Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Projekt mobility s MINI a Uber v Bratislave.

Uber a MINI prinášajú týždeň s jazdami zadarmo, s možnosťou otestovať vozidlo priamo za volantom a vyhrať MINI na jeden mesiac

F60
·
MINI Countryman
·
John Cooper Works
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(4x, ~15,42 MB)

BRATISLAVA – 11. septembra 2017 – Každý, kto bude mať záujem, bude sa môcť počas budúceho týždňa odviezť Uberom v Bratislave zadarmo a zároveň si vyskúšať nové MINI. Uber a MINI totiž do Bratislavy prinášajú až 15 štýlových modelov MINI COUNTRYMAN a MINI CLUBMAN. Tie si počas celého týždňa bude môcť každý objednať prostredníctvom aplikácie Uber a absolvovať až tri bezplatné 15-minútové jazdy. Každý, kto takúto jazdu absolvuje, bude mať navyše možnosť zúčastniť sa súťaže o 5 x MINI na mesiac.

 

Všetci používatelia aplikácie Uber v Bratislave budú môcť v týždni od 18. do 22. septembra absolvovať jazdy automobilmi MINI COUNTRYMAN a MINI CLUBMAN. Všetky vozidlá budú šoférovať len tí najlepší vodiči Uberu. Práve oni sa od pondelka do piatku postarajú o štýlovú a bezpečnú mobilitu. Ak si niekto bude chcieť vozidlo vyskúšať aj šoférovať, stačí mu len platný vodičský preukaz a aplikácia Uber v smartfóne.

 

Sme si istí, že táto spolupráca fanúšikov Uberu a MINI mimoriadne zaujme. Vodič dorazí s vozidlom všade v rámci Bratislavy, kde ho budete práve potrebovať a vy si môžete užiť naozaj štýlovú jazdu. Navyše si môžete autá skúsiť aj sami zašoférovať. Počet jázd, ktoré s MINI absolvujete nie je obmedzený a až tri takéto jazdy budú pre každého zadarmo,” vysvetlil Václav Petr, marketingový manažér Uber.

  

MINI je tradičná britská automobilová značka, ktorá má vo svojom portfóliu modely MINI Countryman, Clubman, Cabrio, 3-dverový hatch a 5-dverový model. Verzia John Cooper Works je prémiovou alternatívou športových MINI.

 

MINI Countryman posilňuje premiérou novej generácie svoje miesto v segmente prémiových kompaktných vozidiel. Je najväčším a najpraktickejším modelom v 57-ročnej histórii značky. Úplne novo vyvinutý automobil prichádza s výraznými vylepšeniami v oblasti vnútorného priestoru, funkčnosti, rovnako ako aj športového a prémiového charakteru. Viac informácií na linku:

https://www.press.bmwgroup.com/slovak/article/detail/T0265304SK/z%C3%A1bava-z-jazdy-pre-ka%C5%BEd%C3%BA-pr%C3%ADle%C5%BEitos%C5%A5:-nov%C3%A9-mini-countryman

 

MINI Clubman pokračuje v generačnej zmene v rodine modelov MINI a predstavuje inovatívny koncept vozidla. Jeho unikátna kombinácia funkcionality, každodennej praktickosti a predurčenia na dlhé jazdy prináša cestujúcim radosť, prémiovú charizmu a jedinečnosť v štýle typickom pre MINI. Viac informácií na linku: https://www.press.bmwgroup.com/slovak/article/detail/T0223554SK/nov%C3%A9-mini-clubman

 

 „MINI a UBER majú veľa spoločného. Odvážne, kreatívne a inovatívne myslenie. Využívanie moderných technológií a mobilných aplikácií namiesto klasických prístupov, ktoré prinášajú efektívnejšie a udržateľné riešenia. A v neposlednom rade je ich miestom pôsobenia mesto s jeho obyvateľmi a ich potrebami novodobej mobility,“ dodal Dušan Bugáň, marketingový manažér BMW Group Slovakia.

 

Ako to bude fungovať? Kedykoľvek od pondelka 18. 9. 2017 do piatka 22. 9. 2017 medzi 8:00 hod. až 20:00 hod. si stačí v aplikácii Uber kliknúť na UberMINI a zadať miesto vyzdvihnutia. Najbližší vodič Uberu o pár minút dorazí s vozidlom MINI COUNTRYMAN či MINI CLUBMAN. Každý cestujúci bude mať navyše možnosť vymeniť si miesto s vodičom a vyskúšať si, aké je to šoférovať MINI na vlastnej koži.

Po skončení jazdy bude cestujúci zaradený do súťaže o výhru 5x MINI na celý mesiac. Všetky doplňujúce a potrebné informácie nájdu záujemcovia na www.otestujtemini.sk/ubermini.

 

__________________________________________________________

 

O Uber

 

Za viac ako dva roky svojho pôsobenia na slovenskom trhu Uber aktívne využíva 37-tisíc unikátnych cestujúcich každý mesiac. Uber je postavený na jednoduchom princípe - stlačením tlačidla na smartfóne si môžete objednať vozidlo a v priebehu niekoľkých minút byť na ceste do vášho cieľa. Uber je spôsob ako získať bezpečnú, spoľahlivú a cenovo dostupnú prepravu. Na konci jazdy prebehne bezhotovostná platba, čo je jednoduché a bezpečné pre obe strany – partnerského vodiča i cestujúceho. Uber v Bratislave s veľkým úspechom u používateľov aplikácie množstvo miestnych iniciatív, ktoré sú pre komunitu a obyvateľov dôležité. Nedávno nadviazal spoluprácu s najlepšou technickou univerzitou na Slovensku - Slovenskou technickou univerzitou v Bratislave, dal napríklad Bratislavčanom a návštevníkom mesta oživením tradície Propelera opäť príležitosť previezť sa na druhú stranu Dunaja, v akcii UberGIVING zozbieral šatstvo pre ľudí v núdzi, či po prvý raz zrealizoval vo svete populárne UberMAČIATKA. Počas jedného dňa v tejto akcii našlo nový domov 25% mačiatok, ktoré si ľudia objednali a používatelia aplikácie zároveň finančne pomohli Slovenskej aliancii na ochranu zvierat. Začiatkom tohto roka Uber v Bratislave v spolupráci so Slovenskou potravinovou bankou už po druhý raz zorganizoval zbierku Daruj jedlo a v roku 2017 vyzbieral tonu potravín pre potrebných. Nedávno v rámci celoeurópskej aktivity UberPITCH dal príležitosť mladým podnikateľom zo Slovenska, ktorí svoje podnikateľské nápady mohli prezentovať renomovaným investorom. So svojimi cestujúcimi je Uber pri každej dôležitej príležitosti - napríklad počas volieb, na deň matiek, či Valentína.

Aplikácia Uber je dostupná na všetkých smartfónoch pracujúcich s operačnými systémami iOS, Android a Windows Phone. Cestujúci si jednoducho stiahne aplikáciu, vytvorí účet a môže cestovať.

 

Viac o Uber na www.uber.com a blogu https://newsroom.uber.com/slovakia/

 

__________________________________________________________

O MINI

MINI patrí pod spoločnosť BMW Group. BMW Group je vďaka značkám MINI, BMW a Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. K prvému septembru 2017 sa v Slovenskej republike nachádzali dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

www.mini.sk, www.instagram.com/minislovensko www.facebook.com/MINI.slovensko www.bmwgroup.com

Kontakt pre médiá:

MINI

Milan Stupka

milan.stupka@bmwgroup.com

 

UBER

Tímea Pajtinková, Supreme Communication

  +421 948 131 078

timea@supreme.sk

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť