Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

M Power vo svete mobilných hier: Nové BMW M2 Competition sa prvýkrát predstaví v rámci hry CSR Racing 2 od spoločnosti Zynga.

Milióny fanúšikov po celom svete si budú môcť virtuálne zajazdiť na novom BMW M2 Competition v rámci obľúbenej mobilnej pretekárskej hry CSR Racing 2 v rôznych režimoch pretekov oveľa skôr, ako sa dostane na skutočné cesty.

Výstavy
·
Spoločnosť
·
Predaj a marketing
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(8x, ~72,19 MB)

Mníchov. M power na mobilných telefónoch: Milióny fanúšikov po celom svete si budú môcť virtuálne zajazdiť na novom BMW M2 Competition (kombinovaná spotreba paliva so šesťrýchlostnou manuálnou prevodovkou: 9,9 – 10,0 l/100 km; kombinované emisie CO2: 225 – 228 g/km) v rámci obľúbenej mobilnej pretekárskej hry CSR Racing 2 (CSR2) už niekoľko hodín po jeho svetovej premiére na autosalóne v Pekingu. Spolupráca medzi značkami BMW a Zynga umožní hráčom zajazdiť si na tomto kompaktnom, výkonnom automobile v rôznych režimoch pretekov oveľa skôr, ako sa dostane na skutočné cesty. 

 

Dizajnérsky tím hry CSR2 nadviazal podrobnú spoluprácu s vývojármi BMW, aby spoločne do hry preniesli každý jeden detail modelu BMW M2 Competition. Od novej prednej masky a zväčšenej, prepracovanej mriežky chladiča s typickým obličkovým tvarom BMW a čiernym lesklým povrchom až po voliteľné nové športové sedadlá M Sport s anatomickým tvarovaním či novú, exkluzívnu metalízu vo farbe Hockenheim Silver: Každý detail jedinečného BMW M2 Competition bol dôsledne prenesený do tejto pretekárskej hry. Najlepším spôsobom, ako naplno oceniť jeho dizajn a nové možnosti výbavy, je použitie najnovšej funkcie hry CSR2: režim rozšírenej reality, ktorý model realisticky vsadí do okolia a umožní ho obdivovať zo všetkých strán.

„Sme nadšení, že môžeme pôžitok z dokonalej jazdy modelom BMW M2 Competition ponúknuť jazdcom v hre CSR2 po celom svete ešte skôr, než dorazí na skutočné cesty,“ hovorí Tobias Weber, riaditeľ marketingu v oblasti zábavného priemyslu a medzinárodnej prezentácie produktov BMW. „Náš vývojársky tím úzko spolupracoval s tvorcami hry CSR2, aby sme dokázali plnohodnotne sprostredkovať vzrušujúcu jazdu modelom BMW M2 Competition a verne v digitálnej podobe zachytiť jeho výkonný motor, elegantný dizajn a bezkonkurenčné schopnosti tak, ako budú vyzerať na skutočných cestách.“

 

BMW M2 Competition sa už čoskoro stane favoritom hráčskej komunity. Jeho srdcom je nový motor vychádzajúci z hnacej sústavy modelov BMW M3 a BMW M4. Šesťvalcový motor s dvojitým turbodúchadlom a technológiou M TwinPower Turbo ponúka 410 konských síl a rozbehne vozidlo z nuly na 100 km/h za 4,2 sekundy. Vodiči modelov BMW M2 budú môcť vôbec prvýkrát pomocou dvoch prepínačov na stredovej konzole priamo upraviť rôzne parametre a nastavenia motora, riadenia a funkcií systému Drivelogic (pri osadení prevodovkou M DCT).

„Titul CSR2 je ako najobľúbenejšia mobilná pretekárska hra ideálnou platformou na predstavenie modelu BMW M2 milovníkom automobilov po celom svete,“ hovorí Bernard Kim, prezident pre publikačnú činnosť spoločnosti Zynga. „Sme hrdí, že môžeme s BMW spolupracovať na vývoji nových spôsobov, ako môžu poprední výrobcovia automobilov predstaviť svoje nové vozidlá globálnemu publiku tým, že našim hráčom ponúkneme možnosť vyskúšať si model BMW M2 Competition už v čase uvedenia na svetový trh.“ 

Od uvedenia prvého digitálneho vozidla BMW v hre CSR2:

  • Hráči na vozidlách BMW zajazdili viac než 1,88 miliardy virtuálnych pretekov.
  • Každý deň sa v rámci hry konajú v priemere viac než tri milióny pretekov vozidiel BMW.
  • Hráči titulu CSR2 vlastnia viac než 85 miliónov herných automobilov BMW, pričom viac než 26,5 miliónov hráčov titulu CSR2 v hre vlastní svoje vlastné BMW.

Hra CSR2 je bezplatne k dispozícii na stiahnutie v službe App Store pre zariadenia iPhone a iPad a službe Google Play. Ďalšie informácie o titule CSR2 sú k dispozícii na lokalitách hráčskej komunity na portáloch Facebook, Twitter, InstagramYouTube.

 

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

Značka BMW i 
Značka BMW i je súčasťou spoločnosti BMW Group. Zameriava sa na služby prepojenej mobility, vizionárske štúdie vozidiel a na nové vnímanie prémiového segmentu silne ovplyvnené trvalou udržateľnosťou. Značka BMW i má zastúpenie v 54 krajinách a ponúka mestské elektrické vozidlo BMW i3, nabíjateľné plug-in hybridné športové vozidlo BMW i8 a nabíjateľné plug-in hybridné vozidlá s označením BMW iPerformance.  

 

Značka BMW i sa v rámci spoločnosti zameriava na nové cieľové skupiny a slúži ako inkubátor pre inovácie. Technológie, ktoré sa úspešne predstavili vo vozidlách značky BMW i, sa postupne dostávajú aj do ďalších modelov materskej značky BMW.

BMW i sa taktiež spája aj s ďalšími partnermi ako DriveNow (car sharing), ReachNow (car sharing 2.0), ChargeNow (jednoduchý prístup k celosvetovo najväčšej sieti nabíjačiek), ParkNow (priame vyhľadávanie, rezervovanie a platenie za parkovacie miesta), spoločná kapitálová spoločnosť BMW i Ventures (investovanie do start-upov zameraných na mestskú mobilitu), BMW Energy (služby pre energetickú optimalizáciu) a Centre of Competence for Urban Mobility (Kompetenčné centrum pre mestskú mobilitu - konzultačná spoločnosť pre mestá).

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

BMW GROUP ANNUAL ACCOUNTS PRESS CONFERENCE 2019.

Here you can see the full length live stream of the Press Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť