Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Motorrad na výstave Motocykel 2018.

Vrcholom expozície BMW Motorrad bude model BMW HP4 Race s cenou 80 000 eur. To znamená, že ide o najdrahší sériovo vyrábaný model výstavy. Špeciálny motocykel vyrobený v limitovanej edícii 750 kusov má rám a zadnú časť z uhlíkových vlákien, z rovnakého materiálu sú aj kolesá. Tento výnimočný stroj sa môže porovnávať so súťažnými špeciálmi šampionátu MotoGP.

Školenie jazdcov, cestovanie, udalosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(21x, ~108,43 MB)
  
Videos(1x, ~569,25 MB)

Bratislava. Vrcholom expozície BMW Motorrad aj výstavy Motocykel bude model BMW HP4 Race. Špeciálny motocykel vyrobený v limitovanej edícii 750 kusov má rám a zadnú časť vyrobenú z uhlíkových vlákien, z rovnakého materiálu sú aj kolesá. To všetko prispieva k tomu, že tento výnimočný stroj sa hmotnosťou môže porovnávať so súťažnými špeciálmi šampionátu MotoGP. Exkluzivitu BMW HP4 Race podčiarkuje cena 80 000 eur. To znamená, že ide o najdrahší sériovo vyrábaný motocykel celej výstavy.

 

Expozícia značky BMW Motorrad prinesie predovšetkým novinky z legendárneho radu Adventure, ktoré motocykloví nadšenci prvý raz videli na novembrovej výstave v Miláne - F 750 GS a F 850 GS. S inováciou v podobe dotykového TFT displeja sa predstaví vlajková loď rodiny GS, legendárny dobrodruh R 1200 GS. Rodina cestovateľských modelov sa rozširuje aj smerom nadol. Záujemcov o vstupný motocykel s génmi GS preto určite osloví G 310 GS. Všetky motocykle so zameraním na jazdenie mimo spevnených ciest budú zoskupené v oddelení off-road.

 

Značka BMW Motorrad nezabúda ani na svoju bohatú minulosť, ktorá sa opäť dostáva do obľuby verejnosti. Modely s retro nádychom vytvoria vo svojom Heritage oddelení na bratislavskej výstave proti modelom z radu Adventure. Návštevníci oddelenia Heritage v rámci expozície BMW Motorrad spoznajú rôznorodé modely s označením R NineT.

 

Ochutnávku nekonečných diaľok prinesie na svojich krivkách model K 1600 Grand America. Kombinácia radového 6-valcového motora a nízkeho sedenia v štýle bagger robí z tohto motocykla ideálneho spoločníka na dovolenkové cestovanie naprieč kontinentom.

 

Výstava Motocykel v bratislavskom výstavisku Incheba potrvá od 15. do 18. marca.

 

Prehľad predstavených modelo:

 

Kategória         Model

 

Adventure        G 310 GS

                        F 750 GS

                        F 850 GS

                        R 1200 GS

 

Sport                HP4 Race

 

Tour                K 1600 Grand America

 

Heritage           modely R NineT

 

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť