Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Scott Eastwood a BMW vo filme Na plný plyn.

Hollywoodska hviezda Scott Eastwood a BMW sa opäť spoločne púšťajú do akcie: BMW poskytuje celý vozový park najrôznejších modelov pre nový film Na plný plyn (Overdrive) so Scottom Eastwoodom. Slovenská premiéra filmu je 29.6.2017.

F33 LCI
·
Spoločnosť
·
Radu 6
·
Radu 4
·
Cabrio
·
Radu 3
·
Distribúcia produktov
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(13x, ~22,58 MB)

 

Mníchov. Hollywoodska hviezda Scott Eastwood a BMW sa opäť spoločne púšťajú do akcie: BMW poskytuje celý vozový park najrôznejších modelov pre nový film Na plný plyn (Overdrive) so Scottom Eastwoodom. Fanúšikovia mali možnosť zhliadnuť titul Na plný plyn ako prví na exkluzívnom premietaní v Paríži a Berlíne, ktorého sa zúčastnil samotný Eastwood aj BMW. BMW tak naďalej rozširuje svoju spoluprácu s filmovým priemyslom.

Trailer: https://youtu.be/ifJrMJFvGig

 

Príbeh filmu Na plný plyn

Dvaja odvážni, charizmatickí bratia Andrew (Scott Eastwood) a Garrett Foster (Freddie Thorp) sú profesionálni zlodeji automobilov, ktorí sa špecializujú na tie najexkluzívnejšie a najdrahšie zberateľské kusy. Dobrodružný duch tohto skúseného tímu skrátka nepozná hranice. Počas pátrania po nových výzvach na Francúzskej riviére sa dostanú do problémov s miestnym gangsterom Jacomom Morierom (Simon Abkarian), ktorého neoceniteľnú kolekciu vzácnych automobilov plánujú ukradnúť. Z Moriera sa však vykľuje nepredvídateľný protivník, ktorý bratov vyzve, aby predviedli svoj výnimočný talent a v určenom čase ukradli najcennejší automobil jeho ústredného rivala Maxa Klempa (Clemens Schick). Začínajú sa preteky s časom plné neočakávaných zvratov, ako aj záplavy adrenalínu…

Na plný plyn sa v kinách na celom svete predstaví od konca júna 2017. Slovenská premiéra filmu je 29.6.2017.

 

Obsadenie

Film Na plný plyn, ktorý produkoval špecialista na akčné scény Pierre Morel (96 hodín), prináša bleskovú, strhujúcu akciu v kombinácii so zdravou dávkou humoru. Scott Eastwood (Snowden, Jednotka samovrahov, Rýchlo a zbesilo 8) a Freddie Thorp (The Head Hunter) hrajú dvoch štýlových bratov po boku, ktorým sekundujú dve hrdinky Ana de Armas (Blade Runner 2049, Vojnoví psi) a Gaia Weiss (Vikingovia). Vo filme taktiež vystupujú Simon Abkarian (The Cut) a Clemens Schick (Bod zlomu, James Bond: Casino Royale). Scenár napísali Michael Brandt a Derek Haas, ktorí už majú na svedomí scenáre k filmovým hitom Wanted Rýchlo a zbesilo 2.

Vo filme sa zjaví množstvo automobilov BMW, ako aj motocykel BMW R nineT. Už v úvodnej, akciou nabitej scéne naplno predvedie svoju športovú dynamiku a výkon nový model BMW M3. Úchvatné BMW radu 6 Gran Coupé vo filme Na plný plyn poslúži bratom ako únikové vozidlo hneď pri niekoľkých príležitostiach. Mihnú sa tu aj nové BMW radu 4 Cabrio, kultové BMW i8 a vzácny veterán BMW 327.

Scott Eastwood bol viditeľne nadšený: „Preháňať sa na automobiloch BMW je vždy úžasné! BMW 327 je nádherný veterán, ktorý vás skrátka nenechá chladným. A aj jazda v modeli M3 bola riadny zážitok. Jasne z neho cítiť jeho osobitú dynamiku, ktorá mi trochu pripomína nové BMW radu 5, s ktorým som pracoval predtým.“

Spolupráca medzi filmom Na plný plyn a značkou BMW je dokonalou kombináciou, vzhľadom na zjavné zameranie filmu na mladých ľudí a automobilových nadšencov. Jeho pútavý príbeh pretkaný dynamickými automobilovými naháňačkami a humornými situáciami skvele zodpovedá ústrednému prísľubu značky BMW v podobe radosti z jazdy. Dôraz, ktorý kladie na dynamiku, výkony a automobilovú estetiku ducha značky ešte zdôrazňuje.

Film Na plný plyn predstavuje ďalší krok produktívnej spolupráce BMW s hercom a modelom Scottom Eastwoodom. Spoločnosť BMW s týmto Američanom spolupracovala už na medzinárodnej marketingovej kampani ZRODENÉ PRE ÚSPECH nového BMW radu 5. Táto kombinácia skrátka skvele funguje: Scott Eastwood je stelesnením sviežej, mladej energie. Jeho ambicióznosť a dynamika k značke BMW dokonale sedia.

Vozidlá BMW Group sa pravidelne zjavujú v popredných medzinárodných trhákoch, ako napríklad sérii Mission: Impossible, ale aj menších špičkových počinoch, ako je titul Na plný plyn.

BMW je zároveň dlhoročným partnerom Asociácie amerických režisérov, ktorej každoročné ocenenia za výnimočnú prácu v oblasti televízie a filmu patria medzi najprestížnejšie a považujú sa za spoľahlivú prognózu pred odovzdávaním Cien akadémie (Oskarov).

Značka BMW je navyše často na filmovej scéne aktívna aj samostatne, čoho dôkazom je aj nový počin z legendárnej série krátkych filmov BMW, tentoraz pod názvom The Escape. Kultový jazdec Clive Owen si opäť raz sadá za volant vozidla BMW a uniká z ťažkej situácie v rámci vzrušujúcej automobilovej naháňačky (www.bmwfilms.com).

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Jeden autorizovaný, takzvaný Servis-only, zástupca značky BMW v Bratislave.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a   v Žiline.  

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 


BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť