Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Nová Kolekcia BMW i – štýlová, inovatívna, udržateľná. Sofistikovaná móda a inovatívne doplnky do domácnosti pre moderný životný štýl.

Novú Kolekciu BMW i tvorí široká paleta inteligentných produktov pre všetky oblasti života, ktoré spája dlhodobá udržateľnosť, prémiová kvalita, inovácia a výnimočný dizajn – čím odzrkadľujú filozofiu BMW i zameranú na dosiahnutie dokonalosti.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(23x, ~99,36 MB)

Mníchov. Novú Kolekciu BMW i tvorí široká paleta inteligentných produktov pre všetky oblasti života, ktoré spája dlhodobá udržateľnosť, prémiová kvalita, inovácia a výnimočný dizajn – čím odzrkadľujú filozofiu BMW i zameranú na dosiahnutie dokonalosti.

Ponúkané oblečenie napríklad nevytŕča iba svojou čistou formou a decentnými farbami, ale aj neprehliadnuteľným štýlom a využitím materiálov šetrných k prírodným zdrojom.

Móda a doplnky, ktoré ponúknu viac než len skvelý vzhľad.
Vezmime si napríklad pánske a dámske tričko BMW i alebo tričko s dlhým rukávom BMW i pre pánov vyrobené z organickej bavlny a materiálu TENCEL®. TENCEL® je názov ekologicky šetrnej textílie z vlákien Lyocell, ktoré sa získavajú z prírodného a udržateľne pestovaného eukalyptového dreva, a ktoré tričkám dodávajú mimoriadnu zamatovú jemnosť.

Pánska bunda BMW i vyrobená z organickej bavlny sa vyznačuje ladným asymetrickým strihom a raglánovými rukávmi, ako aj mimoriadne kvalitnou podšívkou v elegantnej kontrastnej farbe, ktoré dopĺňa veľmi vkusný dizajnérsky prvok v podobe gombíkov vyrobených z recyklovaného papiera.

Udržateľná výroba šetrná k prírodným zdrojom je rovnako dôležitým parametrom aj v prípade osobných doplnkov z tejto kolekcie. Na výrobu batohu BMW i  s minimalistickým dizajnom a čalúneným priečinkom na laptop, bol napríklad použitý nezvyklý materiál známy ako Appleskin – vegánska imitácia kože vyrobená z jablkových vlákien. Okraje látok, ktoré vnikajú pri výrobe sedadiel do vozidiel BMW i, boli dômyselne spracované do podoby súpravy ceruziek BMW i zabalenej v mimoriadne kvalitnom, ručne vyrobenom puzdre z kože BMW i.

3D tlač prináša svoje ovocie: Slnečné okuliare PROJEKT SAMSEN pre BMW i.
Revolučná technológia 3D tlače, ktorú BMW už dlhý čas uplatňuje, zvyšuje udržateľnosť aj v oblasti životného štýlu. PROJEKT SAMSEN, mladá a kreatívna značka z Berlína, navrhla rámy okuliarov, ktoré sa vyrábajú výlučne za pomoci 3D tlače – a nepotrebujú žiadne kĺby ani skrutky. Vďaka tomu pri výrobe nevzniká prakticky žiadny odpad a okuliare sa veľmi jednoducho recyklujú.

BMW Lifestyle a PROJEKT SAMSEN sa spojili, aby vytvoril jedny unisex a jedny dámske slnečné okuliare pre kolekciu BMW i. Každý z týchto exkluzívnych modelov je možné personalizovať a vytvoriť si tak vlastný jedinečný kus za pomoci špeciálne vyvinutého online konfiguračného nástroja (http://bit.ly/ProjektSamsenforBMWi). Okrem výberu osobitej farebnej schémy si zákazníci môžu dať vyrobiť aj okuliare s vyrytým nápisom podľa svojich požiadaviek (cena na vyžiadanie).

Špičkové príslušenstvo do domácnosti vnáša štýlovú udržateľnosť do každodenného života.
Kolekcia BMW i však nekončí pri oblečení a osobných doplnkoch – ponúka taktiež štýlové predmety do domácnosti či kancelárie. Drevená misa BMW i sa vyrába v dielni vo Fínsku. Táto misa možno vďaka svojmu pôvabne ľahkému škandinávskemu dizajnu pôsobí ako mušia váha, no pritom je úžasne pevná a vhodná napríklad na odkladanie kancelárskych pomôcok.

Kanvička na kávu BMW i by Stelton aj hrnček BMW i by Stelton  predstavujú elegantné spojenie ekologického bambusu a klasickej kameniny. Škandináviou inšpirovaný dizajn štýlovo dopĺňa decentné, laserom gravírované logo BMW i.

Kolekcia BMW i je už teraz k dispozícii u vybraných predajcov BMW.

Výrobcom odporúčané maloobchodné ceny:
Tričko BMW i, pánske a dámske: 59,00 €
Tričko BMW i s dlhým rukávom, pánske: 79,00 €
Bunda BMW i, pánska: 290,00 €
Batoh BMW i: 269,00 €
Súprava ceruziek BMW i: 29,90 €
Slnečné okuliare Projekt Samsen pre BMW i, dámske a pánske: cena na vyžiadanie
Drevená misa BMW i: 100,00 €
Kanvička na kávu BMW i by Stelton: 79,95 €
Hrnček BMW i by Stelton: 24,95 €

 

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť