Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Nové BMW M5 bude súčasťou hry Need for Speed No Limits. Nová verzia obľúbenej pretekárskej mobilnej hry od Electronic Arts prináša animovanú verziu nového BMW M5 miliónom hráčov na celom svete.

Nové BMW M5 bude súčasťou hry Need for Speed No Limits. Nová verzia obľúbenej pretekárskej mobilnej hry od Electronic Arts prináša animovanú verziu nového BMW M5 miliónom hráčov na celom svete.

F90
·
Spoločnosť
·
Predaj a marketing
·
BMW M Automobiles
·
M5
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~118,91 KB)
  
Photos(5x, ~5,49 MB)

Mníchov. Milióny hráčov po celom svete sa môžu tešiť na úžasný nový prírastok do hry „Need for SpeedTM No Limits“: Už tento víkend bol do tejto veľmi úspešnej pretekárskej hry pre smartfóny zaradené nové BMW M5 (kombinovaná spotreba paliva: 10,5 l/100 km; kombinované emisie CO2: 241 g/km). Tento vysoko výkonný sedan je exkluzívnou súčasťou najnovšieho turnaja „Xtreme Racing Championship“; hráči sa do súťaže môžu zaregistrovať do 9. februára. Po zaregistrovaní budú mať BMW M5 k dispozícii sedem dní, kedy na ňom môžu predviesť svoje schopnosti v sérii súťažných jázd. Víťazom bude model trvalo sprístupnený. 

„Need for SpeedTM No Limits“ je prvou adaptáciou mimoriadne obľúbenej série pretekárskych videohier „Need for SpeedTM“ pre mobilné zariadenia. Za dva a pol roka od uvedenia na trh sa stala jednou z najpopulárnejších pretekárskych hier pre smartfóny na svete s niekoľkými miliónmi prevzatí a veľmi aktívnou komunitou. Hra ponúka široké spektrum sprístupniteľných vozidiel, ktoré si možno prispôsobiť podľa individuálnych preferencií a otestovať proti ďalším hráčom z celého sveta v rôznych režimoch pretekov. Hráči na celom svete už dokopy absolvovali vyše 11 miliárd pretekov. 

Značka BMW už je súčasťou tejto hry – sú v nej modely BMW M3 Coupé (1999), BMW M4 Coupé (2014) a BMW M2 Coupé (2015). K tejto trojici sa teraz pridáva aj nové BMW M5 Sedan. Bude integrované do ikony aplikácie a predstavené aj v traileri (upútavke na hru). Model BMW M5 je najrýchlejšie vozidlo v kategórii športových vozidiel. Nadšenci videohry na celom svete sa tak budú môcť previezť v tomto novom športovom sedane ešte pred jeho oficiálnym uvedením na trh v marci 2018.

Spoločnosť Electronic Arts a BMW M5 sa už spolu zapísali do histórie. Tento sedan ohlásil svoju svetovú premiéru minulý rok – nie na autosalóne, ako je zvykom, ale na najväčšom európskom veľtrhu interaktívnych hier a zábavy GamesCom v Kolíne. Prečo? Ešte pred predstavením BMW M5 v showroomoch si ho hráči mohli vyskúšať v akčnej pretekárskej hre „Need for SpeedTM Payback“, ktorá bola predstavená na veľtrhu GamesCom 2017. Medzičasom hráči z celého sveta najazdili na novom sedane BMW radu 5 na virtuálnych okruhoch „Need for SpeedTM Payback“ okolo 480 000 hodín, čo je asi 55 rokov.

BMW M5 pokračuje v dlhej histórii modelov značky BMW v úspešnej sérii pretekárskych videohier „Need for SpeedTM“. Prvé BMW účinkovalo v hre „Need for SpeedTM“ už v roku 1997; prvý model BMW M5 v roku 1999. Tieto modely nasledovali BMW M3 v „Need for SpeedTM Most Wanted“ z roku 2005, BMW M3 GTR v „Need for SpeedTM Shift“ z roku 2009 a mnohé ďalšie vozidlá vrátane BMW M4, M6 a Z4 M. Len pred troma rokmi, v roku 2015, mal veľkú premiéru model BMW M2 vo vtedy aktuálnej edícii hry „Need for SpeedTM“.

 

Stiahnť Need for SpeedTM No Limits

AppStore

GooglePlay

 

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

 

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

 

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

 

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

 

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

 

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

 

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť