Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Cíťte sa aj vo voľnej prírode ako doma – s BMW Active. Novú kolekciu štýlového športového oblečenia, batožiny a zladených doplnkov pre psy zdobia maskovacie vzory prototypov BMW.

Z mestskej džungle do pokojnej prírody – línia BMW Active je ideálna na športové expedície a aktivity na čerstvom vzduchu. Novovzniknutá kolekcia pre rok 2017 pozostáva z odevov spájajúcich športový charakter s funkčnosťou, praktických pomôcok do prírody, odolnej batožiny a zladených doplnkov pre psy.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(48x, ~195,03 MB)

Mníchov. Z mestskej džungle do pokojnej prírody – línia BMW Active je ideálna na športové expedície a aktivity na čerstvom vzduchu. Novovzniknutá kolekcia pre rok 2017 pozostáva z odevov spájajúcich športový charakter s funkčnosťou, praktických pomôcok do prírody, odolnej batožiny a zladených doplnkov pre psy. Týmto krokom značka BMW Lifestyle opäť rozširuje svoju ponuku produktov na voľný čas, aby ponúkla ešte viac spôsobov, ako si vychutnať moderný, aktívny životný štýl.

Pôsobivo účinné maskovanie – s nezameniteľným dizajnom prototypov BMW.

Mimoriadne osobitý vzhľad tejto kolekcie vychádza z jej jedinečného dizajnu využívajúceho prototypový vzor, ktorý zvykne pokrývať vozidlá BMW počas testovania pred uvedením do výroby. Tieto psychedelické kruhy, ktoré bežne slúžia na to, aby prekryli tvary a línie budúcich modelov značky BMW, vôbec prvýkrát zdobia produkty z kolekcie Lifestyle v úlohe dizajnového doplnku. Modré a olivové odtiene spoločne so žltými doplnkami a odrazovými plochami dodávajú produktom BMW Active veľmi moderný nádych.

 

Špičkové športové oblečenie zaujme svojím dômyselným dizajnom a funkčnými materiálmi.

Oblečenie BMW Active sa okrem svojho mestského štýlu na aktívne trávenie voľného času odlíši aj použitím ľahkých a priedušných tkanín. Príkladom toho je dámske a pánske tričko BMW Active vyrobené z pôsobivo rýchlo schnúcej textílie s ochranou proti tvorbe hrčiek. Toto voľné dámske tričko ponúkame aj s uhlíkovou povrchovou úpravu, pri ktorej sa pomocou uhlíkového valca materiál mierne zdrsní, aby oblečenie nadobudlo ešte väčšiu jemnosť na dotyk.

Mikina BMW Active je vďaka šikovným prvkom, ako je džersejom podšitá kapucňa a vyvýšený šálový golier, nesmierne pohodlná a zároveň zaručuje maximálnu slobodu pohybu. Pánska a dámska funkčná bunda BMW Active vás zase ešte viac utvrdí v tom, že nič ako zlé počasie skrátka neexistuje. Táto priedušná bunda s podlepenými švami na ramenách a kapucni sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči vode (vodný stĺpec 10 000 mm), ako aj skvelou viditeľnosťou vďaka žltým zipsom a reflexnej potlači na ramenách. Vesta BMW Active je ideálna pre chladnejšie dni. Vďaka kombinácii teplej prešívanej prednej časti a jemnej vlnenej tkaniny vzadu zaručuje vesta nielen optimálnu tepelnú reguláciu, ale zároveň zostáva pohodlná, aj keď nesiete batoh alebo dlhšie šoférujete.

 

Šikovné doplnky do prírody pre ľudí a ich štvornohých priateľov.

Kolekcia BMW Lifestyle vôbec prvýkrát prináša aj zladené doplnky pre psy, aby umožnila aj najlepšiemu priateľovi človeka vydať sa za novým dobrodružstvom s tým správnym vybavením. Každý psí miláčik si zamiluje plynulo nastaviteľný psí obojok BMW Active z jemného nylónu a psiu vôdzku BMW Active, ktoré chránia jeho kožuch. Obidve sú vyrobené z pevného materiálu odolného voči znečisteniu s dvojitým prešívaním, ktoré sa v záujme ešte väčšej bezpečnosti odráža v tme. A keďže čerstvý vzduch nepochybne každému dodá chuť do jedla, kolekcia zároveň zahŕňa aj psiu misku BMW Active tvorenú odolným melamínovým puzdrom s vyberateľnou samostatnou miskou z nehrdzavejúcej ocele, ktorú je možné jednoducho očistiť v umývačke riadu.

Chladiaca taška BMW Active udrží vašu desiatu a nápoje príjemne čerstvé a chladné aj na dlhých výletoch. Pomocou prístupného priečinka so zapínaním pomocou suchého zipsu je veci z tašky možné rýchlo a jednoducho vybrať s minimálnym únikom chladu, kým vďaka inteligentnej organizácii interiéru môžete zabudnúť na prevrátené fľaše či vytečené omáčky. Pre tých, ktorí by sa dlhším prestávkam naopak radi vyhli, máme fľašu na pitie BMW Active vyrobenú z plastu bez obsahu bisfenolu A. Športové viečko s vysúvateľným náustkom a slamkou siahajúcou až po dno fľaše vám umožní sa pohodlne napiť aj bez zakláňania hlavy. Neoprénové puzdro so sieťovaným vreckom zároveň poslúži aj ako praktický priestor na uloženie peňazí a kľúčov, kým vďaka remienku na zápästie na zipse sa fľaša pohodlne nosí aj pri dlhých vytrvalostných cvičeniach.

 

Multifunkčná batožina, s ktorou vám vaše veci nikdy nebudú na príťaž.

Nesporná atraktivita radu batožiny BMW Active spočíva v kombinácii dômyselných prvkov, funkčných, odolných materiálov a výnimočného dizajnu kopírujúceho maskovací vzor prototypov vozidiel BMW. Inteligentné rozloženie vnútorných vreciek batohu BMW Active, jeho čalúnené vonkajšie vrecko na tablety a prenosné počítače s až 15-palcovou uhlopriečkou, ako aj veľký hlavný priečinok s bohatým úložným priestorom sú presne tým, čo potrebujete na celodenný únik z betónovej džungle.

Inovatívna cestovná taška s kolieskami BMW Active je zase absolútnou povinnosťou na dlhšie výpravy a výlety, keďže spája výhody klasických pevných kufrov s výhodami nylónovej tašky. Robustný základ zaručuje optimálnu ochranu obsahu tašky, kým mäkká vrchná časť ponúka viac flexibility pri balení a úspornejšie uloženie. Priestranný interiér poskytuje množstvo priestoru pre všetko potrebné vybavenie, kým zips s elastickým plisovaním umožňuje rozšíriť kapacitu na suveníry, ktoré naberiete cestou.

Neviete sa rozhodnúť medzi batohom a taškou? Naša multifunkčná športová taška BMW Active by mohla byť tým správnym všestranným riešením. Nastaviteľné popruhy na rameno dopĺňajú dva ďalšie popruhy, vďaka ktorým je tašku možné používať ako batoh aj ako klasickú cestovnú tašku. Veľký hlavný priečinok, množstvo menších vnútorných a vonkajších vreciek, čalúnený vonkajší priečinok s ochranou voči nárazom, ako aj priečinok na vlhké veci s vetraním sa postarajú, aby všetky veci boli na tom správnom mieste a ich majiteľ sa mohol sústrediť na cestu na ďalšie vzrušujúce miesto.

Tieto a ďalšie produkty kolekcie BMW Active je už teraz možné zakúpiť u vybraných predajcov automobilov BMW.

 

BMW Group

 

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2016 celosvetový predaj v objeme približne 2,367 milióna predaných automobilov a 145 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a   v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť