Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Športový štýl vtedy a dnes: Nové kolekcie BMW Motorsport a BMW Motorsport Heritage.

Pri príležitosti začiatku motoristickej sezóny značka BMW Lifestyle predstavuje najnovšiu edíciu obľúbenej kolekcie BMW Motorsport a rozširuje svoje portfólio o nový rad produktov: kolekciu BMW Motorsport Heritage.

Automotive
·
BMW Motorsport
·
Dedičstvo
·
BMW Heritage
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~84,65 KB)
  
Photos(56x, ~114,36 MB)

Mníchov. Pri príležitosti začiatku motoristickej sezóny spoločnosť BMW Lifestyle predstavuje najnovšiu edíciu obľúbenej kolekcie BMW Motorsport a rozširuje svoje portfólio o nový rad produktov: kolekciu BMW Motorsport Heritage. Tieto dve nové kolekcie inšpirované dlhoročným pôsobením spoločnosti v motoristických súťažiach prenášajú vášeň automobilových pretekov minulosti aj súčasnosti do nových štýlových produktov na každodenné použitie, ktoré svojím športovým štýlom nepochybne zapôsobia na trati aj mimo nej.

 

Športový vzhľad pre každodenné potešenie z motorizmu.

Všetko nové oblečenie z kolekcie BMW Motorsport nepochybne osloví najmä svojím športovým a expresívnym štýlom, ktorý sa prejavuje napríklad v podobe pruhov typických pre značku BMW Motorsport a loga BMW Motorsport.

Výnimočná potlač auta na tričku BMW Motorsport =„Motion“ – s priehľadnými lesklými prvkami na pánskej a striebornými doplnkami na dámskej verzii – je jedným z dizajnérskych vrcholov novej kolekcie, ktorý do popredia jasne vnáša všadeprítomný motív dynamiky.

Vďaka celej palete dôvtipných drobností, jednotlivé produkty nielen skvele vyzerajú, ale zároveň sú aj mimoriadne praktické. Vezmite si napríklad bundu BMW Motorsport s farebnými blokmi vyrobenú z ľahkého laminovaného, vetru a vode odolného materiálu alebo mikinu BMW Motorsport s dômyselným neoprénovým vzhľadom – obidve vás spoľahlivo udržia v teple a pohodlí vždy, keď sa zhorší počasie.

Papierová bunda BMW Motorsport je absolútnou povinnosťou pre všetkých lovcov autogramov pretekárskych hviezd. Je vyrobená z najmodernejšieho materiálu Tyvek® pripomínajúceho papier, ktorý je odolný voči roztrhnutiu a je ideálnym podkladom na písanie vodeodolnými fixkami. Po získaní vytúženého podpisu je papierovú bundu možné pohodlne uložiť do pribaleného kompaktného vrecka.

Vzhľadné tenisky BMW Motorsport Drift Cat 5 ideálne dotvárajú váš elegantný športový štýl. Protišmyková podrážka bola navrhnutá špeciálne tak, aby pripomínala povrch pneumatiky, a zaručuje skvelé priliehanie. Vďaka drobnému kovovému logu BMW a osobitému perforovaniu tieto tenisky zaručene dodajú štýl každému, kto si ich obuje. Dámske tenisky sú vyhotovené v bielej farbe, kým pánsku verziu ponúkame v modrom prevedení Team Blue.

Okrem oblečenia a doplnkov kolekcia BMW Motorsport zahŕňa aj bohatú ponuku batožiny v neprehliadnuteľne motoristickom štýle. Čalúnená zadná časť tašky cez rameno BMW Motorsport batohu BMW Motorsport napríklad kopíruje prešívanie sedadla pretekárskeho automobilu. Batoh zároveň obsahuje priestranný hlavný priečinok s rolovacím zipsom, pomocou ktorého si môžete sami regulovať množstvo úložného priestoru. Aby ste mali najdôležitejšie veci, napríklad počítač či tablet, vždy poruke, batoh ponúka samostatný čalúnený priečinok s individuálnym otváraním.

Taktiež športová taška BMW Motorsport sa môže pochváliť celým radom šikovných prvkov vrátane nastaviteľného popruhu na rameno, pomocou ktorého si z nej podľa potreby urobíte batoh. Priestranný hlavný priečinok má rolovací zips a dva samostatné popruhy, ktoré ho spoľahlivo upevnia, pričom je dostatočne veľký na uloženie dvoch celotvárových prílb.

 

Udávajte módne trendy: kolekcia BMW Motorsport Heritage.

Prostredníctvom kolekcie BMW Motorsport Heritage značka BMW Lifestyle sleduje najnovšie trendy a vracia sa späť do 70. rokov. Svojimi krásne vyhotovenými produktmi, ako je tričko BMW Motorsport Heritage s neprehliadnuteľným klasickým logom BMW Motorsport či retro slnečné okuliare BMW Motorsport Heritage s modro-sivými tieňovanými sklami, nepochybne rovnako poteší milovníkov klasickej módy, značkového oblečenia aj vozidiel BMW Classic.

Jednoznačným vrcholom tejto kolekcie je nepochybne biela kožená bunda BMW Motorsport Heritage vyrobená z jemnej jahňacej kože. Odhliadnuc od jej zjavne špičkového remeselného spracovania, už len vďaka svojmu dizajnu sa stáva povinnosťou pre skutočných fanúšikov aj módnych nadšencov. Bundu dotvárajú kontrastujúce pruhy BMW Motorsport na stojatom límci, ramenách a rukávoch spoločne s logom v klasickom prevedení zo 70. rokov, ktoré jej dodávajú rázny štýl.

S bundou dokonale ladí čiapka BMW Motorsport Heritage trendová šiltovka so sieťovinou, jemne čalúneným šiltom a precízne vyšitým logom BMW Motorsport – ako aj taška BMW Motorsport Heritage v osobitom štýle 70. rokov s čalúnenými pruhmi BMW Motorsport na bočných vreckách.


Tieto a ďalšie produkty z kolekcie BMW Motorsport Heritage a BMW Motorsport je už teraz možné zakúpiť u vybraných predajcov BMW.

 

Výrobcom odporúčané maloobchodné ceny:

Tričko BMW Motorsport „Motion“, dámske a pánske: 39,90 €     

Bunda BMW Motorsport, dámska a pánska: 120,00 €

Mikina BMW Motorsport, dámska a pánska: 79,00 €

Papierová bunda BMW Motorsport, pánska: 49,00 €

Tenisky BMW Motorsport Drift Cat 5, dámske: 120,00 €

Taška cez rameno BMW Motorsport: 59,00 €

Batoh BMW Motorsport: 69,00 €

Tričko BMW Motorsport Heritage, pánske: 59,00 €

Kožená bunda BMW Motorsport Heritage, pánska: 590,00 €

Čiapka BMW Motorsport Heritage: 39,90 €

Taška BMW Motorsport Heritage: 120,00 €

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Jeden autorizovaný, takzvaný Servis-only, zástupca značky BMW v Bratislave.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a   v Žiline.  

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 


BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť