Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Projekt mobility s MINI a Uber v Bratislave.

Uber a MINI prinášajú týždeň s jazdami zadarmo, s možnosťou otestovať vozidlo priamo za volantom a vyhrať MINI na jeden mesiac

F60
·
MINI Countryman
·
John Cooper Works
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(4x, ~15,42 MB)

BRATISLAVA – 11. septembra 2017 – Každý, kto bude mať záujem, bude sa môcť počas budúceho týždňa odviezť Uberom v Bratislave zadarmo a zároveň si vyskúšať nové MINI. Uber a MINI totiž do Bratislavy prinášajú až 15 štýlových modelov MINI COUNTRYMAN a MINI CLUBMAN. Tie si počas celého týždňa bude môcť každý objednať prostredníctvom aplikácie Uber a absolvovať až tri bezplatné 15-minútové jazdy. Každý, kto takúto jazdu absolvuje, bude mať navyše možnosť zúčastniť sa súťaže o 5 x MINI na mesiac.

 

Všetci používatelia aplikácie Uber v Bratislave budú môcť v týždni od 18. do 22. septembra absolvovať jazdy automobilmi MINI COUNTRYMAN a MINI CLUBMAN. Všetky vozidlá budú šoférovať len tí najlepší vodiči Uberu. Práve oni sa od pondelka do piatku postarajú o štýlovú a bezpečnú mobilitu. Ak si niekto bude chcieť vozidlo vyskúšať aj šoférovať, stačí mu len platný vodičský preukaz a aplikácia Uber v smartfóne.

 

Sme si istí, že táto spolupráca fanúšikov Uberu a MINI mimoriadne zaujme. Vodič dorazí s vozidlom všade v rámci Bratislavy, kde ho budete práve potrebovať a vy si môžete užiť naozaj štýlovú jazdu. Navyše si môžete autá skúsiť aj sami zašoférovať. Počet jázd, ktoré s MINI absolvujete nie je obmedzený a až tri takéto jazdy budú pre každého zadarmo,” vysvetlil Václav Petr, marketingový manažér Uber.

  

MINI je tradičná britská automobilová značka, ktorá má vo svojom portfóliu modely MINI Countryman, Clubman, Cabrio, 3-dverový hatch a 5-dverový model. Verzia John Cooper Works je prémiovou alternatívou športových MINI.

 

MINI Countryman posilňuje premiérou novej generácie svoje miesto v segmente prémiových kompaktných vozidiel. Je najväčším a najpraktickejším modelom v 57-ročnej histórii značky. Úplne novo vyvinutý automobil prichádza s výraznými vylepšeniami v oblasti vnútorného priestoru, funkčnosti, rovnako ako aj športového a prémiového charakteru. Viac informácií na linku:

https://www.press.bmwgroup.com/slovak/article/detail/T0265304SK/z%C3%A1bava-z-jazdy-pre-ka%C5%BEd%C3%BA-pr%C3%ADle%C5%BEitos%C5%A5:-nov%C3%A9-mini-countryman

 

MINI Clubman pokračuje v generačnej zmene v rodine modelov MINI a predstavuje inovatívny koncept vozidla. Jeho unikátna kombinácia funkcionality, každodennej praktickosti a predurčenia na dlhé jazdy prináša cestujúcim radosť, prémiovú charizmu a jedinečnosť v štýle typickom pre MINI. Viac informácií na linku: https://www.press.bmwgroup.com/slovak/article/detail/T0223554SK/nov%C3%A9-mini-clubman

 

 „MINI a UBER majú veľa spoločného. Odvážne, kreatívne a inovatívne myslenie. Využívanie moderných technológií a mobilných aplikácií namiesto klasických prístupov, ktoré prinášajú efektívnejšie a udržateľné riešenia. A v neposlednom rade je ich miestom pôsobenia mesto s jeho obyvateľmi a ich potrebami novodobej mobility,“ dodal Dušan Bugáň, marketingový manažér BMW Group Slovakia.

 

Ako to bude fungovať? Kedykoľvek od pondelka 18. 9. 2017 do piatka 22. 9. 2017 medzi 8:00 hod. až 20:00 hod. si stačí v aplikácii Uber kliknúť na UberMINI a zadať miesto vyzdvihnutia. Najbližší vodič Uberu o pár minút dorazí s vozidlom MINI COUNTRYMAN či MINI CLUBMAN. Každý cestujúci bude mať navyše možnosť vymeniť si miesto s vodičom a vyskúšať si, aké je to šoférovať MINI na vlastnej koži.

Po skončení jazdy bude cestujúci zaradený do súťaže o výhru 5x MINI na celý mesiac. Všetky doplňujúce a potrebné informácie nájdu záujemcovia na www.otestujtemini.sk/ubermini.

 

__________________________________________________________

 

O Uber

 

Za viac ako dva roky svojho pôsobenia na slovenskom trhu Uber aktívne využíva 37-tisíc unikátnych cestujúcich každý mesiac. Uber je postavený na jednoduchom princípe - stlačením tlačidla na smartfóne si môžete objednať vozidlo a v priebehu niekoľkých minút byť na ceste do vášho cieľa. Uber je spôsob ako získať bezpečnú, spoľahlivú a cenovo dostupnú prepravu. Na konci jazdy prebehne bezhotovostná platba, čo je jednoduché a bezpečné pre obe strany – partnerského vodiča i cestujúceho. Uber v Bratislave s veľkým úspechom u používateľov aplikácie množstvo miestnych iniciatív, ktoré sú pre komunitu a obyvateľov dôležité. Nedávno nadviazal spoluprácu s najlepšou technickou univerzitou na Slovensku - Slovenskou technickou univerzitou v Bratislave, dal napríklad Bratislavčanom a návštevníkom mesta oživením tradície Propelera opäť príležitosť previezť sa na druhú stranu Dunaja, v akcii UberGIVING zozbieral šatstvo pre ľudí v núdzi, či po prvý raz zrealizoval vo svete populárne UberMAČIATKA. Počas jedného dňa v tejto akcii našlo nový domov 25% mačiatok, ktoré si ľudia objednali a používatelia aplikácie zároveň finančne pomohli Slovenskej aliancii na ochranu zvierat. Začiatkom tohto roka Uber v Bratislave v spolupráci so Slovenskou potravinovou bankou už po druhý raz zorganizoval zbierku Daruj jedlo a v roku 2017 vyzbieral tonu potravín pre potrebných. Nedávno v rámci celoeurópskej aktivity UberPITCH dal príležitosť mladým podnikateľom zo Slovenska, ktorí svoje podnikateľské nápady mohli prezentovať renomovaným investorom. So svojimi cestujúcimi je Uber pri každej dôležitej príležitosti - napríklad počas volieb, na deň matiek, či Valentína.

Aplikácia Uber je dostupná na všetkých smartfónoch pracujúcich s operačnými systémami iOS, Android a Windows Phone. Cestujúci si jednoducho stiahne aplikáciu, vytvorí účet a môže cestovať.

 

Viac o Uber na www.uber.com a blogu https://newsroom.uber.com/slovakia/

 

__________________________________________________________

O MINI

MINI patrí pod spoločnosť BMW Group. BMW Group je vďaka značkám MINI, BMW a Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. K prvému septembru 2017 sa v Slovenskej republike nachádzali dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

www.mini.sk, www.instagram.com/minislovensko www.facebook.com/MINI.slovensko www.bmwgroup.com

Kontakt pre médiá:

MINI

Milan Stupka

milan.stupka@bmwgroup.com

 

UBER

Tímea Pajtinková, Supreme Communication

  +421 948 131 078

timea@supreme.sk

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť