Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Exkluzívny športový vzhľad: BMW X5 Special Edition a BMW X6 M Sport Edition.

Špičkové prvky výbavy podčiarkujú dominantný vzhľad vozidla a zlepšujú vycibrenú radosť z jazdy, ktorú poskytujú vodičom. Sports Activity Vehicle a Sports Activity Coupé sa v špeciálnych edíciách predstavia od decembra 2017.

F15
·
F16
·
X5
·
X6
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(5x, ~23,51 MB)

Špičkové prvky výbavy podčiarkujú dominantný vzhľad vozidla a zlepšujú vycibrenú radosť z jazdy, ktorú poskytujú vodičom. Sports Activity Vehicle a Sports Activity Coupe sa v špeciálnych edíciách predstavia od decembra 2017.

 

Mníchov. Sebaistý vzhľad v každej situácii a bezhraničná radosť z jazdy na každom teréne. To sú silné vlastnosti modelov BMW X5 (kombinovaná spotreba paliva: 9,6 – 3,3 l/100 km; kombinované emisie CO2: 224 – 77 g/km) a BMW X6 (kombinovaná spotreba paliva: 9,7 – 6,9 l/100 km; kombinované emisie CO2: 225 – 183 g/km). Oba modely Sports Activity Vehicle (SAV) a Sports Activity Coupé (SAC) dostali atraktívne špeciálne výbavy, ktoré mimoriadne účinne podčiarkujú ich exkluzívny a športový charakter. Obe špeciálne edície BMW X5 Special Edition aj BMW X6 M Sport Edition podnecujú predstavivosť aj príťažlivosť špičkovými prvkami výbavy. Špeciálne edície oboch modelov budú dostupné od decembra 2017.

 

Model BMW X5 Special Edition, dodávaný spolu s balíkom M Sport s čalúnením kožou Dakota, obsahuje vyhrievané sedadlá pre vodiča aj spolujazdca. Kožené čalúnenie v kombinácii s alkantarou v čiernej a antracitovej farbe a so znakmi M na sedadlách je medzi prvkami dodávanými na želanie a bez príplatku. Ponuka BMW Individual rozširuje kožené čalúnenie o kožu Merino v piatich farebných verziách. Táto možnosť patrí medzi príplatkové voľby. V prípade modelu BMW X5 Special Edition k nim patria aj tmavé sklá a multifunkčná obrazovka Multifunctional Instrument Display (okrem modelu BMW X5 xDrive40e iPerformance). Výbava Special Edition je dostupná pre všetky verzie modelu BMW X5 okrem BMW X5 M50d.

 

Modrá metalíza karosérie Long Beach Blue a interiér vo výbave Carbon Fibre patria medzi exkluzívne prvky balíka M Sport Edition pre BMW X6. Medzi alternatívy patria metalické farby čierna Carbon Black a biela Mineral White. Verzia M Sport Edition prináša prvky výbavy z balíka M Sport ako aj 20-palcové disky kolies z ľahkých zliatin M (súčasť výbavy) s dvojitými lúčmi so zmiešanými pneumatikami runflat. V ponuke príplatkových opcií sú aj 21-palcové M disky kolies z ľahkých zliatin s dvojitými lúčmi so zmiešanými pneumatikami runflat. Verzia M Sport Edition je dostupná pre všetky motorizácie štýlového Sports Activity Coupé okrem verzie BMW X6 M50d.

 

BMW Group

 

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a   v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť