Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Nová kolekcia MINI Lifestyle 2018 – 2020. Praktické veci na každý deň pre jedinečné chvíle s MINI.

Čisté využitie formy, nezameniteľný dizajn a vysokokvalitné materiály sú najvýraznejšími znakmi novej kolekcie MINI Lifestyle 2018 – 2020. Kolekcia obsahuje viac ako 100 položiek – od oblečenia cez tašky, batožinu, doplnky, detské hračky až po predmety mobility. Kolekcia je dostupná od júla u predajcov MINI.

Lifestyle
·
Produkty Lifestyle
 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(260x, 2,01 GB)

Čisté využitie formy, nezameniteľný dizajn a vysokokvalitné materiály sú najvýraznejšími znakmi novej kolekcie MINI Lifestyle 2018 – 2020. Kolekcia obsahuje viac ako 100 položiek – od oblečenia cez tašky, batožinu, doplnky, detské hračky až po predmety mobility. Kolekcia je dostupná od júla u predajcov MINI.

Mníchov. Čisté využitie formy, nezameniteľný dizajn a vysokokvalitné materiály sú najvýraznejšími znakmi novej kolekcie MINI Lifestyle 2018 – 2020. Nová kolekcia ponúka široké spektrum výrobkov na zjednodušenie, obohatenie a skrášlenie každodenného života vo všetkých jeho podobách a stelesňuje podstatu značky MINI v jej vozidlách aj ďalších produktoch. Kolekcia obsahuje viac ako 100 položiek – od oblečenia cez tašky, batožinu, doplnky, detské hračky až po predmety mobility. Kolekcia je dostupná od júla na stránke www.shop.mini.com a u dealerov MINI.

Esteticky príťažlivý rad vysokokvalitných výrobkov
Najvýraznejším vizuálnym prvkom kolekcie MINI Lifestyle 2018 – 2020 je nová dvojica nápadných exteriérových farieb („Island“ a „Coral“). „Island“ – veľmi moderný odtieň modrej – reflektuje farbu karosérie „Island Blue“ dostupnú pre aktuálny model MINI Countryman. Žiarivá červená „Coral“ ju dokonale farebne dopĺňa a prináša svieži akcent. Základné farby čierna, biela a sivá tvoria vhodný podklad pre tieto dve akcentované farby.

Výrobky z kolekcie Lifestyle pokračujú vo využívaní novej estetiky MINI Lifestyle predstavenej v roku 2016 a zaujmú premyslenými detailmi a súčasným minimalisticko-expresívnym dizajnom. Tento dizajn vždy zahŕňa aj charakteristický prvok značky MINI – obohatenie konštrukcie alebo funkčnosti o nejaké špeciálne vylepšenie. Kľúčovú úlohu hrajú kontrasty formy, farebnosti a materiálov. Vysokokvalitné a autentické materiály demonštrujúce zodpovedné využívanie zdrojov formujú charakter tejto kolekcie.

Neformálna a štýlová – konfekcia z novej kolekcie MINI Lifestyle
Nové modely oblečenia pre dámy, pánov aj deti disponujú výnimočnou kvalitou spracovania, modernou estetikou a overeným dizajnom. Každý jeden kus – od základného oblečenia až po doplnky – vyjadruje osobnosť a predovšetkým osobitý charakter značky MINI. Okrem nových farieb majú obľúbené tričká s logom a mikiny z kolekcie MINI Lifestyle 2018 – 2020 aj nášivky a sú vyrobené s použitím moderných techník, napríklad vlepovaním, ktoré im dodávajú sviežu estetickosť. Do dámskej aj pánskej kolekcie pribudla polokošeľa MINI s logom na nášivke (odporúčaná maloobchodná cena 45,00 €), ktorá prichádza s moderným poňatím klasického polo dizajnu. Ďalším prírastkom je mikina MINI s logom na nášivke (OMC 79,00 €), so zaujímavo navrhnutou kapucňou a logom MINI v kontrastných farbách. Fanúšikov značky MINI a sviežeho poňatia klasiky poteší aj detská mikina MINI s logom na nášivke (OMC 35,00 €), ktorej „klokaní“ vak v prednej časti poslúži ako ďalší priestor na uloženie pokladov objavených na cestách svetom. Moderná estetickosť šiltovky MINI s logom na nášivke (OMC 35,00 €) dodá ležérny nádych akémukoľvek štýlu oblečenia. Všetky kusy oblečenia z novej kolekcie MINI Lifestyle sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov.

Aby boli dôležité veci na cestách bezpečne uložené – tašky a batožina MINI
Kolekcia MINI Lifestyle 2018 – 2020 zahŕňa širokú ponuku tašiek a kufrov, ktoré sa vám zídu na cestách, nech už cestujete kamkoľvek. Jednotlivé modely disponujú oku lahodiacim dizajnom MINI a množstvom praktických detailov. Doplnkové priehradky vo vnútri tašiek a inteligentne navrhnuté vnútorné delenia batožiny zaručujú prehľadnosť uloženia vecí, flexibilnosť a dôvtipné využitie priestoru – ako je u značky MINI zvykom. Všetky výrobky celkovo využívajú dostupný priestor elegantne a nesmierne efektívne. Ďalším charakteristickým prvkom značky MINI v tejto aj iných kolekciách je používanie kontrastných farieb v rámci radu Colour Block. Exteriérové farby Island a Coral sa prelínajú s podkladovou čiernou, bielou a sivou farbou, čím vytvárajú pôsobivý farebný koncept.

Do radu Colour Block pribudlo napríklad puzdro na laptop MINI Colour Block (OMC 35,00 €) a kabelka MINI Round Colour Block (OMC 19,00 €) – oba modely sú vyrobené z nepremokavého voskovaného plátna. Malá, okrúhla a takmer nezničiteľná kabelka praktickým spôsobom uschová menšie predmety, aby ste ich mali vždy poruke. Batoh MINI Tonal Colour Block (OMC 45,00 €) ponúka ešte viac úložného priestoru, ktorý využijete v najrôznejších situáciách a na cestách. Je o niečo menší než tradičné cestovateľské batohy, je vhodný pre všetky vekové skupiny a veľkosti postavy a má dokonalé proporcie na využitie v meste aj mimo neho.

Vizuálnym protipólom variabilných a žiarivých odtieňov radu Colour Block sú výrobky z nového radu Two-Tone. Pod decentnou čiernou vonkajšou vrstvou sa nachádza prekvapivo odvážny vnútorný plášť s farebným odtieňom Island. Prepletané stuhové rúčky a popruhy poskytujú modelom moderné a štýlové zdôraznenie materiálu. Taška MINI Two-Tone (OMC 65,00 €) svojou formou aj funkciou pripomína vertikálnu brašnu a pridáva ďalšie užitočné detaily, ako napríklad dve priehradky na laptop, odpojiteľné popruhy a pár prídavných rukovätí. Na svoje si prídu aj puristi, ktorí určite ocenia tašku na laptop MINI Two-Tone (OMC 49,00 €) s vystlanou priehradkou na počítač, samostatnými priestormi na dokumenty a písacie potreby a dôvtipným vonkajším vreckom na zips, ktoré sa dá využiť aj na pripojenie priehradky na počítač k výsuvnej rukoväti kolieskového kufra. Keď už je reč o kolieskových kufroch, aj tie sú súčasťou kolekcie. Moderný cestovateľ si určite vyberie medzi priestranným kufrom MINI Trolley (OMC 195,00 €) a kufrom MINI Cabin Trolley (OMC 195,00 €), ktoré sú k dispozícii v decentnej sivej farbe alebo v najnovších odtieňoch kolekcie Coral a Island, majú reliéfne logo MINI a ponúkajú tradičné úložné funkcie vo svojom vnútri. Novým a inteligentným prvkom kufra MINI Cabin Trolley je predný otvor s okamžitým prístupom, za ktorým sa nachádza doplnkové sieťové vrecko na fľaše a vyberateľné, vystlané puzdro na laptop.

Doplnky – dotvárajúce feeling značky MINI na každý deň
Značka MINI svojim zákazníkom ponúka široký výber rôznych doplnkov – od praktických pomocníkov až po estetické predmety, ktoré inšpirujú aj bavia. Niektoré obľúbené a osvedčené výrobky z kolekcie MINI Lifestyle 2016 – 2018, ako napríklad dáždniky, Bluetooth reproduktory a šálky na cesty, sú teraz k dispozícii aj v nových farebných variantoch Coral a Island. A novým prírastkom do kolekcie sú napríklad aj zápisník MINI viazaný v látke (OMC 15,00 €) a plniace pero MINI (OMC 29,00 €), ktoré oživujú pôvabne staromódny spôsob ručného zaznamenávania nápadov a myšlienok. Aj čajník MINI (OMC 25,00 €) má v tejto kolekcii svoju premiéru. S filtrom a multifunkčným tanierikom/vekom má všetko potrebné pre váš malý, individuálny čajový obrad kedykoľvek doma alebo v kancelárii. Jednotlivé diely sa ukladajú jeden do druhého a šetria tak priestor. Ponuku príslušenstva a doplnkov z kolekcie MINI Lifestyle 2018 – 2020 uzatvárajú hodinky MINI Colour Block (OMC 130,00 €) so švajčiarskym mechanizmom Ronda, koženým remienkom a novými farebnými kombináciami, matné/lesklé slnečné okuliare MINI Panto (OMC 130,00 €) a matné/lesklé slnečné okuliare MINI Aviator (OMC 130,00 €) s kontrastom matnej a lesklej povrchovej úpravy rámu z recyklovaného acetátu.

Výrobky pre deti a detskú mobilitu – každý deň nové dobrodružstvo
Výrobky pre deti z novej kolekcie MINI Lifestyle nielen prinášajú veľa príležitostí na nové dobrodružstvá, ale podnietia ich aj k otestovaniu vlastnej kreativity a schopností. Hra MINI Kubb (OMC 49,00 €) rýchlo premení akúkoľvek trávnatú plochu na ihrisko pre celú rodinu. Dva tímy (maximálne šesťčlenné) spolu súťažia, kto pozhadzuje „kubby“ (drevené bloky) druhého tímu pomocou paličiek a napokon aj ich kráľa v strede ihriska. Túto hru plnú zábavy aj potrebných zručností si určite zamilujú deti aj dospelí. Keď sa obloha zamračí, hracie javisko MINI Movie Stage (OMC 15,00 €) vám zošle dážď kreatívnej inšpirácie. Zvonku vyzerá len ako obyčajná škatuľa, ale ukrýva v sebe kompletné javisko so štyrmi rozličnými scénami, hromadu farebných rekvizít a skladací stojan na mobilný telefón, pomocou ktorého možno nahrávať scény na video. Súčasťou kolekcie MINI Lifestyle 2016 – 2018 sú opäť aj kreatívne výrobky pre deti vrátane súpravy na maľovanie autíčok MINI (OMC 15,00 €), súpravy detských zručností MINI (OMC 12,00 €) a súpravy nažehľovačiek MINI (OMC 12,00 €).

Nové ťahacie autíčko MINI (OMC 39,00 €) s autentickým dizajnom a gumenými pneumatikami, vyrobené z dreva s certifikátom FSC, prinesie radosť z jazdy na MINI aj do detskej izby. Prekoná ho snáď len nové auto na hranie MINI Baby Racer (OMC 99,00 €), ktoré disponuje mnohými dizajnovými prvkami „dospeláckeho“ modelu MINI Hatch. Okrem toho je vybavené nehlučnými gumenými pneumatikami a mäkkým vyberateľným sedadlom, ktoré sa dá umývať. Štandardom je aj certifikát TÜV. Zručnosť aj rovnováha sú v centre pozornosti, keď príde na scénu nový skateboard MINI (OMC 125,00 €), vyvinutý a skonštruovaný v spolupráci s ikonickou austrálskou značkou Penny Skateboards. Tento exkluzívny plastový skateboard s farebným odtieňom MINI Chili Red a „pásom na kapote“ je mimoriadne robustný a postará sa o všemožnú zábavu na ceste (bez nutnosti vlastniť vodičský preukaz).

Kolekcia MINI Lifestyle 2018 – 2020 obsahuje aj veľký výber miniatúrnych modelov autíčok. Tieto detailne prepracované angličáky majú aj pohyblivé časti verne kopírujúce originálne modely, ktorými boli inšpirované. Novým prírastkom do kolekcie je aktuálny model MINI Countryman 1:18 (OMC 89,00 €) vo farbe Island Blue.

 

BMW Group

 

BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 31 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2016 činil zisk pred zdanením 9,67 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 94,16 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2016 zamestnával po celom svete 124 729 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

 

BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

 

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Špecifikácie BMW radu 1 xDrive 5dverový Hatch M135, 11/2012.
Tue Sep 25 17:30:00 CEST 2012
5-dverové
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť