Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Červená volavka/ Red Sparrow: BMW radu 7 zažiari v strhujúcom novom filme filmovanom aj v Bratislave.

BMW radu 7 obsadilo veľkú hollywoodsku rolu po boku oskarom ovenčenej Jennifer Lawrence vo filme Červená volavka, novom špionážnom trileri od spoločnosti 20th Century Fox Film, ktorý 2. marca prichádza do svetových kín. Niekoľko filmových scén sa realizovalo aj v Bratislave.

G12
·
Spoločnosť
·
Predaj a marketing
·
Dlhý rázvor
·
Radu 7
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(2x, ~11,35 MB)

Červená volavka/ Red Sparrow: BMW radu 7 zažiari v strhujúcom novom filme. BMW je exkluzívnym automobilovým partnerom špionážneho trileru od spoločnosti 20th Century Fox Film.

BMW radu 7 obsadilo veľkú hollywoodsku rolu po boku oskarom ovenčenej Jennifer Lawrence vo filme Červená volavka, novom špionážnom trileri od spoločnosti 20th Century Fox Film, ktorý 2. marca prichádza do svetových kín.

Mníchov. BMW radu 7 obsadilo veľkú hollywoodsku rolu po boku oskarom ovenčenej Jennifer Lawrence vo filme Červená volavka/ Red Sparrow, novom špionážnom trileri od spoločnosti 20th Century Fox Film, ktorý 2. marca prichádza do kín.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=iF6KDcrDOsU

 

Jennifer Lawrence hrá rolu Dominiky Jegorovovej, primabaleríny svetoznámeho ruského Bolšoj baletu. Keď Dominiku prinúti zranenie ukončiť kariéru, musí spolu so svojou mamou čeliť neľahkej a neistej budúcnosti. Preto sa nechá nalákať, aby sa stala najnovšou posilou takzvanej školy pre volavky – tajnej spravodajskej služby, ktorá učí podobne výnimočných mladých ľudí využívať svoje telo a myseľ ako zbraň. Po dokončení výcviku sa z nej stáva najnebezpečnejšia volavka, aká z tohto programu kedy vzišla. Dominika tak musí hľadať zmierenie medzi tým, čím bývala, a novo nadobudnutými schopnosťami, a zároveň vystaviť riziku svoj vlastný život aj všetkých svojich blízkych – vrátane agenta americkej CIA (Joel Edgerton), ktorý sa ju snaží presvedčiť, že on je jediný, komu môže veriť.

Vo filme sa ďalej predstaví britský oskarový herec Jeremy Irons ako nedôveryhodný ruský generál, na oskara nominovaná Charlotte Rampling ako hlavná inštruktorka špionážnej školy, Matthias Schoenaert ako riaditeľ ruskej tajnej služby a Mary-Louise Parker ako americká informátorka.

BMW radu 7 sprevádza Dominiku na jej ceste od elegantnej a pôvabnej primabaleríny po sebavedomú tajnú agentku. Luxusný sedan sa opakovane objavuje v kľúčových scénach príbehu, vrátane scény, keď Dominiku prvýkrát vezú do tajnej školy pre volavky. Jazda naprieč zasneženou ruskou krajinou za pomoci inteligentného pohonu všetkých kolies s technológiou BMW xDrive symbolizuje Dominikin prechod z minulosti do tajomnej, no vzrušujúcej budúcnosti.

„Z tejto napínavej adaptácie mimoriadne úspešného románu Červená volavka sme boli nadšení už od začiatku. Jennifer Lawrence v roli Dominiky stelesňuje elegantnú a silnú agentku. BMW radu 7 a jeho vystupovanie k jej postave dokonale sedia,” hovorí Uwe Dreher, riaditeľ marketingového oddelenia Brand Communications BMW.

 „Spoločne s BMW sme sa snažili nájsť projekt, do ktorého by BMW radu 7 najlepšie sedelo,“ hovorí Zachary Eller, výkonný viceprezident pre spoluprácu spoločnosti 20th Century Fox Film.  „Keď sa naskytla táto príležitosť, nadchla nás prirodzenosť spojenia tohto príbehu a automobilu, ako aj možnosť zladiť našu kampaň s  aktivitou  BMW.“

BMW radu 7 Sedan sa už viackrát objavilo vo veľkolepom svete agentov a špionážnych trilerov. Kto by mohol zabudnúť na legendárny výkon modelu BMW 750iL v bondovke Zajtrajšok nikdy nezomiera, ktorý v roku 1997 vzbudil senzáciu vďaka celému radu nových technológií, ako bolo diaľkové ovládanie dotykovým telefónom. Vozidlá BMW majú všeobecne za sebou bohatú kariéru na veľkom plátne, vrátane kultovej série Mission: Impossible a filmov o Jamesovi Bondovi. BMW je taktiež dlhoročným partnerom Asociácie amerických režisérov, ktorej výročné ceny DGA sa tešia mimoriadnej úcte v Hollywoode a celom filmovom priemysle.

 Film sa nakrúcal v Londýne, Budapešti, Viedni a aj v Bratislave medzi januárom a aprílom 2017, pričom ho režíroval Francis Lawrence. Červená volavka sa v kinách predstaví vo svetových kinách od 2. marca.

 

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť