Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Žiadna hora nie je príliš vysoká, žiadna vzdialenosť nie je príliš dlhá – na bicykli SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie. BMW Lifestyle a výrobca špičkových bicyklov SPECIALIZED predstavujú exkluzívnu edíciu elektrického horského bicykla.

BMW Lifestyle a výrobca špičkových bicyklov SPECIALIZED spoločne prichádzajú s ideálnym cestovným spoločníkom pre každého, kto chce objavovať nové cesty, otestovať svoje limity a vychutnať si nespútaný pocit nezávislosti a slobody v akomkoľvek teréne s limitovanou edíciou bicykla Specialized Turbo Levo: SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie.

G01
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
·
X3
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(15x, ~176,29 MB)

BMW Lifestyle a výrobca špičkových bicyklov SPECIALIZED spoločne prichádzajú s ideálnym cestovným spoločníkom pre každého, kto chce objavovať nové cesty, otestovať svoje limity a vychutnať si nespútaný pocit nezávislosti a slobody v akomkoľvek teréne s limitovanou edíciou bicykla Specialized Turbo Levo: SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie.

 

Mníchov. BMW Lifestyle a výrobca špičkových bicyklov SPECIALIZED spoločne prichádzajú s ideálnym cestovným spoločníkom pre každého, kto chce objavovať nové cesty, otestovať svoje limity a vychutnať si nespútaný pocit nezávislosti a slobody v akomkoľvek teréne s limitovanou edíciou bicykla Specialized Turbo Levo: SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie.

 

SPECIALIZED for BMW – spoločná vášeň pre revolučný športový charakter.

Zatiaľ čo značka BMW len nedávno ohromila segment vozidiel SAV (Sports Activity Vehicle) modelom X3 novej generácie vďaka jeho športovému výkonu na ceste aj v teréne, úchvatnému dizajnu a nekonečnej všestrannosti, spoločnosť SPECIALIZED zase výrazne posúva latku dvojkolesových prostriedkov svojím modelom Turbo Levo FSR 6Fattie.

Tieto dve luxusné značky spája intenzívna vášeň pre športovú dynamiku, láska k priekopníckym konštrukciám a technológiám, ako aj nekonečná snaha stále prekonávať samých seba.

 

Integrálna konštrukcia a optimálna funkčnosť.

To všetko sa jasne prejavuje aj v špeciálnej edícii bicykla Specialized Turbo Levo FSR 6Fattie zo série SPECIALIZED for BMW. Tento terénny bicykel zaujme bezkonkurenčnou kombináciou športového dizajnu s najmodernejšími technológiami, ktoré sú spoločne zárukou nekonečnej radosti z jazdy.

Kým stredová miska, 2,8-palcové pneumatiky, automaticky nastaviteľná teleskopická sedlovka a mimoriadne krátka zadná stavba dodávajú bicyklu výbornú ovládateľnosť, motor s nominálnym výkonom 250 wattov výdatne podporuje pohon pedálmi bez toho, aby ho bolo počuť, či vôbec badať. To všetko sú správne predpoklady pre zdolanie práve tých dlhých terénnych trás a prudkých svahov, ktoré by pre bežný horský bicykel boli už príliš namáhavé.

Okrem zaručenia optimálnej ochrany má plná integrácia modulu pohonu do špeciálne vyvinutého hliníkového rámu zároveň zásadný vplyv aj na športový vzhľad a svižnosť bicykla.

Vďaka inšpirácii najnovšou generáciou automobilu BMW X3 sa bicykel SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie môže pochváliť úchvatným, exkluzívnym lakom vo farbe Phytonic Blue, ktorá je zároveň oficiálnou farbou modelu X3. Neprehliadnuteľný nápis „SPECIALIZED for BMW“ na zadných stavbách ladí s dizajnovými doplnkami na ráme a sedlovke, ktoré ešte zdôrazňujú športový a dynamický charakter tohto bicykla.

Jeho integrálna konštrukcia prináša ďalšie výhody v podobe zaručeného optimálneho rozloženia hmotnosti, a to aj pri náročnej jazde.

Batéria s kapacitou 504 Wh je vybavená praktickým dokovacím mechanizmom, ktorý ju umožňuje vybrať a nabíjať nezávisle od bicykla. Napájací kábel, ktorý špeciálne vyvinula spoločnosť BMW, má dômyselný dizajn a umožňuje pohodlné nabíjanie z 12 V zásuvky v batožinovom priestore automobilu bez negatívneho vplyvu na funkčnosť jeho akumulátora.

 

ŠPECIALIZOVANÁ aplikácia Mission Control.

Okrem toho, že jasne dokazuje nevídané možnosti v oblasti prepojenia mobilných technológií, aplikácia SPECIALIZED Mission Control – špeciálne vyvinutá na tento účel a dodávaná priamo s bicyklom– zároveň predstavuje praktický nástroj, ktorý posúva intenzitu pôžitku z jazdy na úplne novú úroveň. A to navyše spôsobom, ktorý sa dokonale prispôsobí osobitým zvykom a schopnostiam jednotlivých horských cyklistov.

Táto aplikácia umožňuje upraviť technické parametre motora na mieru podľa individuálnych požiadaviek každého jazdca a terénu. Optimálna podpora pedálového pohonu sa vypočíta na základe presne zadanej vzdialenosti a času, čím zaručí optimálnu činnosť batérie po celú plánovanú trasu.

Bicykel SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie je teda ideálnou voľbou na automobilovo-cyklistické výlety pre všetkých, ktorí radi napĺňajú svoje ciele so športovým zápalom a vášňou.

Model SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie – v kompletnom prevedení aj s farebne zladenou fľašou na vodu – bude k dispozícii od konca augusta 2017 u vybraných dealerov BMW a vybraných maloobchodných predajcov značky SPECIALIZED.

 

Výrobcom odporúčaná maloobchodná cena:

SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie: 5 200,00 €

 

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Jeden autorizovaný, takzvaný Servis-only, zástupca značky BMW v Bratislave.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a   v Žiline.  

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 


BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2018.

Munich, 17. May. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of BMW AG.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť