Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Model „The Hillclimb Racer“ zvíťazil v súťaži The R nineT Pure „Dealer Clash“

Súťaž Dealer Clash, v ktorej kreatívci dostali za úlohu navrhnúť personalizovaný model R nineT, pozná víťaza. Je ním BMW R nineT Pure „Hillclimb Racer“.

Séria R
·
R nineT Pure
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~136,71 KB)
  
Photos(32x, ~31,37 MB)

Kolekcia BMW Heritage v súčasnosti pozostáva z piatich modelov: R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler, R nineT Racer a R nineT Urban G/S. Okrem dizajnu, pripomínajúceho zlatú éru nefalšovanéj radosti z jazdy na motocykli a najmodernejšej technológie, ponúka model R nineT vďaka rozšírenej palete príslušenstva aj celý rad možností individuálnej úpravy.

Spoločnosť BMW Motorrad Belux tieto nekonečné možnosti využila na to, aby svojich autorizovaných predajcov vyzvala na pravý „Dealer Clash“. Súťaž, v ktorej sa všetko točí okolo modelu BMW R nineT Pure. Do súťaže sa zapojilo viac ako 17 modelov R nineT Pure od rôznych predajcov BMW Motorrad z Belgicka a Luxemburska. Na základe tohto modelu a s maximálnym rozpočtom 5 000 € – okrem ceny motocykla – mali predajcovia navrhnúť personalizovaný motocykel.

Marc De Groof, z BMW Motorrad, objasňuje cieľ súťaže: „Prostredníctvom tejto súťaže chceme širokej verejnosti ukázať kreativitu predajnej siete BMW Motorrad a zároveň posilniť jej tímového ducha.“

Diverse jury.

Porotu tvorili dvaja novinári (Thierry Dricot a Ad Van Poppel), dvaja dizajnéri spoločnosti BMW Motorrad a zároveň autori modelu R nineT (Harry Schmidt a Ulli Sengenberger), renomovaný interiérový dizajnér Antoine Pinto, riaditeľ múzea Autoworld Sébastien de Baere, bruselský influencer Carl de Moncharline a špecialisti na personalizáciu Steven De Caluwé z Motokouture a Thomas Jeukens z TOMA Customs. Porota hodnotila na základe piatich kritérií: dizajn, originalita, majstrovská zručnosť, „soul factor“ a „dare devil level“.

 

Christian Pingitzer (BMW Motorrad): „Každý projekt je zaujímavý a atraktívny niečím iným. Našťastie som sa nemusel rozhodovať sám, ale pri tomto ťažkom rozhodovaní som sa mohol spoľahnúť na názory profesionálnej poroty.“

A hoci porota mala na výber víťaza len dve hodiny, všimla si najmä vysokú kvalitu najrôznejších modelov R nineT Pure, ktoré sa zapojili do súťaže.


BMW Motorrad Dealer Clash 2018

1. miesto: The Hillclimb Racer od Winge Motors

2. miesto: MMM 1200 od Meeusen Motoren Meerhout

3. miesto: Concept 91 od Peter Motor Works

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť