Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Stvorená pre život v rýchlom pruhu. Kolekcia John Cooper Works Lifestyle 2017.

MINI predstavuje svoju kolekciu John Cooper Works Lifestyle 2017. Táto kolekcia ponúka celú paletu oblečenia, tašiek, šikovných každodenných pomôcok a detskej výbavy, ktorá do všedného života vnáša nenapodobiteľného ducha pretekárskej trate, motoristické zmýšľanie a osobitý dizajn obľúbenej podznačky MINI.

MINI
·
John Cooper Works
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~323,46 KB)
  
Photos(62x, ~225,46 MB)

Mníchov. MINI predstavuje svoju kolekciu John Cooper Works Lifestyle 2017. Táto kolekcia ponúka celú paletu oblečenia, tašiek, šikovných každodenných pomôcok a detskej výbavy, ktorá do všedného života vnáša nenapodobiteľného ducha pretekárskej trate, motoristické zmýšľanie a osobitý dizajn obľúbenej podznačky MINI. Kolekcia John Cooper Works Lifestyle 2017 bude dostupná od polovice septembra na www.shop.mini.com a u dealerov MINI.

 

Či už vyrážate na pracovnú cestu alebo si užívate voľný čas s priateľmi, tašky z kolekcie MINI John Cooper Works (vrátane praktických vakov) sú ideálnym spolucestovateľom a zároveň zárukou toho, že na dlhých aj krátkych cestách vyniknete jedinečným štýlom. Napríklad Puzdro JCW (OMC 35 €) je ideálne na drobné predmety, ktoré bezpečne uchováte v jeho dvoch praktických priečinkoch na zips. Cestovná taška JCW (OMC 120 €) je zase jasnou voľbou, keď potrebujete viac priestoru – napríklad na víkendový výlet. Jej mnohé priečinky umožňujú veci šikovne a prehľadne uložiť, kým popruh zdobený nezameniteľným pásmi John Cooper Works sa postará o požadovaný komfort. Ďalší highlight tejto kolekcie na rýchle výlety aj dlhé výpravy je vak JCW (OMC 180 €) v klasickom prevedení. Je vybavený samostatným priečinkom so zipsom a rozdvojiteľným popruhom na rameno, pomocou ktorého môžete vak nosiť viacerými spôsobmi. Všetky tašky sú vyrobené z odolnej prepranej bavlny doplnenej koženým základom a celým radom praktických detailov. Čisté, moderné línie a dômyselné uplatnenie farebnej schémy John Cooper Works – teda matnej čiernej s bielymi a červenými doplnkami – dodávajú všetkým kúskom športový charakter. V ponuke sú aj ich prevedenia v štýlovej zeleno-čiernej kombinácii.

 

Okrem bohatej palety tašiek kolekcia JCW 2017 zahŕňa aj sortiment praktických a štýlových doplnkov. Kľúčenka JCW (OMC 19 €) z leštenej nehrdzavejúcej ocele spoľahlivo udrží všetky kľúče svojho majiteľa – napríklad od MINI, domu a garáže – na jednom mieste. Ďalej je v ponuke štýlové guľôčkové pero MINI (OMC 12 €), s ktorým je radosť písať si poznámky. Elegantné hracie karty JCW (OMC 49 €) v luxusnom prevedení s koženým puzdrom sa zase postarajú o príjemnú večernú zábavu. Eso z vášho rukáva (či vaša platobná karta, keď na to príde) si nájde nový domov v čiernom puzdre na karty JCW (OMC 35 €) z pravej Nappa kože. Multináradie JCW (OMC 69 €) tiež zanechá skvelý dojem. Leatherman REV s logom MINI obsahuje celkom 13 nástrojov, aby ste mali tú správnu pomoc v každej situácii poruke. Tohto všestranne talentovaného pomocníka sprevádza elegantné kožené puzdro s kvalitne vyhotovenými logami John Cooper Works a MINI, ktoré ešte dotvára jeho osobitú identitu v znamení John Cooper Works. Uhasiť smäd svojho majiteľa je vždy pripravená fľaša na vodu JCW (OMC 19 ) vyrobená z plastu bez obsahu bisfenolu A.  Prirodzene zapadne do držiaka pohárikov vo vozidlách MINI, zmestí sa do nej 0,7 litra osviežujúceho nápoja a vďaka mimoriadne veľkému skrutkovaciemu vrchnáku sa jednoducho napĺňa aj čistí.

 

V novej kolekcii John Cooper Works zákazníci nájdu aj oblečenie v rôznych farbách a prevedeniach. Červeno-biele tričká s logom JCW (OMC 29 ) pre mužov aj ženy zdobí kultové logo John Cooper Works a stávajú sa tak povinnou výbavou každého fanúšika stajne John Cooper Works. Vďaka voľnému strihu a jemnej bavlnenej tkanine sú navyše nesmierne pohodlné. Športová čiapka s logom JCW (OMC 35 €) a s patentovaným dizajnom Flexfit 110 s tričkami skvele ladí a zároveň je vkusným doplnkom na letné preháňanie sa v kabriolete MINI. Keď sme pri tom, strechu svojho MINI by ste nemali sťahovať, kým si nenasadíte slnečné okuliare JCW Aviator (OMC 130 €). Tieto štýlové okuliare vyrobené z biologicky odbúrateľného acetátu sa pýšia mimoriadne kvalitnými sklami Zeiss s antireflexnou povrchovou úpravou odolnou voči poškriabaniu v kombinácii s trojfarebnými nožičkami. Ďalší zástupca novej kolekcie, pruhované tričko JCW (OMC 35 €) pre mužov aj ženy zase oplýva motívmi dobre známymi z motoristických pretekov. S tachymetrickými hodinkami JCW (OMC 170 €) s vymeniteľným remienkom, puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a tachymetrickým krytom sa čas strávený na ceste premení na bleskové kolá na súťažnej trati.

 

Aj mladší fanúšikovia MINI sa môžu v kolekcii JCW 2017 tešiť na niečo výnimočné. Predstavujeme motokáru JCW (OMC 195 €). Toto vozidlo vybavené hrubými pneumatikami, nastaviteľným sedadlom, športovým volantom, ručnou brzdou a klaksónom ponúka deťom od troch rokov možnosť vychutnať si na vlastnej koži nenapodobiteľný pocit z jazdy motokárou, ktorým je značka typická. Červené pruhy s logom Chili Red, spojler nesúci číslo 1 a robustný podvozok vyrobený z kombinácie ocele a hliníka s čiernym matným povrchom ešte umocňujú nádych pretekárskych tratí.

 

* Všetky ceny sú odporúčané maloobchodné ceny (OMC) pre nemecký trh.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a   v Žiline.  

 

www.bmwgroup.com

Facebook:        http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:        http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:        http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:        http://googleplus.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť