Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Stelesnenie športového ducha a číreho luxusu: nové edície BMW radu 3.

Edícia Sport Line Shadow, edícia Luxury Line Purity a edícia M Sport Shadow s exkluzívnymi prvkami výbavy. LED svetlomety súčasťou sériovej výbavy a rozšírená paleta príplatkových prvkov, farieb karosérie, diskov kolies z ľahkých zliatin, interiérových líšt a farieb koženého čalúnenia znamenajú, že BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring zvyšujú svoju príťažlivosť.

F30 LCI
·
F31 LCI
·
Radu 3
·
Sedan
·
Touring
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(19x, ~95,44 MB)

Stelesnenie športového ducha a číreho luxusu: nové edície BMW radu 3.

Edícia Sport Line Shadow, edícia Luxury Line Purity a edícia M Sport Shadow s exkluzívnymi prvkami výbavy. LED svetlomety súčasťou sériovej výbavy a rozšírená paleta príplatkových prvkov, farieb karosérie, diskov kolies z ľahkých zliatin, interiérových líšt a farieb koženého čalúnenia znamenajú, že BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring zvyšujú svoju príťažlivosť.

 

Mníchov. Od júla 2017 rozšíria ponuku štandardnej výbavy a možnosti individualizácie modelov BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring tri nové špeciálne edície. Dynamické jazdné vlastnosti a modernú prémiovú príťažlivosť oboch úspešných modelov strednej triedy podčiarknu exkluzívne ponuky výbavy dostupné pre edície Sport Line Shadow, Luxury Line Purity a M Sport Shadow. Špeciálne edície sa dajú objednať k existujúcim líniám výbavy a dodávajú sa v spojení so všetkými druhmi pohonných jednotiek. Od júla 2017 budú súčasťou štandardnej výbavy modelov BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring LED svetlomety a LED hmlové svetlomety. Rozšíri sa aj ponuka individuálnych opcií a výber lakov karosérie, diskov kolies z ľahkých zliatin, farieb poťahov a interiérových líšt.

 

Od svojho debutu pred viac ako 40 rokmi je BMW radu 3 stelesnením športového sedanu. Aktuálna šiesta generácia BMW radu 3 Sedan poskytuje lepšiu obratnosť, precíznu ovládateľnosť a maximálny komfort. BMW radu 3 Touring spája v kompaktnom segmente jedinečnú radosť z jazdy s veľkým vnútorným priestorom a s modernou funkčnosťou.

 

Edícia Sport Line Shadow: Charakteristický znak radosti z jazdy. Nová edícia Sport Line Shadow sa dizajnom a prvkami výbavy zameriava na vyzdvihnutie radosti z jazdy, charakteristickej vlastnosti vozidiel značky BMW. Čierne pozadie predných aj zadných svetlometov vytvára neopakovateľné odtiene. Zvýrazňuje nezameniteľný ostrý pohľad predných svetlometov ako aj pre značku typické zadné svetlomety v tvare písmena L. Okolie predných ľadviniek BMW a vnútorná časť novo tvarovaných spodných otvorov na vstup vzduchu majú čiernu farbu, zatiaľ čo koncovky výfukového potrubia majú čierny chrómovaný povrch. Špecifický exteriér edície BMW radu 3 Sport Line Shadow dopĺňajú 18-palcové disky kolies z ľahkých zliatin s dvojlúčovým dizajnom nalakované exkluzívnou čiernou farbou Jet Black.

 

Interiér špeciálnych modelov má ideálne predpoklady na športové jazdné zážitky. Palubná doska s novým kontrastným prešívaním, vnútro s vynovenými prvkami ako aj nový športový volant, ktorého výplň a povrch zaručujú vynikajúci pocit a uchopenie, vytvárajú výnimočnú a športovú atmosféru. Športové sedadlá sú čalúnené kombináciou látky a kože, interiérové lišty používajú novú kombináciu Dark Aluminium Carbon s chrómovanými pásmi Pearl Gloss Chrome.

 

Edícia Luxury Line Purity: Zameraná na exkluzívnu príťažlivosť. Výberom edície Luxury Line Purity vyjadruje vodič BMW radu 3 Sedan alebo BMW radu 3 Touring svoju fascináciu prémiovou kvalitou, exkluzívnymi prvkami výbavy a individualitou. Neodolateľnú príťažlivosť týchto modelov charakterizujú špecifické prvky exteriéru z lešteného hliníka okolo okien, nasávacie otvory na vstup vzduchu, ľadviniek masky chladiča, na zadnom nárazníku a na koncovkách výfuku. Exkluzivitu zvyšujú aj 17-palcové disky kolies z ľahkých zliatin s povrchovou úpravou so vzhľadom lešteného hliníka. Za príplatok sú pre BMW radu 3 v edícii Luxury Line Purity dostupné aj 19-palcové disky kolies z ľahkých zliatin.

 

Farebná škála kožených poťahov modelov zameraných na luxus sa, okrem iného, rozšírila o nový odtieň hnedej farby Cognac. BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring dostali po prvý raz prvotriedne interiérové drevené lišty s chrómovanými pásmi Pearl Gloss Chrome. Súčasťou výbavy BMW radu 3 v edícii Luxury Line Purity je aj nový mimoriadne kvalitný športový volant, palubná doska s koženým poťahom a s kontrastným prešívaním ako aj prístrojová doska s displejom s rozšírenými funkciami.

 

Edícia M Sport Shadow: Dokonale pripravená na maximálnu dynamiku. BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring sa v edícii M Sport Shadow zameriavajú na dynamické jazdné vlastnosti a na vysoký výkon. Čierne pozadie predných aj zadných svetlometov dopĺňajú čierne ľadvinky prednej mriežky, koncovky výfuku v čiernom chrómovanom vyhotovení, LED hmlové svetlomety a čierne časti spodných trojdielnych otvorov na vstup vzduchu. Súčasťou ponuky príplatkovej výbavy sú aj 19-palcové disky kolies z ľahkých zliatin M s dvojitými lúčmi v sivej farbe Orbit Grey.

 

Hodnotu interiéru zvyšujú športové sedadlá čalúnené čiernou kožou s modrým kontrastným prešívaním, interiérové lišty vo vyhotovení Dark Aluminium Carbon s chrómovanými pásmi Pearl Gloss Chrome ako aj prístrojová doska s displejom s rozšírenými funkciami a palubná doska s kontrastným prešívaním. Výnimočné dynamické modely sú vybavené M športovým podvozkom, M aerodynamickým balíkom, 18-palcovými M diskami kolies z ľahkých zliatin, M koženým volantom, stropom Anthracite, nástupnými prahovými lištami s označením M a ovládaním režimu jazdy vrátane režimu SPORT+. Ide o prvky, ktoré sa nachádzali už v príplatkovej výbave modelov M Sport.

 

LED svetlomety a LED hmlové svetlomety súčasťou základnej výbavy ako aj nové prvky príplatkovej výbavy pre všetky modelové verzie BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring. Keďže sa na trh dostávajú tri nové edície modelov, rozšíri sa aj ponuka príplatkových prvkov pre modely BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring. Súčasťou základnej výbavy budú v budúcnosti aj LED svetlomety a LED hmlové svetlomety. Ponuku lakov karosérie rozšíri nová oranžová farba Sunset Orange. Paletu prvkov výbavy verzií Sport Line, Luxury Line a M Sport rozšíri palubná doska s kontrastným prešívaním. Ponuku príplatkových prvkov rozšíri kožené čalúnenie vo farbe Cognac, ďalšie interiérové lišty a exkluzívne disky kolies z ľahkých zliatin s priemerom 17, 18 a 19 palcov.

 

Navigačný systém Professional dopĺňa operačný systém iDrive s kontrolným dotykovým displejom. Súčasťou štandardne dodávaného Rádia BMW Professional aj príplatkového navigačného systému je nové menu zobrazené vo forme dlaždíc so živou animovanou grafikou. Všetky modelové verzie BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring môžu za príplatok dostať

multifunkčný prístrojový displej. Na plne digitálnom farebnom TFT displeji na prístrojovej doske sa zobrazujú individuálne nastaviteľné informácie spojené s jazdou. Obsah a jeho zobrazenie sa menia podľa jazdného režimu zvoleného tlačidlom na ovládanie režimu jazdy.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť