Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Mission: Impossible – Fallout

BMW M5 sa objaví po boku Toma Cruisea v úlohe Ethana Hunta v akciou nabitom titule plnom strhujúcich automobilových naháňačiek a kaskadérskych kúskov. BMW ohlasuje spoluprácu so spoločnosťou Paramount Pictures na novom filme Mission: Impossible – Fallout.

F90
·
BMW M Automobiles
·
M5
·
Radu 5
·
Séria R
·
R nineT Scrambler
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(5x, ~62,87 MB)

Mníchov. BMW bude exkluzívnym celosvetovým automobilovým partnerom ďalšieho pokračovania legendárnej filmovej série spoločností Paramount Pictures a Skydance Media, ktoré pod názvom Mission: Impossible – Fallout vstúpi 27. júla do kín. BMW ako partner tejto kultovej filmovej série pôsobí už od roku 2011, pričom v nadchádzajúcom filme BMW opäť predstaví celý rad vozidiel.

 

V novom filme sa Ethan Hunt (Tom Cruise) a jeho tím IMF (Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames) spolu s niekoľkými dobre známymi spojencami (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) púšťajú do pretekov s časom po pokazenej misii. Dynamické herecké obsadenie doplnia Henry Cavill, Angela Bassett a Vanessa Kirby, pričom na režisérsku stoličku sa vracia filmár Christopher McQuarrie.

Tím agentov posilní nové BMW M5 a niekoľko ďalších modelov BMW, vrátane BMW radu 5 Sedan z roku 1986, BMW radu 7 a motocykla BMW R nineT Scrambler. 

BMW M5 zdobené typickými komponentmi BMW M Performance Parts, ako je čierna zaoblená mriežka chladiča a kryty zrkadiel z karbónových vlákien, vo filme neprehliadnuteľne zažiari. Vďaka výkonnému 4,4-litrovému 8-valcovému vidlicovému motoru s technológiou TwinPower Turbo a výkonom 441 kW/600 k (kombinovaná spotreba paliva: 10,5 l/100 km; kombinované emisie CO2: 241 g/km) a novo vyvinutému výkonnému pohonu všetkých kolies M xDrive sa BMW M5 postará, aby mal Cruise ako Ethan Hunt vždy k dispozícii tú najlepšiu trakciu a špičkovú jazdnú dynamiku, ktoré mu dodajú náskok pred nepriateľmi.

BMW R nineT Scrambler sa v kľúčových scénach predstaví prostredníctvom odvážnych manévrov vo vysokej rýchlosti počas divokej naháňačky Parížom. Dnes už historický model BMW radu 5 Sedan z roku 1986 rovnako zohrá zásadnú úlohu v dramatickej scéne, ktorá stanoví nové štandardy pre žáner akčného filmu.

 

Ukážka, ktorú vydala spoločnosť Paramount Pictures, prináša ochutnávku toho, čo nás čaká: https://youtu.be/wb49-oV0F78

Marketingová kampaň BMW pod heslom Mission to Thrill (Misia nadchnúť) v rámci spolupráce so spoločnosťou Paramount Pictures má za účel propagovať a podporiť uvedenie filmu prostredníctvom spoločných televíznych spotov zameraných na paletu rôznych vozidiel, tlačovej reklamy, digitálnych médií na webových lokalitách BMW a v ďalších kľúčových kanáloch, ale aj v dealerskej sieti a na ďalších miestach.

 „BMW a Mission: Impossible k sebe dokonale sedia. Sme hrdí na naše dlhoročné partnerstvo so spoločnosťou Paramount Pictures aj na to, ako naše výkonné automobily a motocykle dokázali túto kultovú filmovú sériu opakovane posunúť na novú úroveň. Na vzrušujúce naháňačky sú potrebné vozidlá s pôsobivou jazdnou dynamikou a riadením,“ hovorí Uwe Dreher, riaditeľ marketingového oddelenia Brand Communications BMW, BMW M, BMW i. „Tým vzniká ideálny priestor pre nášho najdynamickejšieho luxusného športovca: model BMW M5.“

„Sme nadšení, že môžeme BMW opäť uvítať ako partnera pre film Mission: Impossible Fallout,“ hovorí Irene Trachtenberg, vedúca viceprezidentka pre celosvetovú marketingovú partnerskú spoluprácu spoločnosti Paramount Pictures. „Naše partnerstvo s BMW vytvára globálnu platformu, ktorá umožňuje osloviť fanúšikov filmov Mission: Impossible po celom svete a zúročiť našu spoločnú vášeň pre technologické inovácie, rýchle motory a podmanivé príbehy.“

 

Partnerstvo pre tituly Mission Impossible, ktoré BMW a Paramount Pictures nadviazali v roku 2011, už filmovým fanúšikom naservírovalo celý rad veľkých okamihov filmovej histórie. Značka BMW je zmysluplne zapracovaná do príbehov jednotlivých filmov tak, aby predstavila technológie a víziu budúcnosti, ktoré agentom IMF pomáhajú úspešne splniť svoje misie.

Koncepčný automobil BMW i Vision Dynamics, predchodca revolučného hybridného športového vozidla BMW i8 a technológií ako Head-Up displej či detekcie chodcov, sa prvýkrát predstavil v titule Mission: Impossible – Ghost Protocol v roku 2011.

Po ňom v roku 2015 nasledoval film Mission: Impossible – Národ grázlov, v ktorom BMW M3 predviedlo jedno z najúchvatnejších cúvaní vo filmovej histórii. Filmové vozidlo opäť raz ponúklo ukážku technológií budúcnosti v podobe odomykania pomocou odtlačku ruky, kým motocykloví nadšenci si určite radi spomenú na bleskovú naháňačku, keď sa Ethan Hunt preháňa na modeli BMW Motorrad S 1000 RR po kopcoch za Marakéšom.

 

Spoločnosť Paramount Pictures Corporation

Paramount Pictures Corporation (PPC) je globálnym tvorcom a distribútorom filmovej zábavy, pričom tvorí súčasť skupiny Viacom (NASDAQ: VIAB, VIA), poprednej mediálnej spoločnosti, ktorá zastrešuje významné a uznávané značky z oblasti filmu, televízie a digitálnej zábavy. Paramount ovláda niektoré z najsilnejších značiek vo filmovom svete, vrátane mien ako Paramount Pictures, Paramount Animation, Paramount Television, Paramount Vantage, Paramount Classics, Insurge Pictures, MTV Films a Nickelodeon Movies. Medzi prevádzky spoločnosti PPC patria aj Paramount Home Media Distribution, Paramount Pictures International, Paramount Licensing Inc. a Paramount Studio Group.

 

Spoločnosť Skydance Media

Skydance je rozmanitá mediálna spoločnosť, ktorú v roku 2010 založil David Ellison s cieľom vytvárať kvalitnú zábavu na úrovni podujatí pre celosvetové publikum. Prostredníctvom svojich filmov, televízie a interaktívnych platforiem oživuje príbehy rôznych podmanivých svetov. Medzi jej filmy sa riadia napríklad tituly Annihilation, Život, Jack Reacher: Nevracaj sa, Star Trek: Do neznáma, Mission: Impossible – Národ grázlov, Terminátor Genisys, Svetová vojna Z, Star Trek: Do temnoty, G.I. Joe 2: Odveta, Jack Reacher, Mission: Impossible – Ghost ProtocolSkutočná guráž. Ďalším filmom, ktorý spoločnosť Skydance uvedie do kín, bude Mission: Impossible – Fallout 27. júla 2018. V roku 2017 spoločnosť Skydance vytvorila animačnú divíziu zameranú na vytváranie a produkciu špičkových celovečerných filmov a televíznych seriálov v spolupráci so španielskou spoločnosťou Ilion Animation Studios. V roku 2013 vznikla spoločnosť Skydance Television. Jej produkciu v súčasnosti tvoria tituly ako Grace and Frankie pre Netflix (nominácia na cenu Emmy), Altered Carbon pre Netflix, Jack Ryan pre Amazon, Condor pre AT&T Audience Network a Dietland pre AMC. V roku 2016 vznikla spoločnosť Skydance Interactive zameraná na tvorbu a vydávanie originálneho IP obsahu a hier využívajúcich virtuálnu realitu. Spoločnosť Skydance Interactive nedávno predstavila svoj prvý originálny titul – Archangel, príbehovú strieľačku vo formáte virtuálnej reality.

 

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť