Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

„Nová úroveň individualizácie“: Služba MINI Yours Customised získala pri udeľovaní cien za inováciu German Innovation Award zlato.

Nemecká Rada pre dizajn udelila ocenenie inovatívnej ponuke personalizácie vozidiel MINI za najlepšiu zákaznícky orientovanú inováciu v kategórii „Jedinečný prístup v oblasti Business to Customer (B2C)“.

Lifestyle
·
Dizajn, koncepty a štúdie
·
Voliteľné doplnky, príslušenstvo
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Mníchov. Služba MINI Yours Customised umožňuje zákazníkovi stať sa dizajnérom – a ich MINI sa tak stáva jedinečným, osobne navrhnutým unikátom. Inovatívna ponuka britského výrobcu prémiových vozidiel pozdvihla potenciál personalizácie vozidiel na úplne novú úroveň. Jej progresívny charakter orientovaný na zákazníka teraz ocenila aj nemecká Rada pre dizajn špeciálnym vyznamenaním: Službe MINI Yours Customised bolo v kategórii Cena za inováciu German Innovation Award udelené zlato.

 

MINI Yours Customised umožňuje zákazníkovi navrhnúť si a objednať vybrané doplnky podľa svojich predstáv priamo vo svojom online obchode (www.yours-customised.mini). Tieto sú následne vyrobené ako unikátne kusy s dizajnom, ktorý si zvolil samotný zákazník. Súčasná ponuka produktov zahŕňa ozdobné krytky bočných smeroviek, dekoratívne prvky obkladu interiéru na strane spolujazdca, LED podsvietenie prahov a LED projektory do dverí. V zdôvodnení ocenenia German Innovation Award sa táto ponuka personalizácie označuje ako „ďalšia úroveň individualizácie“.

 

Služba MINI Yours Customised vyhrala titul v kategórii „Jedinečný prístup v oblasti Business to Customer (B2C)“ najmä za svoj jednoduchý online modul personalizácie dizajnu, konzistentnú digitalizáciu a využitie inovatívnych výrobných technológií, ako napr. 3D tlače a gravírovania laserom. „Kľúčovými hodnotami značky MINI sú inovácia a osobitosť, ktoré dokážu zákazníkov vždy nadchnúť: MINI Yours Customised spája tieto prvky do jedinečnej podoby,“ hovorí Dr. Fabian Baptist, vedúci správy inovácií popredajného servisu.

 

Odborná porota, ktorá sa skladala z rôznych odborníkov vrátane fyzikov, IT špecialistov, patentových poradcov a historikov v oblasti technológií, ako aj finančných a marketingových špecialistov, pripisovala pri výbere víťaza tejto ceny osobitnú dôležitosť stupňu inovácie, prínosu užívateľom a efektivite nákladov. Ďalšími kľúčovými znakmi boli udržateľný dopad vzhľadom na konkurenciu a vyspelosť trhu, ako aj kvalita a funkčnosť. Vo svojom zdôvodnení udelenia zlatej ceny za inováciu German Innovation Award označili členovia poroty službu MINI Yours Customized ako „vynikajúcu myšlienku s obrovským potenciálom“. „MINI Yours Customised posúva praktickú konfiguráciu za hranice bežne dostupných možností farieb a doplnkov. Ide o jedinečnú personalizáciu vozidla, do ktorej sa v plnej miere zapája zákazník, a tak sa každé vozidlo stáva špeciálnou jednokusovou edíciou.“ Podľa názoru poroty sa výrobcovi MINI podarilo uspieť pri vytváraní „skutočnej pridanej hodnoty s jedinečným predajným návrhom“.

 

Nemeckú Radu pre dizajn založil v roku 1953 nemecký Bundestag. Okrem iného každoročne udeľuje renomovanú cenu za dizajn German Design Award. Vrátane ocenenia vynikajúcich výsledkov v oblasti produktového dizajnu sa Rada tento rok rozhodla po prvýkrát udeliť aj cenu za inováciu, ktorou oceňuje najmä novátorské technologické inovácie.

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť