Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

ROLLS-ROYCE MOTOR CARS POSÚVA LUXUS NA ÚPLNE NOVÚ ÚROVEŇ

Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars má ako jedna z popredných svetových luxusných značiek tie najlepšie predpoklady poznať pestré možnosti luxusu a sprostredkovať ich svojim vplyvným klientom. Vplyvné osobnosti píšuce dejiny ľudstva už neraz pri tých najdôležitejších rokovaniach využili luxus v podobe súkromia, ktoré ponúka priestor pre pasažierov vozidiel Rolls-Royce.

 

Press Contact.

Milan Stupka
BMW Group

Tel: +421-2-321411-50
Fax: +421-2-321411-99

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(17x, ~42,96 MB)
  
Videos(1x, ~243,42 MB)

Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars má ako jedna z popredných svetových luxusných značiek tie najlepšie predpoklady poznať pestré možnosti luxusu a sprostredkovať ich svojim vplyvným klientom. Vplyvné osobnosti píšuce dejiny ľudstva už neraz pri tých najdôležitejších rokovaniach využili luxus v podobe súkromia, ktoré ponúka priestor pre pasažierov vozidiel Rolls-Royce.

 

V duchu týchto rokovaní značka Rolls-Royce na autosalóne Chengdu Motor Show 2018 predstavila koncept s názvom Privacy Suite pre nový model Phantom s predĺženým rázvorom, ktorý ponúkne doteraz nevídanú mieru súkromia a luxusu.

 

Model Phantom už viac než 90 rokov predstavuje najvychýrenejší symbol luxusu na svete. Je legendou imponujúcou tým najvplyvnejším a najtajomnejším mužom a ženám, ktorí vyžadujú luxusné súkromie všade, kam sa vydajú. Legendárna značka si túto ich požiadavku veľmi dobre uvedomuje, a preto vytvorila koncept Privacy Suite ako dokonalú zmes funkčnosti a luxusu bez narušenia priestoru a pohodlia pasažierov vzadu. 

 

Spoločnosť Rolls-Royce opäť raz poukázala na úzke spojenie medzi luxusom a technológiami vďaka uplatneniu elektrochromatického skla, ktoré umožňuje prednú a zadnú časť vozidla vizuálne oddeliť jednoduchým stlačením tlačidla. Pasažier v zadnej časti tak má možnosť hľadieť vpred cez sklo a sledovať cestu, alebo sklo v okamihu premeniť na nepriehľadnú bariéru zaručujúcu mimoriadne dômyselné a absolútne súkromie.

 

Koncept Privacy Suite taktiež predstavuje zásadný pokrok v oblasti tlmenia zvuku v automobile, ktorý bol už predtým považovaný za jeden z najtichších na svete a teraz ponúka najvyššiu možnú úroveň zvukovej izolácie. Zmes tlmiaca špecifické frekvencie zamedzuje prenikaniu rozhovorov zo zadnej do prednej časti kabíny, kým plne integrovaný komunikačný systém sprostredkuje komunikáciu na vyžiadanie. Tento komunikačný systém s ovládaním v zadnej časti vozidla umožňuje jednoduchým stlačením tlačidla nadviazať kontakt priamo s vodičom. Vodič sa taktiež môže ozvať pasažierom vzadu, no tí sa sami rozhodnú, či majú alebo nemajú záujem o komunikáciu.

 

Veľký priezor ovládaný výlučne pasažiermi vzadu navyše umožňuje podávať dokumenty a iné predmety medzi prednou a zadnou časťou vozidla. Priezor sa po otvorení decentne osvetlí, aby sa pasažieri mohli na podávané dokumenty či predmety pozrieť, než ich prijmú.

 

V zadnom priestore Privacy Suite je integrovaný aj zábavný systém Bespoke Rear Theatre Entertainment pozostávajúci z dvoch 12-palcových monitorov s vysokým rozlíšením, prepojených s plne integrovaným softvérom vozidla a portom HDMI na synchronizáciu maximálne zabezpečených osobných zariadení pasažierov. Toto komplexné spojenie remeselného spracovania a technológií sa spúšťa a ovláda zo stredovej konzoly, pričom v kombinácii s hviezdnatým čalúnením stropu Starlight Headliner a hodinami Bespoke Clock vytvára pre pasažierov prostredie, ktoré nenachádza konkurenta.

 

Osadené sú aj zadné závesy umožňujúce úplné zakrytie bočných a zadných okien, ako aj zadné tlmiace sklo ponúkajúce väčšie súkromie pri odostretých závesoch.

 

 

BMW Group


BMW Group je prostredníctvom značiek BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby mobility. BMW Group prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2017 celosvetový predaj viac než  2, 463 milióna predaných automobilov a viac než 164 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2017 činil zisk pred zdanením 10,655 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 98,678 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2017 zamestnával po celom svete 129 932 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

 

BMW Slovenská republika – priamy zástupca výrobcu na Slovensku

BMW Slovenská republika, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, vznikol v roku 2006. Spoločnosť sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Slovenská republika ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby.

K prvému máju 2017 sa v Slovenskej republike nachádzalo:

Deväť autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW - Auto Palace a Group M v Bratislave, Lion Car v Banskej Bystrici, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, T.O.B. v Trenčíne, MD Bavaria v Žiline, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Jeden autorizovaný Servis-only servisný zástupca značky BMW, spoločnosť Auto Motiv, je v Bratislave.

Značka BMW i je charakteristická inovatívnou koncepciou predajných kanálov, prispôsobených špecifickej oblasti daného trhu. V rámci tejto koncepcie je BMW i na Slovensku priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria. Servisná starostlivosť pre BMW i je poskytovaná v autorizovaných BMW i  servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín.

Dvaja autorizovaní predajcovia MINI so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach.

Štyria predajcovia motocyklov so servisom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a  v Žiline. 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Slovenská republika

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

BMW GROUP ANALYST- AND INVESTOR CONFERENCE 2019.

Here you can see the live stream of the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Latest Facts & Figures.

BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť