Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Inovácia MINI Connected – MINI je teraz ešte inteligentnejšie a digitálne sofistikovanejšie. Predstavenie novej generácie personalizovaných zariadení.

Mníchov. Od marca 2018 budú všetky nové modely MINI k dispozícii s možnosťou zabudovanej 4G SIM karty, ktorá prináša novú éru konektivity. Po spustení novej generácie služieb MINI Connected budú nové digitálne služby, ktoré táto karta umožňuje, dostupné v 43 krajinách po celom svete.

Technológia
·
BMW ConnectedDrive
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~311,27 KB)
  
Photos(4x, ~7,19 MB)

Mníchov. Od marca 2018 budú všetky nové modely MINI k dispozícii s možnosťou zabudovanej 4G SIM karty, ktorá prináša novú éru konektivity. Po spustení novej generácie služieb MINI Connected budú nové digitálne služby, ktoré táto karta umožňuje, dostupné v 43 krajinách po celom svete. To umožní vodičom MINI prístup do digitálneho sveta personalizovaných služieb, vďaka ktorým bude každodenná mobilita a plánovanie ešte jednoduchšie – a tak ich budú môcť dokonale zakomponovať do svojho digitálneho života.

Prvými modelmi, ktoré budú disponovať touto novou a rozsiahlou možnosťou konektivity, sú nové 3-dverové MINI, nové 5-dverové MINI a nový kabriolet MINI. To znamená, že v súčasnosti poskytované služby z portfólia, ako napríklad inteligentné núdzové volania a teleservisné služby, budú rozšírené o nové služby vrátane služby Concierge, dopravných informácií v reálnom čase s aktualizáciou navigačnej mapy a služby MINI Online.

 

Táto novinka ohlasuje príchod najnovších digitálnych služieb do modelov značky MINI.
Voliteľná 4G SIM karta a aktualizácia aplikácie MINI Connected od marca 2018 umožnia zákazníkom prístup k viacerým novým digitálnym službám. Tieto služby zahŕňajú notifikácie Time-to-Leave (push správy zabezpečujúce presný čas odchodu), Send to Car (na importovanie cieľových destinácií zo smartfónu do systému vozidla), služby diaľkového ovládania Remote Services (napr. zamykanie dverí vozidla pomocou smartfónu) a – v prípade elektrických modelov MINI – časovač nabíjania, funkcie vyhľadávania nabíjacích staníc a zobrazenie stavu osobnej efektívnosti. Nová služba MINI Concierge predstavuje výborný zdroj asistencie na cestách. Službu Concierge môže vodič kontaktovať aj telefonicky 24 hodín denne a získať tak informácie o zdrojoch a údaje o adresách, vyhľadávať pripojenia a dostávať praktické rady počas cesty. Rozšírenie funkcií konektivity vo vozidlách MINI doplňuje aj aplikácia Apple CarPlay (už dostupná).

Nové služby MINI Connected budú k dispozícii v rámci troch balíkov: Connected Media, Connected Navigation a Connected Navigation Plus. Pri ich používaní spolu s aplikáciou MINI Connected na smartfóne sprístupnia celý rad digitálnych služieb vo vozidle aj mimo neho.

Vďaka tomu sa MINI stane prvým výrobcom automobilov v kompaktnom segmente, ktorý ponúka takéto široké spektrum (digitálnych) služieb.

Portfólio služieb MINI Connected sa od marca rozšíri v týchto 43 krajinách: Austrália, Belgicko, Brazília, Bulharsko, Kanada, Čína, Dánsko, Nemecko, Fínsko, Francúzsko, Spojené kráľovstvo, Grécko, Hongkong, Írsko, Taliansko, Japonsko, Kuvajt, Luxembursko, Malajzia, Macao, Mexiko, Nový Zéland, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Singapur, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Južná Afrika, Južná Kórea, Taiwan, Česká republika, Turecko, Maďarsko, USA, Spojené arabské emiráty.

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

 

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

 

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

 

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

 

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

 

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

 

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť