Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

NAJMENŠÍ ROLLS-ROYCE MÁ ZA SEBOU PRVÝ VÝROČNÝ SERVIS.

Na jar 2017 spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars odhalila nový pôvodný koncept vo svete luxusu, ktorý pripravila pre výnimočného zákazníka. Je ním oddelenie dennej chirurgie pre deti v Nemocnici sv. Richarda (St Richard’s Hospital) v rodnom meste značky – v Chichestri v Západnom Sussexe.

Spoločnosť
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~1,64 MB)

Na jar 2017 spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars odhalila nový pôvodný koncept vo svete luxusu, ktorý pripravila pre výnimočného zákazníka. Je ním oddelenie dennej chirurgie pre deti v Nemocnici sv. Richarda (St Richard’s Hospital) v rodnom meste značky – v Chichestri v Západnom Sussexe.

Príhodne pomenovaný model Rolls-Royce SRH bol ručne vyhotovený pre deti čakajúce na operáciu, aby sa samy odviezli na operačnú sálu chodbami pediatrického oddelenia lemovaného „dopravnými značkami“. Zážitok z jazdy na vlastnú operáciu sa osvedčil ako skvelý prostriedok na zmiernenie napätia detských pacientov pred zákrokom.

 

O dvanásť mesiacov spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars privítala najmenšieho člena svojho automobilového parku vo svojej centrále Home of Rolls Royce v Goodwoode na servisnej kontrole po prvom roku prevádzky. Ukázalo sa, že vozidlo je v bezchybnom stave, a keďže technici analytického centra nezistili žiadne poruchy, ktoré by si vyžadovali riešenie, vyslali ho späť do nemocnice s čistými zdravotnými záznamami. Modelom Rolls-Royce SRH sa na operačnú sálu priviezlo v priemere jedno dieťa denne.

 

Sue Nichollsová, vrchná sestra pediatrie v Nemocnici sv. Richarda, hovorí: „Od rodín sa nám dostávajú úžasné reakcie o tom, ako ich deti boli nadšené z predstavy návštevy dennej chirurgie, len aby si mohli zajazdiť na našom mini Rolls-Royce. Namiesto strachu z plánovaného zákroku sú naši mladí pacienti príjemne rozptýlení veselým zážitkom v podobe jazdy chodbami až na sálu vo vozidle, ktoré môžu sami šoférovať. Taktiež sme si všimli, že najmä oteckovia veľmi radi obdivujú jeho konštrukčné a technické parametre, pričom sa často sami dožadujú skúšobnej jazdy. Celá skúsenosť týchto detí a ich najbližších z pobytu v nemocnici vďaka možnosti previezť sa tak výnimočným vozidlom nadobúda podstatne príjemnejší rozmer.“

 

Andrew Ball, riaditeľ pre obchodné vzťahy, dedičstvo a filantropiu spoločnosti Rolls-Royce Motor Cars hovorí: „Veľmi nás teší, že model Rolls-Royce SRH úspešne splnil to, čo si predsavzal – a to pozitívne vplývať na deti a ich rodičov počas času stráveného v nemocnici. Tento projekt je stelesnením svetových schopností a technológií, ktorými disponuje tím oddelenia zákazkovej výroby a ktoré sú prítomné naprieč všetkými oblasťami tu v domove Rolls-Royce, v Goodwoode. Zároveň je jasným dôkazom, že náš tím mimoriadne zručných mužov a žien so skutočným zápalom pozitívne prispieva k zlepšovaniu našej miestnej komunity.“

 

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

BMW GROUP ANNUAL ACCOUNTS PRESS CONFERENCE 2019.

Here you can see the full length live stream of the Press Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť