Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Stelesnenie športového ducha a číreho luxusu: nové edície BMW radu 3.

Edícia Sport Line Shadow, edícia Luxury Line Purity a edícia M Sport Shadow s exkluzívnymi prvkami výbavy. LED svetlomety súčasťou sériovej výbavy a rozšírená paleta príplatkových prvkov, farieb karosérie, diskov kolies z ľahkých zliatin, interiérových líšt a farieb koženého čalúnenia znamenajú, že BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring zvyšujú svoju príťažlivosť.

F30 LCI
·
F31 LCI
·
Radu 3
·
Sedan
·
Touring
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(19x, ~95,44 MB)

Stelesnenie športového ducha a číreho luxusu: nové edície BMW radu 3.

Edícia Sport Line Shadow, edícia Luxury Line Purity a edícia M Sport Shadow s exkluzívnymi prvkami výbavy. LED svetlomety súčasťou sériovej výbavy a rozšírená paleta príplatkových prvkov, farieb karosérie, diskov kolies z ľahkých zliatin, interiérových líšt a farieb koženého čalúnenia znamenajú, že BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring zvyšujú svoju príťažlivosť.

 

Mníchov. Od júla 2017 rozšíria ponuku štandardnej výbavy a možnosti individualizácie modelov BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring tri nové špeciálne edície. Dynamické jazdné vlastnosti a modernú prémiovú príťažlivosť oboch úspešných modelov strednej triedy podčiarknu exkluzívne ponuky výbavy dostupné pre edície Sport Line Shadow, Luxury Line Purity a M Sport Shadow. Špeciálne edície sa dajú objednať k existujúcim líniám výbavy a dodávajú sa v spojení so všetkými druhmi pohonných jednotiek. Od júla 2017 budú súčasťou štandardnej výbavy modelov BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring LED svetlomety a LED hmlové svetlomety. Rozšíri sa aj ponuka individuálnych opcií a výber lakov karosérie, diskov kolies z ľahkých zliatin, farieb poťahov a interiérových líšt.

 

Od svojho debutu pred viac ako 40 rokmi je BMW radu 3 stelesnením športového sedanu. Aktuálna šiesta generácia BMW radu 3 Sedan poskytuje lepšiu obratnosť, precíznu ovládateľnosť a maximálny komfort. BMW radu 3 Touring spája v kompaktnom segmente jedinečnú radosť z jazdy s veľkým vnútorným priestorom a s modernou funkčnosťou.

 

Edícia Sport Line Shadow: Charakteristický znak radosti z jazdy. Nová edícia Sport Line Shadow sa dizajnom a prvkami výbavy zameriava na vyzdvihnutie radosti z jazdy, charakteristickej vlastnosti vozidiel značky BMW. Čierne pozadie predných aj zadných svetlometov vytvára neopakovateľné odtiene. Zvýrazňuje nezameniteľný ostrý pohľad predných svetlometov ako aj pre značku typické zadné svetlomety v tvare písmena L. Okolie predných ľadviniek BMW a vnútorná časť novo tvarovaných spodných otvorov na vstup vzduchu majú čiernu farbu, zatiaľ čo koncovky výfukového potrubia majú čierny chrómovaný povrch. Špecifický exteriér edície BMW radu 3 Sport Line Shadow dopĺňajú 18-palcové disky kolies z ľahkých zliatin s dvojlúčovým dizajnom nalakované exkluzívnou čiernou farbou Jet Black.

 

Interiér špeciálnych modelov má ideálne predpoklady na športové jazdné zážitky. Palubná doska s novým kontrastným prešívaním, vnútro s vynovenými prvkami ako aj nový športový volant, ktorého výplň a povrch zaručujú vynikajúci pocit a uchopenie, vytvárajú výnimočnú a športovú atmosféru. Športové sedadlá sú čalúnené kombináciou látky a kože, interiérové lišty používajú novú kombináciu Dark Aluminium Carbon s chrómovanými pásmi Pearl Gloss Chrome.

 

Edícia Luxury Line Purity: Zameraná na exkluzívnu príťažlivosť. Výberom edície Luxury Line Purity vyjadruje vodič BMW radu 3 Sedan alebo BMW radu 3 Touring svoju fascináciu prémiovou kvalitou, exkluzívnymi prvkami výbavy a individualitou. Neodolateľnú príťažlivosť týchto modelov charakterizujú špecifické prvky exteriéru z lešteného hliníka okolo okien, nasávacie otvory na vstup vzduchu, ľadviniek masky chladiča, na zadnom nárazníku a na koncovkách výfuku. Exkluzivitu zvyšujú aj 17-palcové disky kolies z ľahkých zliatin s povrchovou úpravou so vzhľadom lešteného hliníka. Za príplatok sú pre BMW radu 3 v edícii Luxury Line Purity dostupné aj 19-palcové disky kolies z ľahkých zliatin.

 

Farebná škála kožených poťahov modelov zameraných na luxus sa, okrem iného, rozšírila o nový odtieň hnedej farby Cognac. BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring dostali po prvý raz prvotriedne interiérové drevené lišty s chrómovanými pásmi Pearl Gloss Chrome. Súčasťou výbavy BMW radu 3 v edícii Luxury Line Purity je aj nový mimoriadne kvalitný športový volant, palubná doska s koženým poťahom a s kontrastným prešívaním ako aj prístrojová doska s displejom s rozšírenými funkciami.

 

Edícia M Sport Shadow: Dokonale pripravená na maximálnu dynamiku. BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring sa v edícii M Sport Shadow zameriavajú na dynamické jazdné vlastnosti a na vysoký výkon. Čierne pozadie predných aj zadných svetlometov dopĺňajú čierne ľadvinky prednej mriežky, koncovky výfuku v čiernom chrómovanom vyhotovení, LED hmlové svetlomety a čierne časti spodných trojdielnych otvorov na vstup vzduchu. Súčasťou ponuky príplatkovej výbavy sú aj 19-palcové disky kolies z ľahkých zliatin M s dvojitými lúčmi v sivej farbe Orbit Grey.

 

Hodnotu interiéru zvyšujú športové sedadlá čalúnené čiernou kožou s modrým kontrastným prešívaním, interiérové lišty vo vyhotovení Dark Aluminium Carbon s chrómovanými pásmi Pearl Gloss Chrome ako aj prístrojová doska s displejom s rozšírenými funkciami a palubná doska s kontrastným prešívaním. Výnimočné dynamické modely sú vybavené M športovým podvozkom, M aerodynamickým balíkom, 18-palcovými M diskami kolies z ľahkých zliatin, M koženým volantom, stropom Anthracite, nástupnými prahovými lištami s označením M a ovládaním režimu jazdy vrátane režimu SPORT+. Ide o prvky, ktoré sa nachádzali už v príplatkovej výbave modelov M Sport.

 

LED svetlomety a LED hmlové svetlomety súčasťou základnej výbavy ako aj nové prvky príplatkovej výbavy pre všetky modelové verzie BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring. Keďže sa na trh dostávajú tri nové edície modelov, rozšíri sa aj ponuka príplatkových prvkov pre modely BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring. Súčasťou základnej výbavy budú v budúcnosti aj LED svetlomety a LED hmlové svetlomety. Ponuku lakov karosérie rozšíri nová oranžová farba Sunset Orange. Paletu prvkov výbavy verzií Sport Line, Luxury Line a M Sport rozšíri palubná doska s kontrastným prešívaním. Ponuku príplatkových prvkov rozšíri kožené čalúnenie vo farbe Cognac, ďalšie interiérové lišty a exkluzívne disky kolies z ľahkých zliatin s priemerom 17, 18 a 19 palcov.

 

Navigačný systém Professional dopĺňa operačný systém iDrive s kontrolným dotykovým displejom. Súčasťou štandardne dodávaného Rádia BMW Professional aj príplatkového navigačného systému je nové menu zobrazené vo forme dlaždíc so živou animovanou grafikou. Všetky modelové verzie BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring môžu za príplatok dostať

multifunkčný prístrojový displej. Na plne digitálnom farebnom TFT displeji na prístrojovej doske sa zobrazujú individuálne nastaviteľné informácie spojené s jazdou. Obsah a jeho zobrazenie sa menia podľa jazdného režimu zvoleného tlačidlom na ovládanie režimu jazdy.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť