Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Nová zberateľská kolekcia Shell oslavuje technologické partnerstvo s BMW M.

Spoločnosť Shell Slovakia a.s. v spolupráci s BMW prináša exkluzívnu príležitosť pre všetkých zberateľov a fanúšikov značky BMW. Prvá kolekcia modelov automobilov BMW M na čerpacích staniciach Shell odkazuje na spoločné technické partnerstvo.

Spoločnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(3x, ~16,97 MB)

Bratislava, 14. augusta 2017 – Spoločnosť SHELL Slovakia, s. r. o. prináša exkluzívnu príležitosť pre všetkých zberateľov a fanúšikov značky BMW. Od 14. augusta do 29. októbra 2017 budú zákazníci za nákup pohonných hmôt alebo umývacieho programu na čerpacích staniciach Shell zbierať samolepky. Za štyri nálepky si budú môcť zakúpiť jeden z kolekcie modelov BMW M za symbolickú sumu 0, 99 €.

 

Originálna kolekcia piatich kovových modelov BMW M, ktorá odráža technickú spoluprácu značiek Shell a BMW nielen v rámci motoršportu, je dostupná od 14. augusta 2017 na všetkých čerpacích staniciach Shell. Súčasťou zberateľskej kolekcie je závodný špeciál BMW M4 Motorsport, ale tiež športové modely BMW M2 Coupé, BMW X6 M, BMW M4 Cabrio a BMW M6 Gran Coupé.

 

Jeden zo zberateľskej edície BMW M budú môcť vodiči získať výmenou za samolepky na všetkých čerpacích staniciach Shell. Za natankovanie minimálne 25 litrov paliva Shell FuelSave dostanú jednu samolepku, za rovnaké množstvo niektorého z palív Shell V - Power dostanú dve samolepky. Samolepku z ákazníci taktiež dostanú aj pri zakúpení akéhokoľvek umývacieho programu. Po nazbieraní štyroch samolepiek si môžu zákazníci kúpiť jeden z piatich modelov BMW M za symbolickú sumu 0,99 €.

 

Shell V- Power je odporúčaným palivom pre autá značky BMW M. Shell j e rovnako prémiovým technologickým partnerom a exkluzívnym dodávateľom motorových olejov Shell Helix Ultra a Pennzoil Platinum pre divíziu BMW Motorsport.

 

Ponuka zberateľskej edície BMW platí do 29. októbra alebo do vyčerpania zásob. Výber modelov závisí od aktuálnej ponuky danej čerpacej stanice. Viac informácií na www.shell.sk.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI sú v Bratislave a v Košiciach.

Jeden autorizovaný, takzvaný Servis-only, servisný zástupca značky BMW je v Bratislave.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom sú v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Žiline.  

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť