Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Exkluzívne Originálne príslušenstvo BMW pre model BMW X2.

Nový kamuflážový polep pre Sports Activity Coupé vytvára polarizujúci vzhľad.

F39
·
X2
·
Voliteľné doplnky, príslušenstvo
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(8x, ~36,32 MB)

Mníchov. S nezameniteľným dizajnom, skvelým vzhľadom a so športovými mestskými génmi je nový model BMW X2 (kombinovaná spotreba paliva: 6,2 – 4,5 l/100 km; kombinované emisie CO2: 142 – 119 g/km) sebavedomým predstaviteľom v rámci svojej kategórie aj v rámci modelovej rodiny BMW X. Sports Activity Coupé však ide o krok ďalej a nasleduje výnimočný módny trend: odteraz sa spektrum farieb karosérie pre BMW X2 rozšíri o ďalšiu možnosť, ktorá je súčasťou ponuky Originálneho príslušenstva BMW – polep Digital Camo. Ide o celkový viacfarebný matný polep karosérie so vzhľadom digitálnej kamufláže, ktorý vyzdvihne atletické proporcie modelu BMW X2. Asymetrický vzor vytvorený z plôch tmavej, sivej a svetlej farby vytvára protiklad k zlatej farbe Galvanic Gold, v ktorej sa vozidlo prezentovalo pri svojom predstavení. V tejto farebnej kombinácii sa na modeli BMW X2 výrazne odráža extrovertný štýl. Polep zároveň chráni vozidlo pred poškodeniami karosérie z odletujúcich kamienkov.

 

Mimoriadne príťažlivý efekt tohto výnimočného vzhľadu sa dotýka aj vizuálneho spracovania svetlometov. Klasické dvojité kruhové prvky denných LED svetlometov a hmlovky vystupujú z kamufláže ako oči loviaceho dravca. V spojení s blatníkmi to vytvára pocit, že BMW X2 je nízko a široko posadený dravec pripravený kedykoľvek zaútočiť.

Limitovaná edícia tenisiek BMW X2 vyvinutá v spolupráci s obuvníckou značkou VOR predviedla možnosti, ako vyjadriť svoj individuálny štýl. Teraz predstavený polep je dostupný exkluzívne iba pre kompaktné Sports Activity Coupé a dokonale zosobňuje schopnosť modelu BMW X2 vydať sa na nové a nepreskúmané cesty.

 

Od maskovania prototypov k vyhľadávanému doplnku. 
Polep so vzhľadom kamufláže zámerne využíva farebné schémy predsériových prototypov. Ešte pred príchodom modelu na trh vzbudili prototypy veľkú pozornosť počas testovacích jázd na verejných cestách ako aj neskôr, počas Milánskeho týždňa módy. Výrobca aj predajcovia dostávali veľké množstvo požiadaviek na toto charizmatické vozidlo v presne takomto farebnom vyhotovení. Navyše k tomu na sociálnych sieťach vznikla aj samostatná komunita. Teraz je polep s označením Digital Camo dostupný exkluzívne iba pre model BMW X2 ako súčasť originálnych doplnkov BMW, bez ohľadu na ostatné prvky výbavy.

 

Detaily výbav M Sport a M Sport X nie sú ohrozené. 
Špecifické charakteristické prvky línií výbavy M Sport a M Sport X nie sú ohrozené: polep nezakryje vysoko lesklé prvky na prednej ani na zadnej časti vozidla ani sivé detaily vo farbe Frozen Grey. Prvý model, ktorý sa objavil s týmto novým výrazným vzhľadom, sa predstavil verejnosti 17. marca pri uvádzaní modelu BMW X2 u predajcu v mníchovskej mestskej časti Fröttmaning.

Polep Digital Camo sa môže aplikovať u vybraných predajcov BMW a celý proces trvá približne štyri dni. Cena vrátane práce je 4 500 eur.

 

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ON DEMAND WEBCAST.

Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference and the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť