Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW Motorrad na výstave Motocykel 2018.

Vrcholom expozície BMW Motorrad bude model BMW HP4 Race s cenou 80 000 eur. To znamená, že ide o najdrahší sériovo vyrábaný model výstavy. Špeciálny motocykel vyrobený v limitovanej edícii 750 kusov má rám a zadnú časť z uhlíkových vlákien, z rovnakého materiálu sú aj kolesá. Tento výnimočný stroj sa môže porovnávať so súťažnými špeciálmi šampionátu MotoGP.

Školenie jazdcov, cestovanie, udalosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(21x, ~108,43 MB)
  
Videos(1x, ~569,25 MB)

Bratislava. Vrcholom expozície BMW Motorrad aj výstavy Motocykel bude model BMW HP4 Race. Špeciálny motocykel vyrobený v limitovanej edícii 750 kusov má rám a zadnú časť vyrobenú z uhlíkových vlákien, z rovnakého materiálu sú aj kolesá. To všetko prispieva k tomu, že tento výnimočný stroj sa hmotnosťou môže porovnávať so súťažnými špeciálmi šampionátu MotoGP. Exkluzivitu BMW HP4 Race podčiarkuje cena 80 000 eur. To znamená, že ide o najdrahší sériovo vyrábaný motocykel celej výstavy.

 

Expozícia značky BMW Motorrad prinesie predovšetkým novinky z legendárneho radu Adventure, ktoré motocykloví nadšenci prvý raz videli na novembrovej výstave v Miláne - F 750 GS a F 850 GS. S inováciou v podobe dotykového TFT displeja sa predstaví vlajková loď rodiny GS, legendárny dobrodruh R 1200 GS. Rodina cestovateľských modelov sa rozširuje aj smerom nadol. Záujemcov o vstupný motocykel s génmi GS preto určite osloví G 310 GS. Všetky motocykle so zameraním na jazdenie mimo spevnených ciest budú zoskupené v oddelení off-road.

 

Značka BMW Motorrad nezabúda ani na svoju bohatú minulosť, ktorá sa opäť dostáva do obľuby verejnosti. Modely s retro nádychom vytvoria vo svojom Heritage oddelení na bratislavskej výstave proti modelom z radu Adventure. Návštevníci oddelenia Heritage v rámci expozície BMW Motorrad spoznajú rôznorodé modely s označením R NineT.

 

Ochutnávku nekonečných diaľok prinesie na svojich krivkách model K 1600 Grand America. Kombinácia radového 6-valcového motora a nízkeho sedenia v štýle bagger robí z tohto motocykla ideálneho spoločníka na dovolenkové cestovanie naprieč kontinentom.

 

Výstava Motocykel v bratislavskom výstavisku Incheba potrvá od 15. do 18. marca.

 

Prehľad predstavených modelo:

 

Kategória         Model

 

Adventure        G 310 GS

                        F 750 GS

                        F 850 GS

                        R 1200 GS

 

Sport                HP4 Race

 

Tour                K 1600 Grand America

 

Heritage           modely R NineT

 

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť