

Kolekcia BMW Golfsport – hor sa na green v tmavomodrej a červenej. 

 

Pre všetkých, ktorí by najradšej vypli a odpálili si jednu – dve loptičky, tu je kolekcia BMW Golfsport, ktorá ponúka exkluzívny výber športovo-elegantných outfitov, ako napríklad polokošeľu BMW Golfsport alebo funkčnú bundu BMW Golf a funkčný špecializovaný výstroj nabitý praktickými prvkami.

Napríklad extra ľahký stand bag BMW Golfsport, ktorý vás zaujme nielen dômyselne rozvrhnutými vonkajšími a vnútornými vreckami, a siedmimi priehradkami na palice, ale aj ľahkými hliníkovými nožičkami (s manuálnym mechanizmom), ktoré zabezpečia optimálny kontakt s terénom. Vodovzdorná technológia OGIO, odnímateľný nepremokavý obal s vodovzdorným zipsom a prešívaním sú tými pravými funkcionalitami, ktoré udržia váš výstroj v suchu v každom počasí.

Kolekcia v elegantnom tmavomodro-červenom farebnom prevedení dodá extra eleganciu hráčovmu švihu bez ohľadu na znevýhodnenie.

Darčeková súprava BMW Golfsport poteší nielen golfových profesionálov, ale aj začínajúcich členov tímov s rôznym znevýhodnením. Keď otvoríte veľkú darčekovú krabičku v tvare golfovej loptičky, nájdete v nej dve profesionálne loptičky Pro V1 od skúseného partnera Titleist, vypichovátko a šiltovku BMW Golfsport. Šiltovka má v hornej časti umiestnený praktický magnet, ktorý slúži ako držiak na dve markovátka s logom BMW (sú tiež súčasťou súpravy), ktoré máte po celý čas poruke.

 

Kolekcia BMW Yachtsport

 

BMW Lifestyle zafúklo čerstvý vietor do plachiet aj vo svete jachtingu. Úspešná kolekcia BMW Yachtsport má v ponuke batožinu, doplnky a odevy, ktoré si vás získajú svojím športovo-elegantným dizajnom a vysokokvalitným vypracovaním. Materiály odolné voči vetru a vode vyhovujú špecifickým potrebám priaznivcov jachtingu, zatiaľ čo pohodlný strih a prepracované detaily zaručujú neprekonateľný komfort. Aj doplnky v tejto kolekcii v sebe spájajú prednosti špičkových funkčných materiálov s charakteristickými dizajnovými prvkami elegantnej námorníckej módy.

 

Kolekcie BMW Sport budú od apríla 2017 dostupné u BMW dealerov.

 

Výrobcom odporúčané maloobchodné ceny:

 

Mikina BMW Active, dámska a pánska: 89,00 EUR 

Funkčný uterák BMW Active: 24,90 EUR

Vôdzka pre psov BMW Active: 39,90 EUR

Kožená bunda BMW Motorsport Heritage, pánska: 590,00 EUR

Ľahká praktická bunda BMW Motorsport, pánska: 49,00 EUR

Polokošeľa BMW Golfsport, dámska a pánska: 65,00 EUR

Funkčná bunda BMW Golfsport, dámska a pánska: 130,00 EUR

Stand bag BMW Golfsport: 280,00 EUR

Darčeková súprava BMW Golfsport: 55,00 EUR

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2018.

Munich, 17. May. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of BMW AG.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť