Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Stvorená pre život v rýchlom pruhu. Kolekcia John Cooper Works Lifestyle 2017.

MINI predstavuje svoju kolekciu John Cooper Works Lifestyle 2017. Táto kolekcia ponúka celú paletu oblečenia, tašiek, šikovných každodenných pomôcok a detskej výbavy, ktorá do všedného života vnáša nenapodobiteľného ducha pretekárskej trate, motoristické zmýšľanie a osobitý dizajn obľúbenej podznačky MINI.

MINI
·
John Cooper Works
·
Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~323,46 KB)
  
Photos(62x, ~225,46 MB)

Mníchov. MINI predstavuje svoju kolekciu John Cooper Works Lifestyle 2017. Táto kolekcia ponúka celú paletu oblečenia, tašiek, šikovných každodenných pomôcok a detskej výbavy, ktorá do všedného života vnáša nenapodobiteľného ducha pretekárskej trate, motoristické zmýšľanie a osobitý dizajn obľúbenej podznačky MINI. Kolekcia John Cooper Works Lifestyle 2017 bude dostupná od polovice septembra na www.shop.mini.com a u dealerov MINI.

 

Či už vyrážate na pracovnú cestu alebo si užívate voľný čas s priateľmi, tašky z kolekcie MINI John Cooper Works (vrátane praktických vakov) sú ideálnym spolucestovateľom a zároveň zárukou toho, že na dlhých aj krátkych cestách vyniknete jedinečným štýlom. Napríklad Puzdro JCW (OMC 35 €) je ideálne na drobné predmety, ktoré bezpečne uchováte v jeho dvoch praktických priečinkoch na zips. Cestovná taška JCW (OMC 120 €) je zase jasnou voľbou, keď potrebujete viac priestoru – napríklad na víkendový výlet. Jej mnohé priečinky umožňujú veci šikovne a prehľadne uložiť, kým popruh zdobený nezameniteľným pásmi John Cooper Works sa postará o požadovaný komfort. Ďalší highlight tejto kolekcie na rýchle výlety aj dlhé výpravy je vak JCW (OMC 180 €) v klasickom prevedení. Je vybavený samostatným priečinkom so zipsom a rozdvojiteľným popruhom na rameno, pomocou ktorého môžete vak nosiť viacerými spôsobmi. Všetky tašky sú vyrobené z odolnej prepranej bavlny doplnenej koženým základom a celým radom praktických detailov. Čisté, moderné línie a dômyselné uplatnenie farebnej schémy John Cooper Works – teda matnej čiernej s bielymi a červenými doplnkami – dodávajú všetkým kúskom športový charakter. V ponuke sú aj ich prevedenia v štýlovej zeleno-čiernej kombinácii.

 

Okrem bohatej palety tašiek kolekcia JCW 2017 zahŕňa aj sortiment praktických a štýlových doplnkov. Kľúčenka JCW (OMC 19 €) z leštenej nehrdzavejúcej ocele spoľahlivo udrží všetky kľúče svojho majiteľa – napríklad od MINI, domu a garáže – na jednom mieste. Ďalej je v ponuke štýlové guľôčkové pero MINI (OMC 12 €), s ktorým je radosť písať si poznámky. Elegantné hracie karty JCW (OMC 49 €) v luxusnom prevedení s koženým puzdrom sa zase postarajú o príjemnú večernú zábavu. Eso z vášho rukáva (či vaša platobná karta, keď na to príde) si nájde nový domov v čiernom puzdre na karty JCW (OMC 35 €) z pravej Nappa kože. Multináradie JCW (OMC 69 €) tiež zanechá skvelý dojem. Leatherman REV s logom MINI obsahuje celkom 13 nástrojov, aby ste mali tú správnu pomoc v každej situácii poruke. Tohto všestranne talentovaného pomocníka sprevádza elegantné kožené puzdro s kvalitne vyhotovenými logami John Cooper Works a MINI, ktoré ešte dotvára jeho osobitú identitu v znamení John Cooper Works. Uhasiť smäd svojho majiteľa je vždy pripravená fľaša na vodu JCW (OMC 19 ) vyrobená z plastu bez obsahu bisfenolu A.  Prirodzene zapadne do držiaka pohárikov vo vozidlách MINI, zmestí sa do nej 0,7 litra osviežujúceho nápoja a vďaka mimoriadne veľkému skrutkovaciemu vrchnáku sa jednoducho napĺňa aj čistí.

 

V novej kolekcii John Cooper Works zákazníci nájdu aj oblečenie v rôznych farbách a prevedeniach. Červeno-biele tričká s logom JCW (OMC 29 ) pre mužov aj ženy zdobí kultové logo John Cooper Works a stávajú sa tak povinnou výbavou každého fanúšika stajne John Cooper Works. Vďaka voľnému strihu a jemnej bavlnenej tkanine sú navyše nesmierne pohodlné. Športová čiapka s logom JCW (OMC 35 €) a s patentovaným dizajnom Flexfit 110 s tričkami skvele ladí a zároveň je vkusným doplnkom na letné preháňanie sa v kabriolete MINI. Keď sme pri tom, strechu svojho MINI by ste nemali sťahovať, kým si nenasadíte slnečné okuliare JCW Aviator (OMC 130 €). Tieto štýlové okuliare vyrobené z biologicky odbúrateľného acetátu sa pýšia mimoriadne kvalitnými sklami Zeiss s antireflexnou povrchovou úpravou odolnou voči poškriabaniu v kombinácii s trojfarebnými nožičkami. Ďalší zástupca novej kolekcie, pruhované tričko JCW (OMC 35 €) pre mužov aj ženy zase oplýva motívmi dobre známymi z motoristických pretekov. S tachymetrickými hodinkami JCW (OMC 170 €) s vymeniteľným remienkom, puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a tachymetrickým krytom sa čas strávený na ceste premení na bleskové kolá na súťažnej trati.

 

Aj mladší fanúšikovia MINI sa môžu v kolekcii JCW 2017 tešiť na niečo výnimočné. Predstavujeme motokáru JCW (OMC 195 €). Toto vozidlo vybavené hrubými pneumatikami, nastaviteľným sedadlom, športovým volantom, ručnou brzdou a klaksónom ponúka deťom od troch rokov možnosť vychutnať si na vlastnej koži nenapodobiteľný pocit z jazdy motokárou, ktorým je značka typická. Červené pruhy s logom Chili Red, spojler nesúci číslo 1 a robustný podvozok vyrobený z kombinácie ocele a hliníka s čiernym matným povrchom ešte umocňujú nádych pretekárskych tratí.

 

* Všetky ceny sú odporúčané maloobchodné ceny (OMC) pre nemecký trh.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a   v Žiline.  

 

www.bmwgroup.com

Facebook:        http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:        http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:        http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:        http://googleplus.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ON DEMAND WEBCAST.

Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference and the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť